برگزاری مسابقه درس های از وصیت نامه امام خمینی (ره) در کنگان

خلاصه خبر

به همت کانون فرهنگی تبلیغی شهید همت وابسته به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کنگان، مسابقه درس های از وصیت نامه امام خمینی (ره) در این شهر برگزار می شود. به گزارش ثلاث و به نقل از روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کنگان، مسئول این کانون اظهار داشت: این مسابقه با هدف آشنایی مربیان، جوانان، افراد مختلف با بنیان گذار انقلاب اسلامی برگزار می شود. هادی رشیدی گفت: این مسابقه چهارشنبه ۲۰ دی ماه سال جاری برگزار و به ۱۰ نفر که امتیاز بالای بیاورند جوایزی اهداء خواهد شد. وی در ادامه این خبر که ۱۹دی۹۱ عنوان شد اضافه کرد: تاکنون بیش از ۸۰ نفر در این مسابقه ثبت نام کرده اند و جوائزی از…

به همت کانون فرهنگی تبلیغی شهید همت وابسته به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کنگان، مسابقه درس های از وصیت نامه امام خمینی (ره) در این شهر برگزار می شود.

به گزارش ثلاث و به نقل از روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کنگان، مسئول این کانون اظهار داشت: این مسابقه با هدف آشنایی مربیان، جوانان، افراد مختلف با بنیان گذار انقلاب اسلامی برگزار می شود.
هادی رشیدی گفت: این مسابقه چهارشنبه ۲۰ دی ماه سال جاری برگزار و به ۱۰ نفر که امتیاز بالای بیاورند جوایزی اهداء خواهد شد.
وی در ادامه این خبر که ۱۹دی۹۱ عنوان شد اضافه کرد: تاکنون بیش از ۸۰ نفر در این مسابقه ثبت نام کرده اند و جوائزی از قبیل کمک هزینه مشهد مقدس و هدایای دیگری دارد که با همکاری اداره تبلیغات اسلامی کنگان تهیه شده است.
شما نیز نظر خود را بنویسید

دانلود آهنگ خرید vpn