بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرسه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۳:۰۱ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 1171
تعداد نظرات:۱۴ دیدگاه
تاریخ انتشار:جمعه ۳۰ خرداد ۹۳ ۷:۳۰ ب.ظ

امام جمعه:

رسانه ملی باید از مردم کنگان عذرخواهی کند

ثلاث- امام جمعه موقت کنگان گفت:فاز 12 واقع در شهرستان کنگان است و عنوان کردن این فاز در عسلویه توسط صدا و سیما باعث ناراحتی مردم شده است.

 

به گزارش ثلاث، حجت الاسلام والمسلمین یوسف قاسمی در اجتماع نمازگزاران این شهر با اشاره به سفر روز گذشته رییس مجلس شورای اسلامی و وزیر نفت به فاز 12 کنگان گفت: متاسفانه برای چندمین بار متوالی و به رغم اینکه فاز 12 در سایت 2 کنگان و چندکیلومتری کنگان قرار دارد رسانه ملی و خبر استان فاز 12 عسلویه اعلام نموده که این امر موجب نگرانی امام جمعه معزز شهرستان و مردم نجیب کنگان شده است.

وی با بیان اینکه این موضوع تکراری اهانت و بی توجهی به مردم کنگان است گفت: از تریبون نماز جمعه و از طرف امام جمعه معزز و به نیابت از مردم شریف شهرستان کنگان از مسئولان صدا و سیما مسرانه می خواهم ضمن عذرخواهی از مردم نجیب این خطه از تکرار این مطالب نگران کننده از رسانه ملی و استانی جلوگیری کنند.

خطیب جمعه در فراز دیگر با اشاره به جنایات وحشیانه گروهک تروریستی داعش در عراق با چراغ سبز آمریکا و اسرائیل و غرب و حمایت برخی دول مرتجع عرب و سکوت ننگین مجامع بین المللی و مدافعان دروغین حقوق بشر گفت:البته جوانان عراقی اعم از شیعه و سنی و علمای بزرگوار اهل سنت با لبیک به ندای مرجعیت در عراق و پیوستن به صفوف ارتش به فضل الهی بزودی طومار این جنایتکاران را خواهند پیچید و بزودی تروریست ها بلای جان حامیان خائن شان خواهند شد.

قاسمی در فراز دیگر با اشاره به اقدام ارزشمند و وحدت بخش ریاست جمهوری در دعوت از رقبای سابق انتخاباتی خود گفت:این اقدام ستودنی موجب افزایش مقبولیت نطام و سبب همبستگی بیشتر ملی خواهد شد.

امام جمعه موقت کنگان به موضوع صرفه جویی آب و بحران کم آبی در کشور اشاره و از مردم خواست تا با رعایت الگوی صحیح مصرف و صرفه جویی در مصرف آب به عبور از این بحران کمک کنند.

وی با گرامیداشت هفته قوه قضائیه و نکوداشت یاد و خاطره شهدای 7 تیر و تجلیل از دستگاه قضا کشور و شهرستان گفت: تکلیف اصلی قوه قضائیه به تعبیر رهبری معظم انقلاب اقامه قسط و عدل است.

قاسمی در بخش دیگر با گرامیداشت هفنه جهانی مساجد و نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان از اداره تبلیغات اسلامی خواست تا با دعوت از مبلغین مشکل امام جماعت و مبلغ دین بویژه در این ماه را حل نماید.

وی در پایان با اشاره به روز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، ضمن تقدیر از نیروی انتظامی شهرستان در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی گفت:مبارزه با مواد مخدر نیازمند عزمی ملی است

ابوذر حسین پور

نظرات

  1. یک فرهنگی says:

    صدا و سیما داره خودش رو بی اعتبار می کنه

  2. عسلو says:

    میتونیم ، زور داریم ، نه فقط 12 بلکه فاز 14 هم مال عسلو ، هیچ کس هم عذرخواهی نمیکنه ، تمام .

    • کنگان says:

      مگه تو صدا و سیما هستی که داری میگی عذر خواهی نمیکنیم و انگار یادتون رفته دولتی سر کنگان دارن شماها رو حساب آدم میکنن وگرنه شماها داشتید تو لجن دست و پا میزدید ولی متاسفانه بی لیاقتی و بی مسولیتی مسولین الان اسمی از کنگان نیست

    • دانته says:

      همش واسه خودت..

  3. اسماعیلی says:

    عسلو جان
    سهم شما ا ز این پتروشیمی ها و فازها چه بوده فقط اسم نه!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. روشن says:

    دل خوش سیری چند
    بجای اینکه دلتون خوش باشه به اینکه بگن فاز 12 متعلق به عسلو هست سعی کنید یک در ده هزار ریال هم سهم الودگی بگیرید برادر
    دل خوش سیری چند………..

  5. یه دانشمند says:

    از اول بوشهر باکنگان مشکل داشت اخه ماه محرم سینه زنی ازهمه جا پخش می کرد الا کنگان _ حالا مامنتظربشینیم که اونا هم بیان عذرخواهی کنن _بایدبااین مسئله برخورد بشه ومسؤولین بایدتوفکرباشندکه نیستند

  6. ممد says:

    فکرکنم ماجزبوشهرنیستیم جزامارات هستیم

  7. ساحل says:

    خواهش می کنم بنویسید در این زمینه مسولین کنگانی کاری هم در پیش گرفتند یا بی تفاوت از کنار این مساله گذشتن…..

  8. ناشناس says:

    بوشهر تنها استانی هست که با شهرستان خودش رقابت می کنه ، انگار کنگان فرزند سر راهی برای بوشهر هست در حالیکه بیشترین اعتبار و مخارج استان از اینجا تامین میشه

  9. …إمكانات عظيم رسانه ی ملی همچنان که ازنام کامل متعارفش پیداست، متعلق به همه مردم وهمه مناطق در جغرافیای ایران اسلامی حسب موارد تشریحی در قانون از حقوقی برابر برخوردارند،
    رسانه ی که خود مبلغ عدالت و مساوات است تا مخاطبین حداقل با مبانی اولیه برابری در برخورداری ازاطلاعات و پوشش برنامه ها و کمیت لازمه از محتوا و مفاهیم پر بازخورد قرارگیرند.
    طبیعی است تأثيرگذاری برشنونده وبیننده، با تشكل ارزش هاومفاهيم و نیازمندیهای روزانه درروند اجرای محتوای ارائه شده صورت می گیرد. بطريقه اولی تاثیر گذاری ” حقيقی ، با توسل به ارتباط فزاینده مثبت وقوی دریک موسسه رسانه ی می تواند هوشیاری و تعامل ، وافزایش معرفت در خصوص قضایای مهم روز فراهم گردد . همچنان که رسانه ملی مسئولیت بیداری توجه عموم را در جدول کاری توسعه جامعه بعهده دارد درحاشیه کشاندن خواسته یا ناخواسته ذهنیت مخاطبین نیزهمانقدر پاسخگو ست . .
    به هرحال؛ کنگان که شهرستانی شناخته شده در استراتژی متنوع فرامنطقه ی است وهمواره میزبان میهمانان کلان وخرد داخلی وخارجی است اگر مستحق یک دفتر اختصاصی صدا وسیما نباشد ؟ حداقل شایسته ی فراموشی و نسیان اینگونه ای نیست؟و…
    – تشکر که گاهی باعث میشوید خودمان هم پی ببریم که “کنگانی ها” فراموش شدنی اند!
    تشکر می شود که موجب می شوید اگر همه ی محرومیت ها را فراموش کنیم ولی گاه گاهی حداقل روی اسم شهرمان تعصب بورزیم!

  10. سپاس؛ از اینکه ما حتی زمانی که فقط نامی از شهرمان برده می شود دلخوش می شویم!
    وممنونیم که هنوز جایگاه معرفی” کنگان “ومردمانش در رسانه ی ملی نیاز به خواهش والتماس ومطرح کردن در تریبون وسایت ومحافل ومجالس دارد!
    وتشکر که امروز وهر روز کنگان در نگاه مردمانش عزیز تر از دیروزکرده اید!

  11. ناشناس says:

    این اتفاق زیر سر مسئولین صدا وسیمای بوشهر بوده.تا بوده همین بوده

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن