بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرسه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۳:۰۱ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 18702
تعداد نظرات:یک نظر
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۴ مرداد ۹۴ ۳:۰۲ ب.ظ

نشست مدیر کل بهزیستی استان با فرماندار کنگان انجام شد

ثلاث- مدیر کل بهزیستی استان بوشهر به همراه جمعی از معاونین خود با فرماندار کنگان دیدار و گفتگو کرد.

ثلاث- مدیر کل بهزیستی استان بوشهر به همراه جمعی از معاونین خود با فرماندار کنگان دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش ثلاث و به نقل از پرتال فرمانداری کنگان، دکتر اسدی راد مدیر کل بهزیستی استان بوشهر با حضور در فرمانداری کنگان با عباس جمشیدی فرماندار دیدار و پیرامون مسائل مختلف حوزه بهزیستی و نحوه بهبود خدمات رسانی به اهالی خصوصا خانواده های تحت پوشش بهزیستی و همچنین چگونگی افزایش جلب مشارکت های مردمی در شهرستان کنگان بحث و تبادل نظر نمود.
در این دیدار فرماندار کنگان با اشاره به آمار بالای افراد معلولین، از کار افتاده و بی سرپرست گفت: بهزیستی بعنوان نهاد حمایتی افراد آسیب پذیر جامعه، نقش موثری را در کاهش معضلات اجتماعی و فرهنگی می تواند ایفا کند.
عباس جمشیدی به ضرورت توجه به معلولان، جامعه هدف بهزیستی حمایت مادی و معنوی، توسعه مشارکت مردمی، مناسب سازی معابر و تکریم ارباب رجوع تاکید نمود.
فرماندار کنگان از خدمات بهزیستی در رسیدگی به مشکلات این قشر از جامعه تشکر و قدردانی کرد و بر گسترش خدمات از جمله تامین مسکن، درمان بویژه معیشت آنان تاکید کرد.

در این دیدار مدیر کل بهزیستی استان موضوعات مختلفی از جمله افزایش مستمری- تامین مسکن- اشتغال مدد جویان را مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

دکتر اسدی راد گفت: ما وظیفه داریم با حداکثر تلاش جمعی و هماهنگی با سایر دستگاه ها شرایط مناسبی را فراهم سازیم و لازم است تا سایر دستگاه ها در زمینه بهتر شدن ارتقا شرایط زندگی مددجویان با بهزیستی تعامل و همکاری داشته باشند.
وی افزود: جامعه ای پیشرفته است که بتوان توانمندیهای خود را آشکار کند.
اسدی راد گذری نیز به اهداف کمیته مناسب سازی محیط برای معلولین زد و خواستار تشکیل منظم این کمیته گردید و تصریح نمود: نیاز است با مشارکت همه مردم و بخش های خصوصی و دولتی زیر ساخت های لازم برای سالمندان و معلولان جامعه مورد توجه قرار گیرد.

احمد خاکنژاد معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار در خصوص آسیب های ناشی از خورده فرهنگها – آموزش قبل از ازدواج – مشاور معلول و اجرای برنامه های با نشاط برای معلولین مطالبی را ارائه کرد.

  • شایان ذکر است بهزیستی کنگان ۲۰۷۵ نفر در حوزه اجتماعی – توانبخشی و پیشگیری تحت پوشش دارد. 

 

 

 

۱ ۳ مدیرکل بهزیستی

نظرات

  1. ناشناس says:

    از کارکنان بهزیستی کنگان تشکر می کنم من پارسال یه کاریی تو این اداره داشتم خداییش خیلی راهنمایی کردن و شاید در کمترین زمان کارم انجام شد باز هم تشکر می کنم

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن