فوری: تصادف مرگبار در محور کنگان – عسلویه+عکس

خلاصه خبر

اختصاصی ثلاث:در ساعات اولیه صبح امروز یکشنبه در محور کنگان – عسلویه بعد از فاز ۱۲ پارس جنوبی تصادف مرگباری رخ داد و چندین نفر را به کام مرگ فرستاد. سرگرد رنجبر ، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کنگان درباره این حادثه گفت: در این تصادف یک دستگاه اتوبوس ،رونیز و وانت دچار حادثه شدند. بنا به شواهد احتمال می رود تمام سرنشینان خودروی رونیز جان خود ازدست داده و اکثر سرنشینان اتوبوس نیز مجروح و زخمی شده باشند. — تعداد کشته ها تا این لحظه ۲ نفر و زخمی های ۳۲ نفر گزارش شده که هر دو نفر کشته شده از سرنشینان خودروی رونیز بوده اند و حال چند تن دیگر وخیم اعلام شده…

اختصاصی ثلاث:در ساعات اولیه صبح امروز یکشنبه در محور کنگان – عسلویه بعد از فاز ۱۲ پارس جنوبی تصادف مرگباری رخ داد و چندین نفر را به کام مرگ فرستاد.

سرگرد رنجبر ، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کنگان درباره این حادثه گفت: در این تصادف یک دستگاه اتوبوس ،رونیز و وانت دچار حادثه شدند.

بنا به شواهد احتمال می رود تمام سرنشینان خودروی رونیز جان خود ازدست داده و اکثر سرنشینان اتوبوس نیز مجروح و زخمی شده باشند.

تعداد کشته ها تا این لحظه ۲ نفر و زخمی های ۳۲ نفر گزارش شده که هر دو نفر کشته شده از سرنشینان خودروی رونیز بوده اند و حال چند تن دیگر وخیم اعلام شده است.

جزئیات بیشتر تا اخبار تکمیلی و جزئیات بیشتر تا دقایقی دیگر منتشر خواهد شد .

 

جهت بزرگنمایی رو هر عکس کلیک فرمائید


 

 

نظرات مسدود است.

دانلود آهنگ خرید vpn