سرپرست دریابانی شهرستان کنگان معارفه شد

خلاصه خبر

جانشین فرمانده دریابانی استان بوشهر در آئین تودیع و معارفه فرمانده دریابانی شهرستان کنگان با اشاره به اهمیت بسیار زیاد وجود امنیت در جامعه، اظهار داشت: اگر بحث امنیت مطرح باشد شاید سال‌ها زمان هم کفاف ادا کردن حق مطلب را ندهد. سرهنگ عبدالرحیم اسکندری با بیان اینکه نیاز اولیه مردم و دولت برای حیات، امنیت است، گفت: زمانی که بحث امنیت بوجود می آید، نخستین موردی که در ذهن تداعی می شود نیروهای نظامی و مرزداران در راس قرار می گیرند. وی امنیت را مرهون حمایت و پشتیبانی مردم دانست و افزود: اگر سران کشور در مملکت اسلامی ما از اقتدار کشور صحبت می کنند، پشتشان به حمایت های مردم و شهدا گرم است….

جانشین فرمانده دریابانی استان بوشهر در آئین تودیع و معارفه فرمانده دریابانی شهرستان کنگان با اشاره به اهمیت بسیار زیاد وجود امنیت در جامعه، اظهار داشت: اگر بحث امنیت مطرح باشد شاید سال‌ها زمان هم کفاف ادا کردن حق مطلب را ندهد.

سرهنگ عبدالرحیم اسکندری با بیان اینکه نیاز اولیه مردم و دولت برای حیات، امنیت است، گفت: زمانی که بحث امنیت بوجود می آید، نخستین موردی که در ذهن تداعی می شود نیروهای نظامی و مرزداران در راس قرار می گیرند.

وی امنیت را مرهون حمایت و پشتیبانی مردم دانست و افزود: اگر سران کشور در مملکت اسلامی ما از اقتدار کشور صحبت می کنند، پشتشان به حمایت های مردم و شهدا گرم است.

دشمن با قاچاق می‌خواهد اعتماد به تولیدات داخلی را از بین ببرد

جانشین فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: قدرت های دنیا امنیت را فقط برای کشور خودشان طلب می کنند و اهمیتی به تمامیت ارزی دیگر کشورها نمی دهند.

اسکندری گفت: در برخی موارد مشکلاتی مانند قاچاق وجود دارد که تمامیت ارزی کشور را به خطر انداخته و اگر ریشه ای به آن نظر بیافکنیم خواهیم دید که این نیز از توطئه های دشمن است و آنها در نظر دارند با این کار اعتماد به تولیدات داخل کشور را از ما بگیرند و به اقتصاد کشور لطمه بزنند.

وی در ادامه با بیان اینکه مستقل شدن دریابانی از نیروی انتظامی باعث تلاش بیشتر ما به عنوان یک نیروی نظامی تاثیر گذار در امنیت کشور شده است، فزود: از روز مستقل شدن از نیروی انتظامی و گرفتن وظیفه به طور ویژه برای خدمت به کشور، پیشرفت ها، تجهیزات و خدمات گستره و خوبی حاصل شده است و این نهاد به واسطه تعامل با مردم و مسئولین توانسته است به این جایگاه برسد.

لزوم حمایت مسئولان از سیاست‌های دریابانی

سرپرست دریابانی شهرستان کنگان و حوزه استحفاظی (کنگان، دیر، جم) نیز گفت: امیدوارم بتوانم که پاسخ این اعتماد را داده و از خداوند خواستارم که توانی به من عطا فرماید که در خدمت کشور و مردمم باشم.

سرهنگ طهمورث انصاری در ادامه خاطرنشان ساخت: از مسئولان سه شهرستان ساحلی نیز انتظار دارم که در این راستا حمایت های خود را از ما دریغ نکنند.

در این آئین از خدمات سی ساله سرهنگ امیران تجلیل و سرهنگ دوم طهمورث انصاری به عنوان سرپرست دریابانی شهرستان کنگان و حوزه استحفاظی (کنگان، دیر، جم) به طور رسمی منصوب شد.

نظرات کاربران
یک نظر روی “سرپرست دریابانی شهرستان کنگان معارفه شد”
  1. حسین دشتی می‌گه:

    با سلام انتصاب جناب سرهنگ انصاری را به سمت فرماندهی دریابانی تبریک می گویم.از تلاش سرهنگ دوم امیران که به افتخار بازنشستگی نائل آمدند نیز تقدیر و سپاس داریم.

شما نیز نظر خود را بنویسید

دانلود آهنگ خرید vpn خرید vpn