بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرسه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۳:۰۱ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 30349
تعداد نظرات:۴ دیدگاه
تاریخ انتشار:جمعه ۱ مرداد ۹۵ ۷:۲۲ ب.ظ

افتخاری دیگر برای شهرستان کنگان در زمینه ورزش

ایرانجوان کنگان قهرمان لیگ نونهالان فوتسال استان شد/صعود شیرین به مرحله کشوری

ثلاث- ایرانجوان کنگان با سرمربی کار کشته خود قهرمان لیگ نونهالان فوتسال استان شد.

به گزارش ثلاث، تیم فوتبال نونهالان ایرانجوان کنگان با سرمربی خود محمد صداقت تواسنت با شکست تمامی حریفان خود در شهر بوشهر به مقام قهرمانی دست یابد.

ایرانجوان که در مرحله شهرستانی هم مقام اول را کسب کرده بود و در مرحله استانی در دو بازی با تیم های شاهین بوشهر و تیم عالیشهر با نتیجه ۲ بر۱ موفق به کسب عنوان نخست استان شد.

 نونهالان کنگانی با بازی منسجم و تاکتیک گروهی تواسنت موفقیت بزرگ که همان قهرمانی در استان است را کسب کند.

 در این بازیها خط دفاع ایرانجوان تنها با ۴ گل خورده بهترین خط دفاع را از آن خود کرد که احمدرضا صداقت مدافع و کاپیتان تیم نقش بسزایی ایفا کرد و در بازی فینال تکنیک ناب مهدی هدایتی بازیکن ریزنقش و گریز پا با دوگل توانست قهرمانی را به کنگانی ها هدیه کند.

اوج تکنیک .هنر ناب فوتبالی کنگانی زمانی رخ داد که علی عباسی بازیکن شایسته کنگانی با دربیل تمامی بازیکنان و حتی دروازبان تیم شاهین بوشهر توانست گل برتری ایرانجوان در مسابقه نیم نهایی را بزند تا تمامی تماشاگران حتی بوشهریهای حاضر در سالن به تمجید از این بازیکن بپردازند. 

خاکنژاد معاون سیاسی اجتماعی فرماندار طی تماسی بعد از اتمام بازی اولین نفری بود که قهرمانی را به تیم نونهالان و کنگانی ها تبریک گفت و حمایت قاطع خود را اعلام کرد.

 محمد بحرینی نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هم طی تماسی ضمن تبریک این قهرمانی، مراتب حمایت خود و تزریق منابع مالی به تیم جهت حضور در مسابقات کشوری به سرمربی تیم اعلام نمود.

محمد نجفی رئیس هیئت فوتبال جام قهرمانی را به کاپیتان تیم ایرانجوان تقدیم کرد.

این مسابقات در سالن شهرداری بوشهر با حضور جمعی از تماشاگران و خانواده های ورزشکاران برگزار گردید که جالب است.

محمد صداقت از جمله افرادی است که در عرصه ورزش فوتبال و فوتسال تجارب زیادی را داراست و تا کنون در کسوت سرمربی و مدیر عامل موفق به کسب عنوانین مختلف استانی شده است. غالب فعالیت وی تربیت بازیکنان پایه است.

اسامی بازیکنان تیم ایرانجوان کنگان:

  علی عباسی عظیم ، احمد رضا صداقت ، امیر رضا صداقت ، روح الله محمد زاده، ابوالفضل محمد زاده ، مهدی هدایتی ، امیر هادی رحیمی ، مهدی حبیب زاده ، عرفان نرمال، امیر حسین یوسفی مقدم ، علی چابک ، سینا نوری، کامران زیلایی ، و مربی نادر قاسمپور،  سرپرستی حاج مصطفی عزیزیان، سرمربی محمد صداقت و  مدیر عامل حسین آهوخوش

 

حجت عبدالهی

 

IMG-20160722-WA0005 IMG-20160722-WA0006 IMG-20160722-WA0007 IMG-20160722-WA0008 IMG-20160722-WA0010 IMG-20160722-WA0011 IMG-20160722-WA0012 IMG-20160722-WA0013 IMG-20160722-WA0015

نظرات

 1. علی عباسی عظیم says:

  سلام واقعا دست همه دردنکنه ما میجنگیم تا قهرمانی کشور نیز به دست بیاوریم

 2. همشهری says:

  منم تبریک میگم این پیروزی رو به نونهالان عزیز شهرم کنگان و به خانواده آنها و کادر ایرانجوان. به امید فردایی بهتر و روشن باپیروزیهای مستمردر همه رده ها و رشته های ورزشی و غیر ورزشی

 3. اصالت says:

  قهرمانی تیم پرافتخار کنگان را به همه فوتبال دوستان کنگان تبریک میگویم

 4. بهنام says:

  بابا کی قدر این جوونا میدونع تو این شهرستان همه میدونیم صداقت دست تنها این کار کرده ولی دلشون خوشه که پیام تبریک فرستادن اگر میخان کاری کنن حمایتش کنن تا این بچه‌های مظلوم و بیگناه بجایی برسند اگر اینها غیر بومی بودند براشون به به و چه چه میزدند

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن