بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرجمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 35225
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۵ آبان ۹۵ ۳:۳۴ ب.ظ

سیروس مقدم در سیراف؛

فیلم‌برداری سریال ۴۰ قسمتی «هنگام بیداری» در سیراف + عکس

سریال ۴۰ قسمتی “هنگام بیداری”که روایتگر واقعه تاریخی مقاومت مردم بوشهر در برابر انگلیسی ها و شخصیت آیت الله سید عبدالحسین لاری ،توسط سیروس مقدم کارگردان سینما ساخته می شود.

به گزارش ثلاث ؛ سریال ۴۰ قسمتی “هنگام بیداری”که روایتگر واقعه تاریخی مقاومت مردم بوشهر در برابر انگلیسی ها و شخصیت آیت الله سید عبدالحسین لاری ،توسط سیروس مقدم کارگردان سینما ساخته می شود.
سیروس مقدم که درجریان پیش تولید این سریال به بندرتاریخی سیراف سفر کرده بود،ابراز داشت: این سریال در رابطه با ماجراهای اواخر دوره قاجار و وقایع جنگ جهانی اول در خطه جنوب ایران به رهبری آیت الله سید عبدالحسین نجفی لاری است.
وی هدف از این سفر را بازبینی لوکیشن ها اعلام کرد و افزود: در صورت مرمت قلعه نصوری می توان از آن به عنوان یکی از لوکیشن ها در فیلم برداری بهره برد و همچنین اسکله سیراف نیز دارای موقعیت و زیبایی خاصی است که مورد توجه مجموعه قرار گرفته است .
کارگردان سریالهای پربیننده نرگس و پایتخت در شهر سیراف ازقلعه نصوری، سازه های آبی دره لیر و اسکله بازدید کرده و دراین برنامه موسسه سیراف پارس و پایگاه میراث فرهنگی سیراف همکاری همه جانبه ای با این گروه هنری داشتند و در رابطه با قلعه و تاریخ سیراف اطلاعاتی در اختیار آنها قرار دادند.
لازم به ذکراست سریال هنگام بیداری به تهیه کنندگی حبیب اله والی نژاد و کارگردانی سیروس مقدم توسط سازمان هنری رسانه ای اوج تولید می شود.
ضمنا قسمتی ازسریال چهارده قسمتی دلیران تنگستان به کارگردانی همایون شهنواز درسالهای۱۳۵۲-۱۳۵۰در قلعه نصوری فیلمبرداری شده بود.

سیروس مقدم سیراف - هنگام بیداری سیروس مقدم سیراف - هنگام بیداری

سیروس مقدم سیراف - هنگام بیداری

سیروس مقدم سیراف – هنگام بیداری

سیروس مقدم سیراف - هنگام بیداری سیروس مقدم سیراف - هنگام بیداری

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن