بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهردوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۶ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 1380
تعداد نظرات:۲ دیدگاه
تاریخ انتشار:سه شنبه ۳ تیر ۹۳ ۶:۳۷ ق.ظ

مردم برای قطعی برق با تلفن 121 تماس بگیرند

ثلاث- رییس اداره برق شهرستان کنگان در خصوص تلفن اتفاقات برق گفت: شهروندان از این به بعد با شماره 121 تماس بگیرند.

به گزارش ثلاث، به منظور بررسی وضعیت برق شهرستان کنگان و اطلاع از علت خاموشی های اخیر در شهر کنگان و به دعوت شورای اسلامی شهر کنگان ، جلسه ای با حضور مدیر برق شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری کنگان برگزار شد.

اعضای شورای اسلامی شهر در این نشست با اشاره به وضعیت جوی و گرمای شهر به مشکل قطعی های مکرر برق در شهر و نارضایتی مردم اشاره و خواستار جلوگیری از وقوع این امر شدند.

عدم پاسخگویی اتفاقات برق و نارضایتی مردم در این راستا ، مشکل روشنایی معابر در برخی نقاط شهر ، لزوم اصلاح پایه های فرسوده ، عدم برخورد مناسب با ارباب رجوع توسط برخی پرسنل اتفاقات ، مشکل برق دار شدن برخی منازل مسکونی و تازه تاسیس در نقاط مختلف شهر ، حل روشنایی معابر بویژه در مسیر مساجد و حسینیه ها با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و … از مهمترین مواردی بود که اعضای شورای اسلامی شهر مطرح نمودند.

رییس اداره برق شهرستان کنگان نیز در این جلسه در خصوص تلفن اتفاقات برق عنوان نمود: شهروندان از این به بعد با شماره 121 تماس بگیرند.

مهندس تمیمی در خصوص مشکل خاموشی های اخیر نیز ، قدیمی و فرسوده بودن تاسیسات ایستگاه قدیم کنگان را عامل مهم خاموشی های اخیر عنوان کرد.

وی راه اندازی ایستگاه دوم کنگان را نوید خوبی برای حل مشکل برق کنگان عنوان کرد و اظهار داشت بزودی مشکل قطعی های زیاد در محله خمینی آباد ، منصور آباد و شهرک معلم برطرف خواهد شد.

رییس اداره برق شهرستان کنگان به موضوع اعتبارات سال جاری و تخصیص های کمیته برنامه ریزی اشاره و گفت: 15000 میلیون ریال در خصوص توسعه و اصلاح برق شهری و 7000 میلیون ریال به توسعه و اصلاح برق روستایی در کمیته برنامه ریزی اختصاص یافته است.

وی در پایان ضمن تاکید بر همراهی و همکاری مسئولین و بویژه مردم و لزوم توجه به اصلاح الگوی مصرف  ،  از اصلاح روشنایی معابر شهری ، نصب ترانس در برخی محلات ، تعویض برخی شبکه های برق ، کمک به حل مشکل برق برخی شهروندان ، تلاش برای پایین آوردن خاموشی در فصل تابستان خبر داد.

 

 

 

نظرات

  1. فراسوی خیال says:

    باسلام
    میخواستم مطلبی عنوان کنم که مشکل بسیاری از همشهریان میباشد،پس از قطعی برق معمولا شاهد این میباشیم که برق منازال اصطلاحا فاز به فاز میشود و برای اصلاح ان بایستی فرد برقکاری فازهای برق منزل را به حالت صحیحش برگرداند ،بنظر شما آیا درسته که پس از هر بار تعمیرات مامورین اداره برق ما بایستی هزینه ای در حدود 30 تا 50 هزار ت برای اینکار بپردازیم.لطفا بررسی کنن

  2. طاها قاسمی says:

    خدمت مسولیین بفرمایید هنگام قطعی برق کلا تلفن ۱۲۱ حتی تماس باهاش برقرار نمیشه قبلش یه فکری واسه مسولین شیفت شب بکنید. (عالیشهر)

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن