بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهردوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۶ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 37176
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:پنج شنبه ۱۸ آذر ۹۵ ۴:۱۵ ب.ظ

نماینده جنوب استان بوشهر

ورزش بانوان نیازمند نگاه ویژه /حمایت از رشته های پرآوازه اجحاف در حق دیگر ورزشکاران است

ثلاث – سکینه الماسی روز پنجشنبه در آیین افتتاح مجموعه ورزشی شهدای ورزشکار شهرستان کنگان با حضور وزیر ورزش و جوانان افزود:نباید حمایت از رشته های پرآوازه ، سایر رشته ها را در حاشیه و تنگنا ببرد.

سکینه الماسی روز پنجشنبه در آیین افتتاح مجموعه ورزشی شهدای ورزشکار شهرستان کنگان با حضور وزیر ورزش و جوانان افزود:نباید حمایت از رشته های پرآوازه ، سایر رشته ها را در حاشیه و تنگنا ببرد.
وی یادآورشد: انتظار جامعه ورزشی از وزارت ورزش و جوانان حمایت از همه رشته های ورزشی با نگاه عادلانه است.
الماسی با تقدیر از توجه سلطانی فرد به استان بوشهر و انتخاب بوشهر بعنوان نخستین سفر استانی اظهارامیدواری کرد: وزیر ورزش بتواند با حمایت از ورزش استان بوشهر بویژه شهرستان های جنوبی زمینه تعالی و رونق ورزش را فراهم کند.
وی بوشهر را استانی مستعد در زمینه ورزش دانست و افزود: به رغم برکات و عنایات سفر رهبری معظم انقلاب و تلاش دولت تدبیر و امید ، هنوز ورزشکاران استان بوشهر در رده انفرادی و تیمی با مشکلات فراوانی روبرو هستند که نیازمند حمایت وزارتخانه های ورزش و جوانان و صنعت معدن و تجارت است.
وی ضمن تاکید بر ضرورت توجه به بانوان ورزشکار و نیز معلولان گفت: مشکلات ورزش جنوب استان احصا که امید می رود با تدبیر وزیر ورزش و جوانان سامان یابد.

salasnews-vazir-varzesh-kangan-29
شهرستان کنگان شایسته بهترین هاست 
امام جمعه سیراف نیز با تسلیت شهادت امام حسن عسکری (ع) گفت: افتتاح و بهره برداری از بزرگترین مجموعه ورزشی استان در کنگان یکی از رهاوردهای سفر پر خیر و برکت رهبر معظم و فرزانه انقلاب است.
حجت الاسلام محمد صادق عاشوری با تقدیر از همه تلاشگران و حامیان پروژه ورزشی گفت: شهرستان کنگان بعنوان پایتخت و قطب انرژی اقتصادی کشور شایسته بهترین هاست و زیبنده نیست ورزشکاران این خطه از مشکلات مالی رنج ببرند.
وی ساحل بکر و زیبا را از قابلیت های مهم بندر کنگان و شهرها و روستاهای بندری آن دانست و بر لزوم ایجاد و راه اندازی مجموعه ورزشی ساحلی تاکید کرد.

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن