بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرجمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 21940
تعداد نظرات:۵ دیدگاه
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۷ مهر ۹۴ ۱۲:۳۶ ب.ظ

چغادک نیوز

واگذاری تبلیغات انتخابات به اسفند ماه و شعار قانون گرایی یک کاندیدای احتمالی مجلس

یکی از کاندیداهای احتمالی مجلس در استان بوشهر که  قصد دارد در حوزه انتخابیه دیر، کنگان  و عسلویه شرکت کند، حسن شفیق فرد از حقوقدانان استان می باشد که به صورت مستقل وارد عرصه سیاست خواهد شد.  شنیده می شود: بدلیل سکونت شفیق فرد در کنگان مردم مراجعات زیادی به منزل و دفتر وکالت وی […]

یکی از کاندیداهای احتمالی مجلس در استان بوشهر که  قصد دارد در حوزه انتخابیه دیر، کنگان  و عسلویه شرکت کند، حسن شفیق فرد از حقوقدانان استان می باشد که به صورت مستقل وارد عرصه سیاست خواهد شد.

 شنیده می شود: بدلیل سکونت شفیق فرد در کنگان مردم مراجعات زیادی به منزل و دفتر وکالت وی دارند و بارها از او خواسته اند که در انتخابات شرکت کند.

وی که خود را قانون گرا می پندارد در جمع دوستانش اعلام نموده است به دلیل اینکه حقوقدان می باشم با شعار احترام به قانون و در چارچوب قانون در این عرصه حضور پیدا خواهم کرد و تبلیغات انتخاباتی را طبق قانون به اسفند ماه واگذار خواهم کرد.

این درحالی است که شنیده می شود برخی  رقبای وی و دیگر کاندیداهای احتمالی گوی سبقت را ربوده اند  و حتی پوسترهای انتخاباتی و کلیپ های انتخابات را آماده نموده اند و به صورت علنی در حال تبلیغ می با شند.

حسین  شفیق فرد هر گونه تحرک انتخاباتی را قبل از شروع تبلیغات انتخابات غیرقانونی عنوان داشته است و هم اکنون گفته می شود فقط در صورت طرح مسئله از وی پاسخی ارائه می دهد که این قانون مداری وی می تواند سرمشقی برای دیگر کاندیداهای احتمالی مجلس باشد که در سطح استان بوشهر کم نظیر بوده و از پدیده های نادر انتخابات در استان به شمار می رود.

گفته می شود: به دلیل اینکه وی مدرس دانشگاه های، دیر، کنگان و بوشهر دررشته حقوق می باشد و به دلیل اینکه مدت زمان زیادی است در امر وکالت پیشتاز بوده است و هم اکنون عضو هیات کانون وکلا استان است پشتوانه خود را جهت شرکت در انتخابات، دانشجویان فارغ التحصیل حقوق، وکلا، اصناف، بازاریان و در مقطعی فرهنگیان، صیادان، کار گران، کشاورزان، صنعتگران و ورزشکاران می دانند که آمادگی خود را جهت حمایت از وی اعلام داشته اند.

وی در جمع دوستان خود اظهار کرده است: یکی از امیدهای حضورم در انتخابات اهالی زادگاه خود در روستای لنبدان و روستای های همجوار می باشد وامید دارد کسانی که به عمل و دانش اهمیت می دهند وی را حمایت نمایند.

لازم به ذکر است: حسن شفیق فرد فرزند محمد متولد روستای لمبدان حد فاصله دیر و کنگان می باشد که سال ۷۲ در رشته حقوق دانشگاه تهران با رتبه ۱۵۹ کنکور سراسری پذیرفته شد و در سال ۷۶ موفق به اخذ مدرک کارشناسی حقوق و در سال ۷۸ کارشناسی ارشد این رشته شد.

وی از سال ۷۹ تا کنون به شغل وکالت مبادرت داشته است واز سال ۸۷ تا پایان ۷۹ در دفتر ایثارگران دادگستری استان مشغول به خدمت بوده است و سال ۸۸ در مقطع دکترا حقوق بین المل دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شده و هم اکنون در حال دفاع از رساله دکتری خود می باشد.

شفیق فرد در سال ۹۴ طی انتخاباتی که در کانون وکلای استان برگزار شد به عنوان هیات مدیره این کانون منصوب شد و ضمن تدریس رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های دیر، کنگان و بوشهر به عنوان مشاور نهادهای انقلابی همچون کمیته امداد، بهزیستی و دیگر نهادها و سازمانها همکاری داشته است که ازسوابق خدمتی وی در امر وکالت می باشد.// منبع: چغادک نیوز

 

نظرات

 1. ز says:

  باسلام .. کاندیدا های دیگری هم هستند که میشود نام انها را برد وبه مردم معرفی کرد .

  • م.ن says:

   کاندید قانون مدار دیگه ای اصلا وجود نداره که بشه اسمشو اورد

 2. م says:

  کاندید قانون مدار دیگه ای نیست که بشه اسمشو اورد

 3. محود says:

  اگه کار خوبی تو کنگون برام پیدا میکنه من و خانواده ام بهش رای میدیم.

 4. علی says:

  انصافا فرد شایسته و قابل احترامی هستند و میتوانند نماینده موفقی باشند

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن