بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرجمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲:۱۵ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 30997
تعداد نظرات:۸ دیدگاه
تاریخ انتشار:یکشنبه ۱۷ مرداد ۹۵ ۲:۴۵ ق.ظ

به مناسبت روزخبرنگار همراه با تصاویر کمتر دیده شده

مصاحبه متفاوت و جذاب با خبرنگار فعال شهرستان کنگان+ عکس

ثلاث – مصطفی صفایی: گاهی ۱۰۱ درصد از خودم راضی هستم چون هیچ چیزی کم نگذاشتم. هر کاری در این جهان حقوق و مزایایی دارد ولی ما بعضا صبح تا ساعت ۱۶، بعد غروب تا ساعت ۲۰ و ساعت ۱۲ شب تا ۲ بامداد به طور متوسط در ۲۴ ساعت کار می کردیم و هنوز هم اگر در بعضی روزها رمقی باشد کار می کنیم؛ بدون حقوق.

به گزارش ثلاث برگرفته ی یکی از شبکه های اجتماعی بنام کانال تلگرام صدای جوان:
*ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران، شما را به مصاحبه زیبا و جالب با یکی از فعال ترین خبرنگاران  شهرستان کنگان و استان بوشهر، جناب آقای مصطفی صفایی دعوت می کنم*

*با سلام و احترام خدمت شما. لطفا در ابتدا معرفی مختصری از خود داشته باشید و بفرمایید کار خبرنگاری را از چه زمانی و  کجا شروع کردید*

بنام خداوند بخشنده مهربان. مصطفی صفایی متولد و ساکن کنگان. سطح تحصیلاتم  لیسانس زبان و ادبیات فارسی است.
کار خبرنگاری را نخستین بار با دعوت موسسان سایت ثلاث ( کنگان نیوز سابق) در سال ۸۷ به عنوان ویراستار و خبرنگاری که بیشتر مصاحبه می کرد، آغاز نمودم.

*در حال حاضر در کدام خبرگزاری مشغول به فعالیت هستید*

علاوه بر سایت ثلاث که سردبیر آن هستم و از سال ۸۷ شروع کردم، از فروردین ۹۱ خبرنگار خبرگزاری مهر نیز هستم.
جواد ، محسن و سعید صفایی از موسسان ثلاث هستند.

*کدام عوامل باعث شدند که مسیر زندگی شما در راه مطبوعات و دغدغه های مردم قرار بگیرد*

زندگی پدر و مادرم به شکلی است که خودرا در هیچ زمینه ای جدا از  مردم نمی بینند، قطعا ما هم نمی توانیم نسبت به جامعه پیرامونی خود بی تفاوت باشیم

*کدام زمینه را بیشتر برای انتشار خبر و تحلیل قرار می دهید.چرا؟*
قطعا اجتماعی_ اجتماعی شامل همه بخش ها می شود

*رمز موفقیت یک خبرنگار از دید شما*                         

خبرنگار در ابتدا باید  علاقه، شور و هیجان داشته باشد؛ در ادامه کار اندکی سخت تر می شود ولی خب راز موفقیت من، رشته تحصیلیم بود. رشته ادبیات فارسی به من این فرصت و امتیاز را داده بود تا در کوتاه ترین زمان، خود را به سطح اول نوشتن و جمله بندی و ویراستاری خبر برسانم.   شنیده ها و دیده ها را می توانستم با سرعت بالا به نوشتار تبدیل کنم.
راز دوم خبرنگاری صداقت و امانتداری در برخورد با مخاطب و اطلاعات آن هاست.

*وضعیت کنگان را به لحاظ انجام کارهای خبری و رسانه ای نسبت به شهرستان های دیگر استان چطور ارزیابی می کنید*

کلا وضعیت ما نمره قبولی ندارد.
متاسفانه هیچ فردی را در صدا و سیما نداریم. با وجود اینکه شهرستان کنگان سومین شهرستان پرجمعیت استان است ولی اصلا از نیروهای کنگانی در صدا و سیما بهره نگرفتند. صدا و سیما در اختیار عده ای خاص قرار گرفته است ولی من از همینجا گلایه خود را اینگونه اعلام میکنم : صدا و سیما رسانه ملی است نه ملک دو سه شهرستان.

از سال ۹۱ تا ۹۴ شهرستان کنگان رشد خوبی در عرصه رسانه در فضای مجازی( سایت ها ) داشت که به عقیده من در این زمینه سومین شهرستان در استان بودیم؛ اما از ابتدای  سال ۹۵ تا کنون افت محسوسی داشتیم. با این وجود جای نگرانی نیست زیرا کنگان در ابعاد دیگر رسانه در حال اول شدن است. جشنواره ملی عکس ثلاث نخستین جشنواره ملی عکس استان در این سطح است و انشالله به زودی خبرهای سطح بالاتری از ثلاث به مردم هنر دوست داده می شود.

*کدام یک از گزارش ها یا خبرهایتان را بیشتر از همه دوست دارید*

یک گفتگو با عنوان خانواده موفق کنگانی داشتم؛ از یک خانواده شش هفت نفر معلم بودند( خانواده مرحوم عبدالله حق شناس)

یک خبر در مورد مراسمات محلی در عروسی ها زدم که مربوط به ازدواج خودم بود( پارتی بازی)

یک مصاحبه در مورد زایمان طبیعی در بیمارستان کنگان بود با عنوان ” مقام نخست زایمان طبیعی استان متعلق به بیمارستان کنگان است”  در این گزارش بجای عکس های اینترنتی بچه های خارجی ، عکس تولد دخترم را در خبر گذاشتم( پارتی بازی در راستای حمایت از تولیدات داخلی)

http://salas.ir/29943

آثار تاریخی سیراف در مسیر تخریب/ خطر نابودی بیخ گوش تمدن چند هزار ساله

http://www.mehrnews.com/news/2454488/%

در زمینه ورزش نیز یک گزارش از بهنام سراج سرمربی صنعت نفت در زمانی که برای مسابقه به کنگان آمده بودند گرفتند ولی خب پایان بازی با سنگ و دعوا بدرقه شدند( پایان تلخی داشت)

*در کنار خبرنگاری به چه شغلی مشغول هستید*

جدیدا در روابط عمومی بیمارستان کنگان خدمت می کنم(اما هنوز هیچ قراردادی ندارم)

*تلخ ترین و شیرین ترین خبری که نوشتید*

قطعا تلخ ترین خبر، تصادف دایی ۲۶ ساله و پسر خاله ۲۳ ساله ام بود( با هم در یک ماشین) به شکلی بسیار دردناک جان خود را در نزدیکی جایگاه سوخت سه راه سیراف از دست دادند.
اما گل سریبد انها ” مصوبه تا شعاع ۱۵۰ کیلومتر عسلویه در خاک استان فارس به عنوان بومی عسلویه جهت اشتغال محسوب می شود” جز عجیب ترین خبرهایی بود که انعکاس دادم و هنوز هم بخاطر مظلومیتی که بر ما روا داشتند تلخ کام هستم.
کنگان همواره در طول تاریخ خود مورد مظلومیت قرار گرفته است.
این مطالب را هنوز رسانه ای نکرده ام. در سال ۱۳۲۴ کنگان به بخش تبدیل می شود، در سال ۵۸ بخش کنگان به شهرستان ارتقا می یابد. در سال ۸۲ بخش جم از توابع شهرستان کنگان از شهرستان ما جدا می شود. در سال ۹۲ بخش عسلویه از توابع شهرستان ما از کنگان جدا می شود. ۱۶ هزار هکتار از اراضی شهرستان کنگان نیز به پروژه ملی و بزرگ پارس جنوبی دادند. کارخانه سیمان کنگان به عنوان یکی از دو کارخانه بزرگ سیمان کشور به لحاظ صادرات با آن همه آلودگی در کنگان قرار دارد. ۶۰ در صد از تاسیسات پارس جنوبی در شهرستان کنگان قرار دارد. فاز ۱۲ به عنوان بزرگ ترین فاز گازی جهان و بزرگترین پروژه تاریخ صنعت نفت ایران در شهرستان کنگان قرار دارد؛ گمرک کنگان از پر درامدترین گمرکات استان است؛ اما هیچ کدام باعث ریشه کن شدن معضل بیکاری جوانان شهرستان کنگان و رونق گرفتن فعالیت های فرهنگی که با کمبود بودجه مواجه است نمی شود. با وجود اینکه فاصله شهرستان کنگان تا دبی بسیار کمتر از فاصله بوشهر تا دبی است ولی بوشهر را به عنوان منطقه آزاد معرفی میکنند

*آیا شده خبری را منتشر کنید و بعد از انتشار آن تاسف بخورید-ای کاش منتشر نمی کردم(درصورت امکان توضیح مختصر)*

بنده معمولا ابتدا و قبل از درج مطلب و موضوع را سبک و سنگین می کنم ولی همکارم یک بار یک خبر بدون منبع درج کرد که تا آستانه جریمه چند ده میلیونی پیش رفتیم ولی خدا را شکر ختم به خیر شد.( محرمانه است نمی توانم توضیح دهم.
ولی خب چند بار خبر تخلف همشهریانمان را که زدیم بعضا با تهدید شدید مواجه شدیم. یک بار تهدید به بلا ملا و گونی شدیم که اتفاقا در مسجد محله به گوش پدرم رساندن و از پدرم خواستند که در انتخابات دو مجلس قبل، از اقای ایکس حمایت خبری نکنم وگرنه شبانه من را داخل گونی می اندازن و به خارج از شهر میبرن و بلایی سرم می اورند. پدر و مادرم بخاطر این تهدید خیلی ترسیدند، خدا از عاملین ان نگذرد.

*تا چه حد فشار دیگران روی عملکرد شما تاثیرگزار بوده*

با وجود اینکه یک سایت مستقل هستیم اماهمواره مارا تحت فشار قرار دادند ولی خب سعی کردیم  آنها را بیخیال شویم.

*تا چه حد در زمینه خبرنگاری از خودتون راضی هستید*

گاهی ۱۰۱ درصد از خودم راضی هستم چون هیچ چیزی کم نگذاشتم. هر کاری در این جهان حقوق و مزایایی دارد ولی ما بعضا صبح تا ساعت ۱۶، بعد غروب تا ساعت ۲۰ و ساعت ۱۲ شب تا ۲ بامداد به طور متوسط در ۲۴ ساعت کار می کردیم و هنوز هم اگر در بعضی روزها رمقی باشد کار می کنیم؛ بدون حقوق.

۱۳.  *اگه بهتون پیشنهاد بشه یکی از پست های سیاسی یا فرهنگی را برعهده بگیرید کدام یک را انتخاب می کنید*(در صورت امکان توضیح مختصر)

 خب در اصطلاح عامه هم جایگاه مثبتی برای من ندارد. سیاستی که منافع مردم را در بر نگیرد کثافت است( جمله سنگینی گفتم، حتما درج کنید.)
معتقدم همانطور که کنگان در استان مظلوم است و مورد کم لطفی مرکز استان قرار می گیرد، استان بوشهر نیز همین وضعیت را در کشور دارد.
استان بوشهر از نظر بنده ” استان الکی سیاسی است” و برای این حرفم دلیل قانع کننده دارم.
یک نفر به من بگوید در طول تاریخ بعد از انقلاب کدام رئیس جمهور فقط یک وزیر را از استان بوشهر انخاب کرده است؟ حالا وزیر را بیخیال؛ چند معاون وزیر تا قبل از سال ۹۵ از استان بوشهر داشته ایم؟ نتیجه بدست امده همان نگاه دولت ها به استان ماست. در حقیقت استان ما هیچ تاثیر  سیاسی در کشور برای دولت ها ندارد یعنی اینکه هم به لحاظ جمعیت پایین هستیم و هم تعداد نماینده های ما در مجلس کم است و لذا رئیس جمهورهایی که بر سر کار می آیند معمولا نگاهی سیاسی به استان ما ندارند.( جملات بالا یک تحلیل کاملا سیاسی است؛ قابل توجه استاندار و نمایندگان استان در خصوص جایگاه استان ما در مناسبات کشور)

*اگر یک میلیارد پول به شما داده بشه و از شما بخوان در هر زمینه ای که صلاح میدونید خرج کنید در کدوم زمینه هزینه می کنید*

طرف چند هزار میلیارد گیرش اومد، توی هیچ زمینه ای صلاح ندید خرجش کنه، نکنه توقع دارید من با این یک میلیارد استان بوشهر را گلستان کنم؟ (شوخی)
اگر اندازه  هزینه  ۵۰ واحد ساختمان( دو خواب) پول میدهند خوبه. با آن ۵۰ واحد ساختمان میسازم و هر برج فقط ۱۰۰ هزار تومان به زوج های کم بضاعت آن را اجاره می دادم. مانند خانه های مهر، البته مقاوم تر از آن آلونک ها.

*آیا تابه حال شده خبری را منتشر کنید اما بعد پی ببرید واقعیت نداشته.احساستون در اون لحظه*

خیر . از جمله دلایل مقبولیت سایت ثلاث اخبار موثق و واقعی است. تا مطمئن نشدم خبری را نمیزنم. چشام بازه و حواسم هست.

*اگر قرار باشه یک بار دیگر برگردید به سن جوانی باز هم دوست داشتید خبرنگار بشید*

حاضرم ۱۰ تا شربت دیفن هیدرامین یک جا بخورم خودکشی کنم ولی خبرنگار نشوم( شوخی) . باور کنید استرس و بی خوابی و در طولانی مدت، مشکلات روحی به همراه داره. ما خبرنگاران آرزوی سفر و کلا بی خیالی داریم(تیتر کنید، اینم جمله سنگینی بید)

*ویژگی های یک خبرنگار از دید شما*

صداقت، امانت داری، حوصله، حفظ آبروی افراد و نهادها و مناطق، حق گویی، انعکاس خدمات نظام و پایبندی به ارزش ها. داریم خبرنگارانی که حاضرند بخاطر اینکه چهار نفر بیشتر خبر آنها را بخونن، آبروی همه را بردند.

*ترسو و محتاط باشه*
             یا
*نترس و جنجالی*

“” هیچ کدام””

*نکات جالب زندگی یک خبرنگار*

اینکه همه مسئولین ازت می ترسن خیلی خوبه و حال میده( شوخی ). جالبه برخی معدود از مسئولین از خدا شاید نترسند ولی از خبرنگارها می ترسند؛ اینها دیگه چقدر گرفتارند.

*موانع کار یک خبرنگار چیه*

کلا همش مانعه. برای اینترنت باید پول بدیم، تلفن خونه، تلفن همراه، تاکسی تلفنی، خراب شدن کامپیوتر، پاسخ دادن به توقعات، عدم انتقاد پذیری مسئولین. نهاد ایکس حاضره ۱۰ تا بنر با هزینه چند میلیونی بزنه در سطح شهر ولی زورش میاد ۲۰۰ هزار تومان بابت همون خبر و تبلیغ به سایت ما بده؛ رایگان می خواد.
مانع اصلی فقط پول است( شوخی)

*احساسات رو چقدر در کارتون دخیل می کنید*

اوایل کار شور و هیجان زیاد بود ولی الان ۷۰ درصد اخبارم را طبق نیازمندی منطقه ام درج میکنم( البته اگه این اخبار روزمره و خسته مرا آزاد بگذارند)

*آقایان خبرنگار بهتری هستند یا خانم ها*

سوال سختی پرسیدید. من جرات پاسخ به این سوال را ندارم( من میگم خانم ها ولی شما معنی کنید آقایون؛ دقیقا مثل رانندگی، کدومشون بهتره؟) ولی کلا فکر کنم خانم ها در ۳۰ درصد از حوزه های خبری از آقایون بهتر باشند.

*برنامه شما برای آینده*

(این سوال آدم رو یاد ازدواج مجدد میندازه؛ اگر این باشه که باید بگم یک زن دارم و خیلی هم دوستش دارم).
به زودی دفتر موسسه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی ثلاث را افتتاح می کنیم و با قدرت، مرحله جدید حیات ثلاث را با رویکردی بسیار متعالی و با کیفیت و متفاوت آغاز می کنیم.

*تلخ ترین و شیرین ترین خاطره ی دوران خبرنگاری شما*

شیرین ترین خاطره اینه که به اتفاق تنی چند از خبرنگاران کنگان برای بازدید از رسانه های برتر کشور راهی تهران شده بودیم که یکی از بچه ها بخاطر زیاده روی در خوردن، اسهال گرفت ولی باز هم از خوردن دست نکشید. اسهال گرفته بود و خونش اباد دیزی می خورد( یعنی تا این حد. بهش میگفتیم: کاه مال خوت نیس ولی کاه دون که مال خوتن عامو) .
خاطر تلخ ندارم جز اعصاب خوردی که بخاطر تنظیم خبر برخی افراد پیش می آید یا اتهاماتی که بهمون میزنن مبنی بر اینکه نونمون توی روغنه. والا بلا اصلا نونی در کار نیست چه برسه به روغن…

*نظر همسرتون درباره ازدواج با یک خبرنگار چی بوده و هست*

خانمم پشیمونه؛ ولی پشیمونی دیگر سودی ندارد( شوخی).
از من و شغلم و اعتبار و احترامی که در سطح جامعه ایجاد شده راضیه ولی از درامدم ناراضی. ( دختر کوچکی دارم خیلی پر خرج است؛ یعنی هر موقع از بیرون میام میگه بابا جون چی برام خریدی؟ بهش میگم بابا جون مگه من رئیس بانک مرکزی هستم که ….

*اگر انتخاب با شما بود دوست داشتید در کجا متولد بشید؟ چه داخل کشور و چه خارج از کشور.چرا*

این سوال باحالیه. بجز زادگاهم، شیراز را خیلی دوست دارم. در خارج هم فرانسه خوبه که اونم چند وقته داعش افتاده اونجا، نمیدونم کجا برم؛ فکر کنم ایران امن ترین جای دنیا باشه، آقا نخواستیم، همینجا می مونم.

*دوست دارید فرزند شما هم خبرنگار شود*

این بهترین سوال شماست. بله قطعا. دوست دارم به عنوان خردسال ترین خبرنگار جهان لقب بگیره. روحیه دخترم از من اجتماعی تر و رو به جلوتر است و حتما زودتر از من پیشرفت میکنه. روحیه مطالبه گری دخترم مثل هیتلر است( شوخی)

  *خبری بوده که بعد از شنیدنش گریه کنید*
(درصورت امکان توضیح مختصر)

خبر تصادف دایی ۲۶ ساله و پسر خاله ۲۳ ساله که بر اثر تصادف سنگین با تریلی به شکلی دردآور با هم فوت کردند.

*تفریح مورد علاقه*

قطعا خواندن رمان نیست.
دریا رفتن راخیلی دوست دارم اما الان دوساله حتی دوبار هم نرفتم؛
بهترین تفریح راه انداختن کار بندگان خداست دوست دارم به این سمت برم

*غذای مورد علاقه*

آش رشته – میگو سوخاری

*ورزش مورد علاقه*

ورزش شنا-دو-بارفیکس-پارالل-فوتبال.
علی دایی-دارای شخصیتی فوق العاده هست

*الگوی زندگی*

الگوی معنوی که قطعا امامان و قبل از آن پیامبر اسلام است.

ولی خب روحیه احمد حق شناس یکی از دوستان خیلی صمیمیم را می پسندم.

*در زندگی مدیون چه کسی هستید*

خانواده و دو دوست صمیمی بنام احمد حق شناس و یوسف قاسم پور

*یه خبرنگار چه وقت از زندگیش راضیه*

از زندگی خبریم انتظار پیشرفت بیشتر دارم. زندگی شخصیم هم به خودم مربوطه( شوخی). در زندگی شخصی واقعا همسرم منو درک میکنه و عرصه را بر من با شرایط موجود تنگ نمیکنه.

*جالب ترین سوتی مصطفی صفایی*

سوتی زیاد دادم ولی کمتر کسی متوجه میشه. اگه بگم که دیگه تابلو میشم.

*نوع برخورد مردم و مسئولین با شما چگونه است و چه انتظاراتی از آنها دارید*

خبرنگاری کار نیست و قطعا در استان ما در آمد هم ندارد ولی اعتبار زیادی برای ما داشته است و انصافا آبرو و اعتبار زیادی برای شخص من به همراه داشته است(ولی خب اعتبار بدون پول_شوخی)

*اگه قرار باشه یه آرزو کنید و اون آرزو همین الان برآورده بشه چیه*

اینم از اون سوالاست از جیب که نمیخواید بذارید(شوخی).
ظهور امام زمان(عج).اینکه مردم همه باهم صادق باشند از ارزوهای همیشگی من است. صداقت ریشه خیلی از اتفاقات مثبت است و دروغگویی و عدم صداقت، ریشه خیلی از بدی ها

*باکلمات زیر یه جمله،یه خاطره یا خبر جالب بگید*

*تقلب در خبر* کفرم رو در میاره

*چاپلوسی* آدم های فرصت طلب؛ وع ، متنفرم ازشون.

*روز خبرنگار* وعده های تکراری به خبرنگاران

*مصطفی صفایی*قطعا فعال ترین خبرنگار تاریخ شهرستان کنگان با اطمینان میگم میشم( البته الانم هستم _ شوخی).

*پدر و مادر*نعمت بدون جایگزین؛ امیدوارم حلالم کنند.

*ثلاث* مظلوم اما قدرتمند. در آینده یک سایت تعیین کننده در منطقه خواهد شد حتی در بحث انتخابات.

سایت ثلاث درکنار کارهای خبری فعالیت های فرهنگی وسیعی را انجام میدهد.
به زودی نمایشگاه ملی عکس ثلاث در تهران، شیراز، فرودگاه عسلویه و بوشهر و کنگان برگزار می شود تا نام کنگان را در سطح کشور بیشتر منتشر کنیم.

*حرف آخر*

جا دارد از تمام کسانی که در عرصه خبر و فعالیت های اجتماعی بنده را یاری نمودند تشکر کنم از جمله سعی و جواد صفایی مدیران ثلاث و کنگان نیوز سابق، محسن صفایی خبرنگار و مدیر فنی ثلاث، ابوذر حسین پور خبرنگار بسیار پر افتخارتر و با تجربه تر از بنده و البته جناب آقای مختارزاده رئیس محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان که همیشه راهنمای ما بودند و سعید رضایی مدیر خبرگزاری مهر که نکات ریز اما مهمی در بحث نگارش خبر از ایشان یاد گرفتم.

این شهر که شهرتش جهانیست
در مرکز کار و زندگانیست   
شهریست سرآمد نجابت
کنگان وطنم فدای نامت
سر منشا گاز کل ایران
بودست همیشه شهر کنگان 
شهرم همه سر به سر صنایع
با دود و خسارت و فجایع
مصطفی صفایی

 

 

  روایت تصویر از مصطفی صفایی خبرنگار و فعال اجتماعی شهرستان کنگان و استان بوشهر در گذر هشت ساله زمان:

 

  تهیه گزارش از حضور تیم پیشکسوتان پرسپولیس در کنگان- سال ۲۰۰۹ – در کنار حسن غلامی

تهیه گزارش از حضور تیم پیشکسوتان پرسپولیس در کنگان

مصاحبه با بهنام سراج سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در مسابقه با تیم کنگان در سال  ۲۰۰۹

مصاحبه با بهنام سراج

تهیه گزارش از حواشی سفر پیشکسوتان استقلال به کنگان( مصاحبه با شاهین بیانی، دکتر جلالیان نماینده اسبق، حسن غلامی مجری و طنزپرداز صدا و سیما)

IMG-20160807-WA0008 IMG-20160807-WA0009 IMG-20160807-WA0013

تهیه گزارش از تولد نوعی گوساله عجیب در کنگان- پاهای این گوساله به اندازه نصف پای گوساله های طبیعی است( خبرنگاران، مصطفی و محسن صفایی)

IMG-20160807-WA0016 IMG-20160807-WA0003

 

 

مصاحبه ای قدیمی با تبرکی فرماندار سابق کنگان

IMG-20160807-WA0014

 

//

//

 ( با گوشی نوکیا N73 و N95 )مصاحبه با نصوری معاون سابق عمرانی استاندار و مدیرعامل اسبق منطقه ویژه پارس سال ۲۰۱۰

مصاحبه با نصوری معاون سابق عمرانی استاندار و مدیر منطقه ویژه پارس

 

 

 

 

 

 

مصاحبه با امام جمعه اهل سنت سال  ۲۰۱۰

مصاحبه با امام جمعه اهل سنت

تجلیل از نخبگان جوان شهرستان کنگان سال ۲۰۱۰( سعید راشدی؛ مصطفی صفایی و حسین علیزاده )

نخبگان

 

 

اجرای برنامه و شعر طنز در سال ۸۶ – دانشگاه پیام نور کنگان

روز دانشجو سال هشتاد و شش در دانشگاه پیام نور کنگان

مصاحبه با اکبر اودود بازیگر سرشناس و محبوب صدا و سیمای خوزستان در سال ۲۰۱۰ 

مصاحبه با اکبر اودود بازیگر سینما- شش سال قبل

 

تهیه گزارش از مجسمه های شنی در ساحل کنگان- سال ۲۰۱۰ 

dddd

 

 

 

 

 

تهیه گزارش از علی صفایی؛ فردی که به عنوان بخش خصوصی بیشترین خدمت را به کنگان انجام داد( از جمله: ایجاد پایانه مسافر بری، احداث یکی از بزرگ ترین پاساژهای دهه شصت در استان، اهدای زمین برای احداث دانشگاه های پیام نور، آزاد اسلامی و علمی کاربردی کنگان، ایجاد میدان بزرگ میوه و تره بار کنگان و ده ها موارد کوچک و بزگ دیگر )/ ۲۰۱۰
علی صفایی

اختتامیه دومین جشنواره عکس ثلاث در سال  ۹۳

IMG_0078-640x480

IMG_0054-640x480

اختتامیه جشنواره عکس ثلاث – افتتاح نمایشگاه عکس ثلاث در تیرماه سال ۹۴

جشنواره-عکس-ثلاث-۹ جشنواره-عکس-ثلاث-۲۱ نمایشگاه-عکس-ثلاث-۲ نمایشگاه-عکس-ثلاث-۱۲

تجلیل از برندگان مسابقه عکس از نمایشگاه ثلاث در مرداد ۹۴

مسابقه-عکس-از-نمایشگاه-ثلاث-۱-۱۴ مسابقه-عکس-از-نمایشگاه-ثلاث-۱-۲۷مسابقه-عکس-از-نمایشگاه-ثلاث-۱-۵

جشنواره ملی عکس ثلاث با حضور عکاسان ۲۱ استان در شهرستان کنگان- اردیبهشت ۹۵

جشنواره ملی عکس ثلاث اردیبهشت نود و پنج

 اختتامیه جشنواره ملی عکس ثلاث در کنگان- اردیبهشت ۹۵ با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

IMG_7554-Copy IMG_7683-Copy

نشست خبری رسانه های شهرستان کنگان با امام جمعه

نشست خبری با امام جمعه کنگان- سال نود و پنج

//

//

نظرات

 1. صداي جوان says:

  باسلام و احترام
  با عرض تبریک روز خبرنگار به شما طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم؛ توفیق و پیروزی روز افزون برای برادر ارزشمندمان جناب آقای صفایی و مجموعه خوب و دلداده به قلم ثلاث آرزومندیم.
  مصاحبه بسیار خوب و جذابی بود و جا دارد از همین جا از عزیزانی که در مجموعه فضای مجازی و رسانه اجتماع محور صدای جوان کوشش میکنند تشکر و قدردانی کنم.
  ایدانی – دبیر اجتماع محور صدای جوان کنگان

 2. وبگرد says:

  سلام و خداقوت خدمت دوست و همکلاسی قدیمی جناب آقای مصطفی صفایی،امیدوارم در همه مراحل زندگی سربلند و سلامت باشی.امیدوارم بیمارستان کنگان هم بزودی مقدمات استخدام دائمی شما رو فراهم کنه.
  سپاس

 3. ناشناس says:

  خداییش یه جایزه هم سی خوتون میدادین… ولی جدا از شوخی دست ثلاث درد نکنه خیلی زحمت میکشین. ان شاالله که همیشه پاینده باشید

 4. وحید بحرینی says:

  این روز رو به تک تک بچه های خبرنگار کنگان سعید ،روح الله، محسن،مصطفی صفایی، ابوذر حسین پور ،حسین قاسمی، روح الله قاسمی و بچه های نسل جدید که نمیشناسمشون تبریک میگم.
  مصطفی جان خسته نباشی قطعا کار بی وقفه و خستگی ناپذیر تو جای تقدیر داره.آرزوی بهترین ها واست دارم.

 5. شطرنج باز says:

  خدا قوت اقای صفایی

 6. حرف منصفانه says:

  چقدر سخته کار خبرنگاری
  فقط استرس و دلواپسی است
  خبرنگاران مدافعان واقعی و دلسوز شهرستان، منطقه و استان هستند

 7. درود بر مصطفی صفایی عزیز. خدا قوت مردِ بزرگ

 8. امین says:

  باسلام وعرض خسته نباشید.
  دردو بر آقای صفایی و خداقوت به دیگر خبرنگاران و صداقت گفتارتون…
  در سایه مهربونی خداوند،باشید…
  یاعلی

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن