بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرپنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 12185
تعداد نظرات:۵ دیدگاه
تاریخ انتشار:یکشنبه ۱۹ بهمن ۹۳ ۱:۰۲ ق.ظ

مدرسه شهیدیگانه سیراف کلنگ زنی شد

اختصاصی ثلاث- مراسم کلنگ زنی احداث دبیرستان ۱۲ کلاسه شهید یگانه بندر سیراف با مشارکت شرکت نفت و گاز پتروسینا آریا شنبه شب انجام شد.

به گزارش ثلاث، مراسم کلنگ زنی احداث دبیرستان ۱۲ کلاسه شهید یگانه بندر سیراف با مشارکت شرکت نفت و گاز پتروسینا آریا  شنبه شب  انجام شد.
زیربنای این زمین ۱۹۳۰ مترمربع و مساحت کل زمین ۲۲۰۵ مترمربع و اعتبار تعیین شده برای این پروژه بالغ بر ۲۳ میلیارد و نهصد میلیون ریال است

امام جمعه سیراف در آیین کلنگ زنی مدرسه شهید یگانه سیراف گفت: چند ماه قبل، بنده دیداری با سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه خاتم النبیاء در فاز ۲۲/۲۴با حضور مهندس شریف آبادی مدیر عامل وقت فاز و مهندس مقدسی رییس کارگاه داشتم. درآن جلسه دو خواسته ساخت مصلای سیراف و مدرسه شهید یگانه را مطرح کردم که سردار گفت من فقط یک خواسته شما را اجابت میکنم. بتده با توجه به نیاز مردم به مدرسه و مساله علم و مشکلاتی که مردم بیان کرده بودند، ساخت مدرسه را عنوان کردم که خوشبختانه ساخت مدرسه مصوب شد.

حجت الاسلام عاشوری افزود: این مساله را به همراهی و حمایت شورای اسلامی و شهرداری سیراف و جناب آقای تبرکی( فرماندار وقت) پیگیری کردیم. جلسه بعدی با حضور تبرکی فرماندارسابق و شورا و شهردار و نماینده اداره کل نوسازی درفاز ۲۲/۲۴ با مهندس شریف ابادی و مصدقی و دیگر مهندسان برگزار شد و درهمان دیدار بنده با سردار عبداللهی موضوع مدرسه را مجددا بیان کردم که مهندس شریف ابادی نیز بر ساخت این فضای آموزشی صحه گذاشت.

بنده به نوبه خود از آقای تبرکی، شورای اسلامی و شهردار سیراف و در راس از سردارعبداللهی و شریف ابادی و مصدقی کمال، مدیر عامل جدید مهندس دلیجانی و دنگچی ریس کارگاه و مهندس معصومیان که حمایت کردن ودنبال کردن صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم شاهد افزایش روز افزون این کارهای خیر در شهر سیراف باشیم. جا دارد از شرکت نفت و گاز پترو اریا سینا نیز صمیمانه تقدیر نمایم.

Image_001 Image_002 Image_003 Image_004 Image_005 Image_006 Image_007 Image_008 Image_009 Image_010 Image_011 Image_012

نظرات

 1. راستگو says:

  درود برامام جمعه جوان وسخت کوش سیراف، خدا به شما اجر عنایت فرماید، باید قدر دانست واز ظرفیت های بالای این بزرگواران استفاده کرد موفق باشید امام جمعه سیراف

 2. سیرافی says:

  احسنت بر امام جمعه محترم و مسئولین جمهوری اسلامی.. دهه فجر مبارک

 3. سیرافی says:

  با سلام
  خداوند جزای خیر دهد به امام جمعه محترم سیراف ومسئولین شهر و مدیریت فازها

 4. مهدی says:

  سلام
  تا باشه از این کارای خوب
  دهه فجر مبارک

 5. سیرافی says:

  ایولا مسولان سیرافی

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن