بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرسه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۲۸ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 35620
تعداد نظرات:یک نظر
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۷ آبان ۹۵ ۷:۵۷ ق.ظ

برگزاری مسابقات بسکتبال مدارس در کنگان + تصاویر

مسابقات بسکتبال بین مدارس شهرستان کنگان در رده سنی پایه با برگزاری بازی فینال به پایان رسید .

ثلاث: مسابقات بسکتبال بین مدارس شهرستان کنگان با برگزاری بازی فینال به پایان رسید .
در این رقابت ها که با حضور ۶ تیم و ۱۲۰ ورزشکار از مدارس مختلف شهرستان کنگان در دو گروه برگزار شد تیم های مدارس قدس، نجات الهی و میثاق به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست پیدا کردند.
دبیر هیات بسکتبال شهرستان کنگان در این خصوص گفت: امروز حرکتی زیربنایی برای توسعه و پیشرفت بسکتبال به عنوان یک ورزش آکادمیک در هیئت شهرستان کنگان آغاز شده و انتظار داریم این حرکت منسجم و گروهی به عنوان نقطه عطف تحول در این ورزش با حمایت مسئولین امر رو به رو شود.

محسن صفایی گفت: ورزش در تعلیم و تربیت با تکیه بر پرورش جسمی ،ذهنی و هیجانی تاثیرات مثبتی را برای زندگی اجتماعی دارد و این امر بر کسی پوشیده نیست

وی ابراز داشت : خوشبختانه حمایت و توجه به ورزش مدارس در دستور کار آموزش و پرورش شهرستان قرار دارد و حمایت همه جانبه ای صورت گرفته است.

وی گفت: همپوشانی این اتفاق توسط آموزش و پرورش، اداره ورزش و جوانان و فرمانداری شهرستان کنگان برای مجموعه هیئت بسکتبال کنگان بسیار ارزشمند است و مطمئناً این اتفاق خوشایند و دیدن مسئولین در کنگان این گونه حرکت ها ما را بیش از پیش دلگرم خواهد کرد و قابل تقدیر است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کنگان نیز در این خصوص ابراز داشت : دانش آموز سالم و بانشاط نقش موثری در جامعه خواهد داشت و مسلماً ورزش در این خصوص ابزار بسیار مفیدی است.

شاکر محیسن گفت: اما دانش آموزان بایستی اهتمام بیشتری به درس و تحصیل خود داده و آن را در اولویت قرار دهند و ورزش را نیز در کنار آن دنبال کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان نیز گفت: مسلماً توسعه ورزش مدارس نقش مهم و ارزشمندی در تشکیل جامعه ای سالم، شاد و پویا خواهد داشت و می تواند به خوبی در پروش افراد سالم از لحاظ روحی و جسمانی نقش خود را ایفا کند.

محمد بحرینی نژاد گفت: هیئت بسکتبال شهرستان کنگان یکی از هیئت های فعال شهرستان است که اخیراً در زمینه استعدادیابی حرکت های خوبی انجام داده است.

وی گفت: تقویت تیم های رده سنی پایه یک سرمایه گذاری قابل اطمینان برای آینده ورزش خواهد بود و ما نیز با تمام توان از این گونه حرکت ها حمایت خواهیم کرد.

وی افزود: شرکت کردن دانش آموزان در فعالیت های ورزشی خارج از مدرسه، میزان کارایی آنها را در تحصیل افزایش خواهد داد و به اجتماعی تر شدن آنها کمک شایانی خواهد کرد.
بحرینی نژاد گفت: نقش خانواده ها نیز در نهادینه ‌سازی فرهنگ ورزش در کودکان بسیار مهم است و در صورت تحقق این امر می ‌توان شاهد مزایای آن در پیشرفت تحصیلی، بهبود عملکردی و تعادل روحی روانی دانش آموزان بود.
در حاشیه این مراسم مربیان هیئت بسکتبال نیز مسائل و مشکلات پیش روی خود در پرورش استعدادها و استعدادیابی در مدارس را بیان کردند.

گفتنی است معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان کنگان نیز در این همایش حضور داشت.

عکس : مهدی مهران نژاد
salasnews-img_1664-01salasnews-img_1666-03salasnews-img_1665-02salasnews-img_1690-07salasnews-img_1673-05salasnews-img_1706-09 salasnews-img_1669-04salasnews-img_1781-16 salasnews-img_1727-10 salasnews-img_1728-11 salasnews-img_1736-12 salasnews-img_1742-13 salasnews-img_1745-14 salasnews-img_1762-15 salasnews-img_1693-08salasnews-img_1687-06

نظرات

  1. مهدی says:

    درود و عرض ادب
    خدمت دوستان زحمت کش ثلاث …سپاس فراوان بابت پوشش خبری عالی ازرویداد ارزشمندوموفق این رشته ورزشی فراموش شده در شهرستان.
    همینطور از مسولانی که حضور پیدا کردند و به مشکلات خوانواده بسکتبال نگاهی دلسوزانه انداختند تشکر میکنم.انشالله که این حمایت ها هرچند که کم و دیر به دیر باشند ولی همیشگی باشه.تشکر

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن