بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرسه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۳:۰۱ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 26283
تعداد نظرات:۵ دیدگاه
تاریخ انتشار:شنبه ۲۲ اسفند ۹۴ ۹:۴۵ ب.ظ

تعاونی مسکن فرهنگیان عسلویه پاسخگو باشد

اعتراض فرهنگیان عسلویه در آموزش و پرورش/ زمین هایی که پس از یک دهه هنوز واگذار نشده است

ثلاث- فرهنگیان عسلویه در اعتراض به واگذار نشدن زمینشان در ساختمان مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان اعتراض کردند

به گزارش ثلاث، عده ای از فرهنگیان شهرستان عسلویه که حدود یک دهه قبل از تعاونی مسکن فرهنگیان این آموزش و پرورش، زمین خریداری کرده اند که ظاهرا هنوز آن زمین ها به صاحبانشان واگذار نشده است؛ لذا فرهنگیان شهرستان عسلویه مراتب اعتراض خود را به این موضوع با حضور در ساختمان مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان نشان دادند.

 

یکی از فرهنگیان عسلویه که نخواست نامش فاش شود در این خصوص به خبرنگار ثلاث گفت: عده ای از فرهنگیان شهرستان عسلویه که تعدادشان حدود ۳۰۰ نفر می باشد درسال ۸۵ از تعاونی مسکن آموزش و پرورش این شهرستان زمین خریداری کرده بودند و تاکنون زمین خود را تحویل نگرفته اند و لذا تعدادی از آنها در مدیریت آموزش و پرورش عسلویه تجمع نمودند.

وی افزود: این تجمع مسالمت آمیز و به دور از هر گونه حرکت و رفتار ناشیانه و غیر منطقی بود و تجمع کنندگان فقط موضوع زمین را به شکل در دست گرفتن برگه نوشته هایی در همین راستا نشان دادند.

 

شایان ذکر است: این تجمع مربوط به اواخر هفته گذشته می باشد

 

IMG-20160309-WA0015

//

نظرات

 1. واقعاً متاسفم که همه جا حق فرهنگیان خورده میشه کسی عین خیالش نیس -این بار از خودیها ضربه خوردیم

 2. محمد خیاط says:

  سلام تشکر برای درج خبر
  قصه از این قرار بود که تعدادی از همکاران شاغل در عسلویه چیزی معادل حقوق یک سال خود را در سال ۸۵ برای خرید مسکن به تعاونی مسکن فرهنگیان عسلویه پرداخت کردند ولی عملا بعد از جمع اوری وجه زمین ، تعاونی مذکور قعالیت هاش را متوقف کرد و برای واگذاری زمین ، پلاک بندی و ساخت شهرک هیچ عملی انجام داد / اکثر کسانی که درگیر این مشکل هستند همکاران غیر بومی ما بودند که با تحمل سختی های فراوان برای چندین سال متوالی در منطقه کار کرده بودند و جا دارد مسولان شهرستان و استان اقدام جدی برای مشکل به عمل اوردند .

 3. سیداسدالله احمدی says:

  مسئولان محترم شهرستان عسلویه باید پیگیری کنند، چرا در منطقه ی عسلویه با این حجم ثروت و این مدیریت کلان، حق یک معلم با دستمزد بسیار پایین ضایع شود، باید ابعاد کار و اصل موضوع روشن شود و این مشکل در سریعترین زمان ممکن رفع شود.

 4. محمد says:

  من نیز عضو تعاونی مسکن عسلویه بودم که بعد از ده سال هنوز خبری اززمین نشده .لطفاً مسئولان ذیربط پیگیری کنند. ما قشر فرهنگی همیشه متضرضر بودیم.به هر کس میگوییم کسی هم جوابگو نمیباشد. لطفاً بیشتر پیگیر باشید که شایدآقایان دست اندر کارمشکل را حل کنند.ار

 5. ناشناس says:

  باسلام
  قابل ذکر است که تعداد زیادی از همکاران با حقوق حق التدریس ساعت ۱۰۰۰تومان این پول رو جفت وکردند که از راه دور وونزدیک مونزدیکامدند و در خدمت فرزندان آنها بودند.
  این هست نتیجه‌ی اعتماد ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن