بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرجمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲:۱۵ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 35644
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:یکشنبه ۱۶ آبان ۹۵ ۸:۱۸ ب.ظ

صنعت در توسعه و بهبود وضعیت بیمارستان کنگان مشارکت کند

ثلاث- فرماندار شهرستان کنگان گفت: انتظار مردم، حضور موثر و مشارکت صنعت در ارتقای وضعیت درمانی بیمارستان امام خمینی کنگان است.

۱__۸۹۲aabee

به گزارش  خبرنگار ثلاث، عبدالنبی یوسفی صبح یکشنبه در بازدید از بیمارستان کنگان اظهار داشت: بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان علاوه بر شهرستان‌های جنوبی استان، بخشی از شهرستان‌های جنوبی استان فارس و بخشی از شهرستان‌های هرمزگان را خدمات‌دهی می‌کند.

وی بیان کرد: با توجه به استقرار صنعت در منطقه و حوادث و اتفاقاتی که به همین علت رخ می‌دهد و آمار مراجعینی که به بیمارستان کنگان مشاهده کردم، انتظار مردم، حضور موثر و مشارکت صنعت در ارتقای وضعیت درمانی بیمارستان امام خمینی کنگان است.

فرماندار شهرستان کنگان اضافه کرد: امیدواریم نسبت به تجهیز بهتر بیمارستان امام خمینی و همچنین تعمیر ساختمانی آن در برنامه دراز مدت اقدام شود و یک بیمارستان با ظرفیت بالاتر در کنگان احداث شود.

وی خاطرنشان کرد: در این خصوص گام‌هایی نیز نسبت به تهیه زمین آن برداشته شده است که بنده از متولیان آن تشکر می‌کنم و همچنین از شهرداری و شورای اسلامی شهر که دنبال این موضوع هستند صمیمانه قدردانی می‌کنم.

ماهانه حدود ۶۰۰ عمل در بیمارستان کنگان انجام می‌شود

یوسفی ادامه داد: حدود ۶۰۰ عمل مختلف به صورت ماهانه در این بیمارستان انجام می شود که آمار بسیار بالایی است و قطعا این آمار در آینده نیز افزایش خواهد یافت.

وی افزود: با توجه به حجم بالای مراجعین به بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان، قطعا این مرکز درمانی در آینده نیازمند تجهیزات و دستگاه های مدرن به همراه متخصصین مربوطه و مختلف بیشتری است.

فرماندار شهرستان کنگان تصریح کرد: خوشبختانه این مرکز درمانی نسبت به نخستین بازدیدی که از آن داشتم(در همین مدت چند ماهه) تغییرات محسوسی داشته است که جا دارد از مدیران دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و بیمارستان امام خمینی کنگان تقدیر کنم؛ اما هنوز برای تبدیل این بیمارستان به قطب درمانی و آنچیزی که در شان مردم باشد فاصله دارد.

به گزارش خبرنگار ثلاث،  فرماندار شهرستان کنگان به اتفاق معاون سیاسی اجتماعی و بخشدار مرکزی کنگان از بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان بازدید به عمل آورد. در این بازدید رئیس و مدیر داخلی بیمارستان امام خمینی کنگان، فرماندار شهرستان را همراهی نموده و توضیحات لازم را ارائه کردند.

 

 

 

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b0%db%b5_%db%b1%db%b0%db%b3%db%b4%db%b3%db%b8

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b0%db%b5_%db%b1%db%b0%db%b3%db%b2%db%b5%db%b0 ۱۸۱a0131 ۱۸۱a0132 ۱۸۱a0143 %db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b0%db%b5_%db%b1%db%b0%db%b3%db%b5%db%b3%db%b0

 

//

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن