بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرجمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 34284
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:پنج شنبه ۱۵ مهر ۹۵ ۸:۱۵ ق.ظ

مراسم تودیع و معارفه نماینده ولی فقیه سپاه کنگان

ثلاث : آیین تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کنگان با حضورحجت الاسلام حسین دشتی مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه امام صادق (ع) برگزار شد.

به گزارش ثلاث؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق(ع) با اشاره به آیه ۵۲ سوره مبارکه فرقان «فلاتطع الکافرین و جاهدهم به جهادا کبیرا» افزود:امام حسین(ع)مبنایش جنگ و خونریزی نبود بلکه برای احیای دین پیامبر(ص) اقدام به جهاد کرد وجهاد  و ذلت ناپذیری امام(ع) مصداق بارز جهاد کبیر است.

وی افزود: ما با سه نوع جهاد روبرو هستیم؛ جهاد اکبر یا همان جهاد با نفس، جهاد اصغر یا همان جهاد مسلحانه با دشمنان، جهادی است که به آن جنگ سخت نیز اطلاق می شود و جهادکبیر یا همان عدم تبعیت از دشمن جهاد کبیر است.

نماینده ولی فقیه در سپاه امام صادق(ع)در ادامه به الزامات و ویژگی های جهاد کبیر اشاره کرد و گفت: تبیین، روشنگری و بصیرت افزایی نسبت به اعماق دو جبهه حق و باطل، فهم هوشمندانه و خدمت خالصانه برای خدا، پاسداری از روحیه انقلابیگری و زمینه سازی برای فراگیری آن، فهم جبهه بندی ها و جایگاه راهبردی انقلاب و حساسیت در برابر دشمن از جمله الزامات و ویژگی های جهاد کبیر است.

در پایان مراسم طی حکمی حجت الاسلام بحرانی بعنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کنگان معارفه  و حجت الاسلام روح الله میرشکاری تودیع شد.

%d8%a8%d8%ad%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c حجت الاسلام بحرانی

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن