بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرسه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۲۸ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 2427
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:شنبه ۴ مرداد ۹۳ ۲:۰۹ ب.ظ

سوک

حضور وزیر بهداشت در بوشهر/حضور گسترده کاندیداها در جنوب استان

گفته ها و شنیده های استان شنیده شده که یکی از مسئولین بازرگانی قطر پس از جلسه برگزار شده بصورت خصوصی به یکی از مسئولین ایرانی گفته است که مسئولان قطری به علت تحولات منطقه ای در همکاری با ایرانی ها ترديد دارند اما تنها علت همکاریشان نیاز به مصالح برای جام جهانی است و […]

گفته ها و شنیده های استان

  • شنیده شده که یکی از مسئولین بازرگانی قطر پس از جلسه برگزار شده بصورت خصوصی به یکی از مسئولین ایرانی گفته است که مسئولان قطری به علت تحولات منطقه ای در همکاری با ایرانی ها ترديد دارند اما تنها علت همکاریشان نیاز به مصالح برای جام جهانی است و اگر می توانستند از جای دیگری آن را تهیه کنند هیچ وقت به سمت شما نمی آمدند .

 

  • بدنیست بدانيد يكي از نيروهاي بوشهری که برای تامین امنیت خطوط کشتیرانی به ابهای دور دست رفته بود عنوان مي داشت که در آنجا با اقتدار و ایثار به بخش اقتصادی کشور کمک می شود تا كشتي هايمان در امنيت كامل عبور نمايند . او می گفت در این سفرها برخی از افریقایی ها برای رفع گرسنگی سوار بر کشتی های تجاری ایران و سایر کشورها می شوند.وی می گفت وقتی ما متوجه می شویم انها را به ساحل کشورشان یا بعد از بازگشت به بخش سیاسی کشورشان در ایران تحویل میدهيم .اما بخت برگشته هایی که سوار کشتی های امریکایی و اروپایی می شوند با اقدام غیرانسانی انها مواجه می شوند كه در بعضي مواقع آنها را در بشكه هاي كوچك محبوس مي نمايند و بعد از مرگ در دريا رها مي كنند .

 

  • گفته مي شود يكي از فرمانداران سابق استان بوشهر گزينه جدي براي انتصاب به عنوان مديركل بازرسي استان بوشهر مي باشد . ظاهرا در اين ارتباط تلاش هاي فراواني صورت گرفته است اما قطعيت نيافته است . لازم به ذكر است كه وي در دولت روحاني نيز در خارج از استان مسوليت گرفته است .

 

  • به احتمال فراوان وزير بهداشت در هفته جاري به استان بوشهر خواهد آمد . گفته مي شود در اين سفر يكي از خواسته هاي مهم مسئولين استاني ، احداث بيمارستان جديد در شهر بوشهر مي باشد . گفتني است كه وزير بهداشت دولت روحاني به عنوان موفق ترين عضو كابينه دولت يازدهم تاكنون مطرح شده است .

 

  • آخرين اخبار دريافتي از جنوب استان حاكي از حضور گسترده كانديداهاي مختلف با گرايش هاي سياسي متفاوت در انتخابات آينده مجلس شوراي اسلامي در حوزه انتخابيه جنوب استان دارد . گفته مي شود بعد از دشتستان ، حوزه انتخابيه كنگان ، دير ، جم و عسلويه بيشترين تعداد كانديداي احتمالي را خواهد داشت .

 

  • شنیده شده است در یکی از جلساتی که در ایام مبارک رمضان در شهر بوشهر برگزار شد یکی از فرماندهان عالی رتبه نظامی گزارشی از تحولات نظامی منطقه ای بعد از تحولات عراق ارائه نمود. ایشان گفته اند که تحرکات شناورهای نظامی بیگانه همزمان با تحولات عراق افزایش یافته است و نیروهاي نظامي جمهوري اسلامي حتی کوچکترین این تحرکات مانند تحرکات بالگردها را رصد می کند. این فرمانده نظامی در جواب پرسش یکی از حاضران , اعلام کرد میزان خطر برای جمهوری اسلامی بسیار کم است ولی درصورت کوچکترین تهدیدی آن را بصورت قاطع ترین شیوه پاسخ می دهیم .

 

  • در حالي كه اخبار متعددي در ارتباط با انتصاب بخشداران در دشتستان منتشر شده است اما آخرين اخبار از قطعيت تغيير دو بخشدار در آينده نزديك حكايت دارد . تغيير همه بخشداران در آينده نزديك قطعي نيست زيرا گزينه هاي جايگزين دلخواه براي اين بخشداري ها هنوز پيدا نشده است .

 

  • آخرين اخبار از سرمايه گذاري ميلياردي بازيكنان فوتبال در پرونده جنجالي بوشهر حاكي از آنست كه دو نفر از اين بازيكنان با شخص معروف در پرونده اخير بصورت مستقيم وارد قرارداد شده بوده اند . ظاهرا اين دو بازيكن ، از سه نفر از دوستان بازيكن خود نيز پول دريافت كرده بوده اند تا براي آنان در اين راه سرمايه گذاري نمايند كه با وضعيت پيش آمده ، اكنون پنج ميليارد اين بازيكنان نيز مانند ساير پول هاي ديگر بلاتكليف است . ظاهرا آقاي ” خ ” كه از بازيكنان مشهور كشور نيز مي باشد ، علاوه بر پول نقد ، يك دستگاه خودروي ميلياردي نيز بصورت صوري و با قيمتي بسيار بالاتر از قيمت واقعي به شخص معروف بصورت نسيه چند ماهه فروخته بوده است .

 

  • گفته مي شود كه توسلی که قبلا شهردار اهرم و الان شهردار کلمه است قرار است به عنوان معاون عمرانی فرمانداری هندیجان معرفي شود . در اين ارتباط گفتني است كه جعفري نسب فرماندار هنديجان براي انتصاب اين نيروي بومي تلاش ويژه اي داشته است .

 

  • احتمال اينكه حوزه هاي انتخابيه استان در دور بعدي مجلس شوراي اسلامي از چهار حوزه انتخابيه به پنج حوزه افزايش يابد بسيار است ، به همين دليل إفرادي در شهرهاي گناوه و ديلم فعاليت هاي انتخاباتي خود را به گونه اي آغاز نموده اند كه در پيش بيني هاي خود اينگونه متصور شده اند كه دو شهرستان گناوه و ديلم بصورت حوزه انتخابيه اي جديد ، نماينده اي به مجلس خواهد فرستاد .

 

در آخر هم اين كه ، افراد زيادي از فعالان سياسي استان از علي افراشته استاندار اسبق بوشهر و معاون إجرائي فعلي مجلس شوراي اسلامي درخواست نموده اند تا در انتخابات آينده مجلس شوراي اسلامي در استان حضور يابد . ظاهرا اين افراد دو حوزه انتخابيه را براي حضور وي پيشنهاد نموده اند ( حوزه بوشهر ، گناوه و ديلم و حوزه انتخابيه دشتي و تنگستان ) اما تاكنون افراشته به اين افراد جواب قطعي نداده است . در اين ارتباط گفته مي شود كه علاوه بر چهره هاي سياسي و مردمي از استان بوشهر ، چهره هاي سياسي مطرحي در كشور نيز به ايشان پيشنهاد حضور در انتخابات آينده و حمايت از ايشان را عنوان داشته اند ./منبع: سوک

اخبار مرتبط

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن