بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرجمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 31342
تعداد نظرات:۲ دیدگاه
تاریخ انتشار:جمعه ۲۲ مرداد ۹۵ ۱۱:۰۸ ق.ظ

پاریابی در نشست شورای سلامت شهرستان کنگان:

راه اندازی کلینیک تخصصی کوثر در کنگان یکی از اقدامات بزرگ دولت یازدهم است

ثلاث- رییس شورای اسلامی شهر کنگان در جلسه شورای سلامت گفت : به برکت سفر تاریخی و ماندگار مقام معظم رهبری و اهتمام دولت تدبیر و امید ، تحول ارزشمندی در حوزه سلامت صورت گرفته است.

رییس شورای اسلامی شهر کنگان در جلسه شورای سلامت گفت : به برکت سفر تاریخی و ماندگار مقام معظم رهبری و اهتمام دولت تدبیر و امید ، تحول ارزشمندی در حوزه سلامت صورت گرفته است.

اکبر پاریابی با تقدیر از توجه استاندار بوشهر ، معاونین ، نماینده مردم در مجلس ، رییس دانشگاه علوم پزشکی ، فرماندار و معاونین به حوزه سلامت شهرستان کنگان عنوان نمود : راه اندازی کلینیک تخصصی کوثر در کنگان یکی از اقدامات سترگ دولت یازدهم است.

وی در ادامه با اشاره به بافت منطقه و فرهنگ دینی مردم گفت : در حال حاضر در سونوگرافی های مستقر در کنگان پزشک مرد فعالیت می کند که انتظار می رود پزشک زن نیز برای راحتی و آسایش بیشتر بانوان در سونوگرافی ها فعالیت کند.

رییس شورای اسلامی شهر با اشره به گستره خدمات درمانی شهرستان کنگان عنوان نمود : با توجه به اینکه شهرستان های جنوبی استان نیز از خدمات درمانی در کنگان استفاده می کنند انتظار می رود یک دستگاه آمبولانس ICU داار در اختیار بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان قرار گیرد.

شهرداری و شورای اسلامی کنگان از دانشجویان پزشکی( بومی) حمایت مادی و معنوی می کند

پاریابی ضمن اعلام آمادگی شهرداری و شورای اسلامی شهر برای توسعه خدمات درمانی و نیز فراهم نمودن زمینه های لازم برای حضور پزشکان متخصص گفت : شهرداری و شورای اسلامی علاوه بر حمایت مادی و معنوی از پزشکان متخصص ،  برای تشویق جوانان بومی ، هزینه قبول شدگان دانشگاه های پزشکی دولتی را بصورت کامل و دانشگاه آزاد را تا حد قابل توجهی پرداخت خواهد کرد.

وی در پایان بر ضرورت نگاه عادلانه به پزشکان تاکید کرد.// ابوذر حسین پور

نظرات

  1. اکبر says:

    با عرض سلام و ادب خدمت همه دست اندر کاران عزیز کنگانی به خصوص سایت شما

  2. امید says:

    توی بنر کنار ساختمان واسه هر مریضی اسم سه دکتر نوشته ولی وقت نوبت دهی میگن دکترش مرخصی رفته.باید به حال و روزمان بگرییم.

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن