بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرجمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۳:۴۶ بعد از ظهر
پیشگامان جنوب

آخرین اخبار

پرشیا سیر
کد خبر: 25608
تعداد نظرات:۲۴ دیدگاه
تاریخ انتشار:شنبه ۱ اسفند ۹۴ ۱:۱۲ ق.ظ

پس از تخریب بخشی از فاز دوم هتل جهان با دستور قاضی

مالک هتل سه ستاره کنگان: از بازرس ویژه کشور و رئیس کل دادگستری استان درخواست ورود به موضوع را دارم

اختصاصی ثلاث-مالک هتل سه ستاره کنگان: از بازرس وژه کشور و رئیس کل دادگستری استان درخواست ورود به موضوع را دارم

به گزارش ثلاث، هتل سه ستاره جهان به همت جهانگیر مذکوری از ۷، ۸ سال پیش کار خود را اغاز نمود. در دوره ای از تورم که به سال ۹۱-۹۲ برمیگردد، این سرمایه گذار دچار مشکلاتی شد که پس از دوندگی های زیاد موفق به همراه کردن بانک کشاورزی کشور با خود برای تکمیل این هتل در ماه های اخیر شد.

این هتل که به لحاظ فیزیکی به ۹۰ درصد پیشرفت رسیده است، صبح روز سه شنبه توسط یکی دو نفر از شاکیان آن روبرو شده و نهایتا بدون حضور مالک هتل، با حکم قاضی ” م” اقدام به تخریب بخشی از این ملک با ماشین های سنگین نموده اند که خساراتی قابل توجه به جهانگیر مذکوری وارد شده است.

در این مطلب فقط نقطه نظرات مالک هتل با مسئولیت وی در این سایت درج می شود و چنانچه شاکیان و غیره، نظر یا سخنی برای روشن شدن داستان و تنویر افکار عمومی دارند، این حق برای آنان نیز جهت درج مطالبشان در سایت ثلاث به صورت تمام و کمال محفوظ است.

موضع سایت ثلاث در این خبر کاملا بی طرفانه و با هدف روشنگری این موضوع می باشد.

 

 

جهانگیر مذکوری سرمایه گذار بخش خصوصی و مالک هتل سه ستاره جهان در این خصوص با دعوت از خبرنگاران ثلاث به محل هتل و بخش پشتی آن ضمن اینکه موارد تخریبی توسط شاکیان را به آنان نشان داد، به خبرنگار ثلاث گفت: صبح روز سه شنبه در حالی که بنده در مسافرت بودم، اقدام به تخریب بخشی از دیوار، فضای سبز، انبار بتنی، فضای استخر و فاز دوم هتل جهان نموده اند که در این راستا خسارتی چند ۱۰ میلیونی را به بنده وارد ساخته اند. بخشی از ملک بنده شامل انبار بتنی که بر درب آن قفل زده بودیم نیز با بی توجی کامل اقدام به تخریب درب و دیوار و … نیز کرده اند. لازم به ذکر است که حتی شروع این قسمت از بنا ( دیوار و انبار بتنی و…) که تخریب شده است، طبق دستور دادگاه محترم و پس از محکومیت شکات در دعوی تصرف ادوانی در ۹ سال قبل انجام داده ام.

مذکوری ادامه داد: این اقدام در ارتباط با اعتراض ثالث بر ثالث و همسایه بنده بنام آقای ” الف” ” ی” تبانی کرده تا از اموال بنده مصادره نمایند. میزان و مساحت ملکی بنده کاملا قانونی می باشد و همه نهادها از جمله تاییدیه شهرداری و اداره ثبت و چند حکم اثبات مالکیت و حکم دادگاه آن را تایید کرده اند؛ اما با این وجود شاهد اقدام به تخریب ملک بنده از طرف اقایان در روز سه شنبه بودیم.

وی خاطرنشان کرد: حال پس از ۹ سال آقایان بدون رعایت قانون و موازین شرعی و استفاده از کارشناس بی طرف و استفاده از افراد دیگری به عنوان ضابطین دادگستری و کارشناسانی که عمدتا خودشان مدعی بنده بودند، اقدام به تخریب بخشی از اموال من و ایجاد خسارات فراوان کرده اند.

مالک هتل سه ستاره جهان گفت: در خواست بنده از آنها این بود که اجازه دهند که بنده از مسافرت برگردم تا بدون آبروریزی و ایجاد خسارات، موضوع را جمع کنیم و نهایتا رضایت شاکی را جلب نمایم. ولی آقایان حتی یک روز نیز به بنده فرصت ندادند که از مسابفرت برگردم.

این سرمایه گذار بخش خصوصی تصریح کرد: در صورتی که همه احکام اقایان برای تخریب اموال بنده درست باشد( که نیست، زیرا خواسته، رای صادره و سند مورد ادعا با هم مطابقت نداشته است)، آیا نباید به بنده فقط یک روز جهت جمع آوری مصالح ساختمانی و دیگر اموالم در ان بخش مورد ادعای شاکیان فرصت دهند؟ یا اینکه باید به این شکل هم به بنده ضرر مالی بزنند و هم اعتبارم را زیر سوال ببرند؟

وی موارد تخریب شده را انبار بزرگ بتنی، بخشی از فضای سبز، استراحتگاه کارگران، سنگ های راه پله، وسائل آسانسور، سنگ های متفرقه، و…عنوان کرد و افزود: سر جمع خسارتی چند ده میلیونی از این بابت به بنده وارد کرده اند که باید پاسخگو باشند.

مذکوری مطرح کرد: حال سوال من مجددا این است که چرا به بنده فرصت حضور و جلب رضایت طرفم را نداده اند و با سرعت هر چه تمام تر اقدام به تخریب اموال بنده نموده اند. اکنون با این اقدام و این حکم قاضی ” م” ، تمام شهر این موضوع را فهمیده و علاوه بر خسارت مالی، بنده به لحاظ اعتباری نیز به آبرویم ضربه وارد شده است و به نوعی مورد هتک حرمت قرار گرفته ام.

مالک هتل جهان تاکید کرد: محل اجرای حکم هیج گونه ارتباطی به دادنامه صادره ندارد زیرا پلاک محدوده مشخصی دارد که توسط اداره ثبت مشخص شده است و در دست اینجاب نیز می باشد و آن را به مسئولین نیز ارائه داده ام اما توجهی که باید نشده است.

مذکوری اظهار داشت: بنده حاضرم تمام ادعاهایم را با ارائه مدارک معتبر که با تاییدیه دادگاه، شهرداری و اداره ثبت می باشد، ثابت کنم و فقط تقاضا دارم جهت رسیدگی به این موضوع از کارشناس بی طرف استفاده شود نه کسانی که قبلا مدعی و شاکی بنده بوده اند.

وی گفت: این هتل توسط بنده به عنوان یک بومی و کنگانی که سرمایه گذار بخش خصوصی می باشم ساخته شده است. اعتبار و افتخار این کار برای شهر و مردمم است و لذا برای تکمیل کار از هیچ کوششی در چارچوب قانون فروگذار نخواهم بود.

مذکوری در پایان ضمن تشکر از برخی مسئولین و مخصوصا مدیر عامل بانک کشاورزی که همکاری لازم را در متوقف کردن مشکلات و باز کردن راه ادامه کار ساخت هتل داشته اند، درخواست کرد: از ریاست کل دادگستری استان، بازرسین کل کشور و بازرس ویژه کشور در استان بوشهر، استدعا دارم برای رسیدگی به این وضعیت و روشن شدن قضیه ورود کنند.

گزارش: مصطفی صفایی

 

 

IMG_3407 [640x480] IMG_3410 [640x480] IMG_3412 [640x480] IMG_3416 [640x480] IMG_3421 [640x480] IMG_3423 [640x480]

 

 

///

اخبار مرتبط

 • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

 1. ناشناس says:

  سلام
  باتوجه به بومى بودن سرمایه گذار و ساختن بهترین هتل در شهر مسولین محترم چه حمایتى از ایشون صورت گرفته ,اى کاش غیربومى بود تا مسولین حمایتش میکردند

 2. شهروند كنگان says:

  دولت مردان عدالت جانشینانه حضرت على (ع) گوشى چشمى به این بى عدالتى بنمایید بد نیست

 3. شهروند كنگان says:

  از مسولان محترم شهرستان کنگان تقاضا دارم که از سرمایه گذار بومی حمایت شود چرا این همه حق کشی ،چرا این همه غریب پرستی ،🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏عاجزانه رسیدگی شود مسولان محترم

 4. M.kangan says:

  بجاى همکارى با سرمایه گذار بومى و سعى بر اتمام هتل که جلوه شهر را هرچه زیباتر میکند سنگ اندازى میکنند !!!!واقعا جاى تاسف دارد،حد اقل مسولین نه بخاطر آقاى مذکورى بلکه بخاطر مردم شهربراى رفع مشکلات ورود کنند

 5. M.kangan says:

  بجاى هکارى با سرمایگذار بومى و سعى بر اتمام هتل این سنگ اندازیا واقعا جاى تعجب داره و متاسفم براى مسولین که ساکت نشسته اند حد اقل بخاطر مردم نه آقاى مذکورى براى حل مشکلات این هتل ورود کنند

 6. Siraf.s says:

  سلام
  دولتمردان عدالت جانشینانه حضرت على (ع) گوشه چشمى به این بى عدالتى بنمایید بد نیست

  اى کاش این سرمایه گذار غیر بومى بود تا مسولین محترم ازش حمایت میکردنند

  عدالت مردان عدالت دوستان کجایید بشتابید

  • شهروند کنگان says:

   واقعا حیف این همه سرمایه که برای این مردم قدرنشناس اینجا هزینه بشه.

  • .... says:

   سلام دوست خوبم.همونطور که سایت هم گفته اینا فقط صحبت های اقای مذکوریه و ما اصلا در جریان باقی قضایا نیستیم.خدا میدونه چی بوده که قاضی این حکم رو داده .اقای مذکوری خودش وکیله خوبیه و به راحتی میتونسته از حق خودش دفاع کنه .قاضی هم حتما که یک روزه از طرح شکالت رای صادر نکرده که نشه کاریش کرد.لطفا در جریان کامل نیستیم الکی قاضی و دولتی ها رو به باد توهین نگیریم

 7. یه شهروند ساده says:

  با سلام
  اقای فرماندار
  شهردار
  رئیس شورا
  و
  و
  و
  واقعا براتون متاسفم

 8. ا says:

  اقای صفایی قبل پخش گزارش دروغ لحظه ای باطرف دعوی یا دادگاه محترم مذاکره می کردی مذکوری باکت شلوار قهوه ای همان روز حضورداشت

  • ناشناس says:

   قبل از اینکه بقیرو به چیزى متهم کنید تحقیق کنید

 9. ناشناس says:

  ازدادگاه محترم کنگان ونیروی انتظامی محترم کنگان برای تخریب واجرای حکم وبرگشت حق الناس تشکرلازم دارم

 10. شهروند کنگان says:

  تقاضاداریم رسیدکی کنن ایا بایک شهروند یک سرمایه کذار اینکونه عمل میکنن نمیشد درفضایی ارام وبدون هتک حرمت البته جون بومی است باید نابودش کنن خداقوت سرمایه کذار بکوش که حق پیروز است.زنده باد شیر مرد کنگان مثل همیشه پیروز و سربلندی…

 11. شهروند کنگان says:

  این همه بی عدالتی تا کی
  کنگانی های عزیز بیدار باشید تا کی به خواب غفلت فرو رفته اید درسته امروز این مشکل ،مشکل اقای مذکوری هست ولی ممکنه فردا مشکل خود شما باشه
  تا کی سکوت می کنید

 12. بی طرف says:

  با سلام ظاهرا دوستان متوجه نشدند مطلب ثلاث چیز دیگریست! حرف از حق نا حق بودن ملکی است که آقای جهانگیر خان میفرمایند جز ملکشان بوده . همیشه تو هر خبری که منتشر میشه خیلی از واقعیت ها مخفی میمونه . بنده نیز کم و بیش در جریان اجرای این حکم هستم و مهم بود برام که آقای مذکوری میفرمایند آبروی من !
  فکر نکنم کسی باشه ندونه آقای مذکور ی چه آدم شیر پاک خورده هست !… و االحمدالله حق هیچ کس رو ضایع نکرده ، بهر حال جناب ثلاث به نظر بنده شما که زحمت میکشید سخنان جناب مذکوری رو پخش میکنید بنا به وظیفه خود این رو بدانید که لازم هست از کسانی که مالک این اراضی بوده اند و سالها کشاورزی کرده اند پرس جویی نیز کنید که ۵ سال هست این حکم طول کشید تا اجرا شد … ممنون از این که وقت گذاشتید این مطالب خواندید

 13. کنگونی says:

  بخاطر همین بیشتر بومی بیرون از این شهرستان سرمایه گذاری میکنن چون مشت ادم غریب پرست پشت میزن نشستن که حامی بومی نیستن واقعا خجالت داره حیف ادم بیاد تو کنگان سرمایه گذاری کند حیفف

 14. بی طرف says:

  بدون اینکه چیزی بدونیم الکی قضاوت نکنیم

 15. حسین says:

  از سایت مردمی ثلاث تشکر میکنم .آقای مذکوری خیلی به خاطر این هتل حتک هرمت شدند. چون بومیه اگر غیر بومی بود الان هتل راه افتاده بود.. بی طرف آقای مذکوری شیر پاک خورده. تو شیر چه خوردی؟

 16. شهروند كنگانى says:

  سلام عدالت مردان خسته نباشید خداحفظتون کنه که باعث اجراى عدالت شدید و حامى سرمایگذار بومى ونذاشتید بیشتر از این به اقاى مذکورى خسارت مالى وارد بشه هرچند تا حالاخسارات زیادى بهش وارد کردن بازم متشکرم انشاالله بهتر از قبل دیوارشو میسازه خدا پشت و پناهت بردار

 17. ناشناس says:

  بازم خداراشکر نذاشتن بشتر از این حتک هرمت بشه ممنونیم از دولتمردان عدالت

 18. کنگانی says:

  با سلام
  قابل توجه اون افرادی که از هیچ چیزی خبر ندارن اعلام کنم که زمین مردم رو هم داشتن جز هتل میکردن که تونستن زمین رو از جهانگیر مذکوری پس بگیرن.

 19. ناشناس says:

  وجداناً شما را به خدا یک بررسی کنید مالک اصلی زمین هتل کیست می توانید از محلیه بپرسید نه آنهایی که سند سازی کردند

 20. بی طرفانه says:

  اگه یکی بیاد زمین ابا و اجدادی شما رو بگیره و با استفاده از روابطی که داره و سرمایه ای که داره اون رو تحت تملک خودش در بیاره و در لوای گردشگری و زرق و برگ جذب سرمایه و ترویست بتونه نظر مسولین رو جلب کنه .بعد شماهم تاب دوندگی در ادارات و پول حسابی برای زیر میزی ندارید چه با کنید؟؟؟؟؟؟

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن