بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهردوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۶ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 37169
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:پنج شنبه ۱۸ آذر ۹۵ ۳:۱۷ ب.ظ

وزیر ورزش و جوانان؛

ظرفیت بالای کنگان در میزبانی از تیم های ملی/ حرکت استاندار بوشهر باید الگویی برای سایر استان ها باشد

ثلاث – وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم افتتاح و بهره برداری از مجموعه بزرگ ورزشی کنگان گفت: با وجود محدودیت‌های مختلف بودجه‌ای، کشور به یک کارگاه بزرگ سازندگی، عمرانی و اجرایی تبدیل شده و در آینده با تامین منابعی که ایجاد خواهد شد وضعیت به مراتب بهتر از شرایط کنونی و میزان خدمت گذاری ما به مردم گسترده تر خواهد شد.

ثلاث – زینب تجمع : وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم افتتاح و بهره برداری از مجموعه بزرگ ورزشی کنگان گفت: با وجود محدودیت‌های مختلف بودجه‌ای، کشور به یک کارگاه بزرگ سازندگی، عمرانی و اجرایی تبدیل شده و در آینده با تامین منابعی که ایجاد خواهد شد وضعیت به مراتب بهتر از شرایط کنونی و میزان خدمت گذاری ما به مردم گسترده تر خواهد شد.

salasnews-vazir-varzesh-kangan-52

مسعود سلطانی‌فر افزود: احداث زمین های ورزشی کوچک در نقاط مختلف با رویکرد عدالت جویانه که با مدیریت استاندار و همکاری همه دستگاه های اجرایی انجام می شود، ابتکار بسیار خوب و موثری است و این گونه اقدامات باید به عنوان یک الگو در سایر استان ها معرفی شود.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به سفر یک روزه خود به استان بوشهر عنوان کرد: راه اندازی ۲۱۰ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال و ۲۳۰ زمین والیبال برای استان بوشهر فرصتی خوب و غنیمت است که با رویکرد ایجاد عدالت توزیع عادلانه منابع و امکانات در سطح استان شده است.

salasnews-vazir-varzesh-kangan-48

وی ادامه داد: تاثیرات این گونه اقدامات هم در زمینه گسترش ورزش همگانی و هم در زمینه سالم سازی جامعه و مبارز با ناهنجاری های اجتماعی و ایجاد اوقات فراغت برای جوانان در سال های آینده مشخص خواهد شد.

وی با اشاره به وجود این مجتمع بزرگ ورزشی در منطقه گفت: علاوه بر استان بوشهر، شهرستان کنگان نیز این ظرفیت را دارد که میزبان اردوهای تیم ملی و محلی برای برگزاری مسابقات بین المللی باشد.

اخبار مرتبط

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن