بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرسه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۲۸ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 35169
تعداد نظرات:۲ دیدگاه
تاریخ انتشار:سه شنبه ۴ آبان ۹۵ ۲:۵۴ ب.ظ

پس از 27 روز ؛

پایان اعتصاب غذای پرسنل پتروشیمی پردیس / هیئت مدیره تا چه اندازه به وعده های خود پایبند است

اختصاصی ثلاث : پرسنل رسمی پتروشیمی پردیس اعتصاب غذای ۲۷ روزه خود را با دل بستن به وعده های نماینده هیئت مدیره کنار گذاشته و حسن نیت و سعه صدر خود را بار دیگر نشان دادند.

به گزارش ثلاث ؛ کارمندان رسمی شرکت پتروشیمی پردیس در پی رسیدگی به خواسته هایشان, پس از بی توجهی مدیریت نسبت به تقاضاهایشان دست به اعتصاب غذای همگانی زدند که بالاخره پس از ۲۷ روز و با حضور نماینده ای بی طرف از سمت هیئت مدیره پتروشیمی پردیس, به اعتصاب غذای خود پایان دادند.
به گزارش ثلاث و به نقل از چند تن از پرسنل رسمی پتروشیمی پردیس, نماینده ی هیئت مدیره به همراه رئیس مجمتع پردیس با چهار نفر از نمایندگان معتمد پرسنل به مذاکره پرداخته که پس از جلسه ای طولانی و نفس گیر به نقطه نظرات مشترک و نتایج قابل توجهی رسیدند.
به گونه ای که پرسنل رسمی پتروشیمی پردیس اعتصاب غذای ۲۷ روزه خود را با دل بستن به وعده های نماینده هیئت مدیره کنار گذاشته و حسن نیت و سعه صدر خود را بار دیگر نشان دادند.
اما اینکه در راستای جلب رضایت پرسنل اعضای هیئت مدیره چقدر به وعده و قول های خود عمل می کنند, هنوز دغدغه ی همه کارکنان پتروشیمی پردیس است.

وعده هایی که شامل افزایش حقوق و بهبود کیفیت خدمات رفاهی پرسنل بوده و جهت تحقق همه آنها باید چشم به عملکرد آینده مدیریت مجتمع دوخت.
یکی از پرسنل پتروشیمی پردیس در این خصوص به خبرنگار ثلاث گفت: همانگونه که پرسنل در کمال آرامش و بدون ایجاد خللی در فرآیند تولید دست به اعتصاب زدند, هم اکنون پس از پایان بحران,کماکان با همت همگانی مضاعف و با امید به آینده ای روشن به تلاش خود در راستای انجام وظیفه شان در مجتمع ادامه خواهند داد، باشد که با تکریم پرسنل زحمت کش منطقه و با ایجاد فضایی آرام و امن شاهد پیشرفت های روزافزونی در صنعت پتروشیمی کشور عزیزمان ایران باشیم.

نظرات

  1. مهدی says:

    این هم نتیجه گرفتن نیروی غیر بومی. اگر نفرات بومی بودن با ۸ساعت کار مشکلی نداشتند

  2. Sajad says:

    خدایش ماهی پنج شش میلیون می گیرن هنوز ناراضی هستن کا خاصی هم نمیکنن منم از ساعت پنج باید برم تا هفت شب واسه یک میلیون دویست اونم بعد از سه ما حقوق نصف یا ناقص میدن.. خدایا خودت به وضعیت مردم برس

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن