بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرپنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 19462
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:جمعه ۳۰ مرداد ۹۴ ۴:۰۹ ب.ظ

رزمایش موشک های بالستیک سپاه برگزار می شود

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از برگزاری رزمایش بزرگ موشک های بالستیک در آینده نزدیک خبر داد. به نقل از پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده در آیین گرامیداشت یادواره شهدای قائم شهر، رزمایش یاد شده را خاری در چشم دشمنان عنوان کرد و در عین حال […]

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از برگزاری رزمایش بزرگ موشک های بالستیک در آینده نزدیک خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده در آیین گرامیداشت یادواره شهدای قائم شهر، رزمایش یاد شده را خاری در چشم دشمنان عنوان کرد و در عین حال اظهارداشت که جزییات این رزمایش در آینده اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به دو ابهام و سوال افکار عمومی در خصوص موشک های بالستیک سپاه و نیز انجام رزمایش که به واسطه قطعنامه اخیر شورای امنیت سازمان ملل به وجود آمده است، افزود: طی دو سال اخیر این ابهام برای برخی پیش آمده که سپاه پاسداران، حوزه موشک های بالستیک را تعطیل کرده یا رزمایش ها در این حوزه متوقف شده است و یا اینکه احیانا این موضوعات مورد معامله قرار گرفته باشد.

وی با رد این گونه موارد، اظهار داشت: این اقدامات مانند گذشته همچنان در دستور کار است و موفقیت های بسیار بزرگی نیز طی دو سال اخیر به دست آمده است.

سردار حاجی زاده با تاکید براینکه آزمایش های موشکی همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: رزمایش هایی که طبق برنامه از قبل پیش بینی شده بود انجام گرفته ولی رسانه ای کردن این اقدامات فراتر از حیطه سپاه و ستاد کل بوده است و در اختیار شورای عالی امنیت ملی است.

برچسب ها: , ,

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن