بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهردوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳ قبل از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 41285
تعداد نظرات:یک نظر
تاریخ انتشار:یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۶ ۱۱:۴۷ ق.ظ

جوانان خالق حماسه های ماندگارند / دعوت از متقاضیان راه اندازی سایت تیراندازی

ثلاث : اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان از متقاضیان احداث سایت تیراندازی اهداف پروازی ثبت نام به عمل می آورد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان با تبریک هفته جوان گفت: در آستانه هفته جوان و سالروز میلاد سراسر نور و سرور حضرت علی اکیر (ع) قرار داریم و این هفته فرصت مغتنمی است تا ضمن برپایی جشن و یاد و خاطره جوانان حماسه آفرین انقلاب و هشت سال دفاع مقدس؛ جوانان عزیز و آینده ساز این مرز و بوم را به این باور برسانیم که به فرموده رهبر معظم انقلاب اگر جوان در فکر ترقی و رسیدن به اوج قله کمال انسانی است باید تحصیل و تذهیب نفس و ورزش را سرلوحه کار خویش قرار دهد.

محمد بحرینی نژاد افزود: جوانان ما نشان داده اند که می توانند با خلق حماسه های ماندگار در طول عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی مانند حضور پرشورر در انتخابات و تعیین سرنوشت کشور نقش آفرین باشند. 

وی ابراز داشت : باید قدر جوانان خود را بدانیم و از ظرفیت های ایشان در امور مهم بهره بگیریم.
وی با دعوت از علاقه مندان به ورزش تیراندازی جهت تقویت این رشته ورزشی اظهار داشت : اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان از متقاضیان احداث سایت تیراندازی اهداف پروازی ثبت نام به عمل می آورد. افزاد می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان مراجعه نمایند.

 

نظرات

  1. وبگرد says:

    همانطور که مستحضرید راه اندازی باشگاه های ورزشی برای اداره ورزش و جوانان و دولت و همچنین یک شهر،مزیت بزرگی محسوب میشود زیرا دولت و وزارت ورزش کوچکترین هزینه ای انجام نداده و کلیه هرینه ها از جانب بخش خصوصی انجام میشود اما فیس و پز آن برای دولت است .مدیران باشگاهها عشق و علاقه فراوانی به کار ورزش دارند و چه بسا اگر این سرمایه خود را در جاهای دیگر بازار صرف میکردند درآمی بسیار بالاتری بدست می آوردند.
    حداقل انتظار مدیران باشگاه ها این است که حمایت مادی و معنوی از آنان صورت گیرد.اعطای وام دولتی به باشگاه ها یکی از خواسته های بحق باشگاهدارها است زیرا بودجه سالیانه هنگفتی از جانب وزارت ورزش برای آن لحاظ شده است.اما متاسفانه عدم حمایت دولتی باعث سرخوردگی و ناامیدی از فعالیت ورزشی میشود و در این شرایط سرمایه گذاری در ورزش از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نبوده و کاملا زیان ده است.امیدوارم مسئولان به فکر باشند و تدبیری بیندیشند امیدوارم…

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن