کاهش شدید دمای هوا در استان بوشهر و بندر کنگان

خلاصه خبر

ثلاث / کارشناس ارشد اداره کل هواشناسی بوشهر : کاهش دمای هوای در روزهای آینده در برخی از مناطق استان بسیار محسوس خواهد بود + دمای هوای امروز در کنگان

کارشناس ارشد اداره کل هواشناسی استان بوشهر از کاهش شدید دمای هوای استان در امروز و روزهای آینده خبر داد و گفت: با ورود این توده سرما به استان ، کاهش دمای هوای برخی مناطق استان بسیار محسوس خواهد بود.

زهرا راستگو در گفت و گو با خبرنگار ثلاث با تشریح این خبر گفت: نفوذ توده هوای سرد در حال عبور از منطقه و ریزش آن بر روی استان، دلیل اصلی کاهش دمای استان از امروز بوده است.

وی افزود: این توده ی هوای سرد که با وزش باد همراه است از سمت شمال کشور وارد استان بوشهر شده و این وضعیت را تا روز دوشنبه در استان تداوم می دهد.

راستگو گفت: از روز چهارشنبه به تدریج افزایش دما را شاهد خواهیم بود و دمای استان مجددا به وضعیت قبل بازخواهد گشت.

این کارشناس گفت : هم اکنون خارگ با ۷ درجه کاهش دما نسبت به دیروز بیشترین کاهش دما در استان را داشته است.

وی گفت: دمای هوای بندر کنگان نیز با ۶ درجه کاهش نسبت به دیروز به ۱۷ درجه سانتی گراد رسیده است و در بعضی مواقع تا ۱۵ درجه سانتی گراد نیز خواهد رسید.

وی افزود: هم اکنون دمای هوای دیر با ۶ درجه کاهش به ۱۱ درجه، خارگ با ۷ درجه کاهش به ۱۱ درجه، جم با ۶ درجه کاهش، بوشهر با ۳ درجه کاهش به ۱۱ درجه، برازجان با ۶ درجه کاهش، دیلم با ۶ درجه کاهش به ۷ درجه و عسلویه نیز ۵ درجه سانتی گراد کاهش دما داشته است.

 

نظرات کاربران
یک نظر روی “کاهش شدید دمای هوا در استان بوشهر و بندر کنگان”
  1. کرمی می‌گه:

    سایت بسیار خوبی است

شما نیز نظر خود را بنویسید

دانلود آهنگ خرید vpn خرید vpn