بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرپنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 41858
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:یکشنبه ۲۱ خرداد ۹۶ ۷:۳۴ ب.ظ

رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی استان بوشهر؛

سند سلامت شهرستان کنگان تا سال ۱۴۰۰ اجرا می شود

ثلاث : رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی استان بوشهر از تشکیل هفت کمیته برای تصویب و اجرای نظام‌نامه سلامت شهرستان کنگان خبر داد.

به گزارش ثلاث عیسی صفوی صبح یکشنبه در دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کنگان اظهار داشت: نظام‌نامه استانی مدیریت سلامت همه‌جانبه سندی راهبردی است که سلامتی جسمی، روانی، اجتماعی ، محیطی و … جامعه در آن لحاظ شده است.

وی از تشکیل هفت کمیته در شهرستان برای تصویب و اجرای نظامنامه سلامت شهرستان خبر داد و افزود: این کمیته‌ها شامل خانه مشارکت‌های مردمی، شورای پیام گذار سلامت، اندیشگاه سلامت، کمیته اطلاع‌رسانی، کمیته پیوست سلامت و کمیته دیدبان سلامت شهرستان است.

رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی استان بوشهر خواستار تشکیل شورای سلامت روستا، بخش و شورای سلامت شهرستان کنگان برای ارتقای شاخص‌های سلامت در کمیته کارگروه امنیت مواد غذایی شد.

وی افزود: این سند از امسال به مدت پنج سال تا سال ۱۴۰۰ با محوریت کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی استان و با مشارکت دستگاه های مختلف و مردم اجرا می‌شود.

لزوم ارتقای شاخص‌های سلامت شهرستان

فرماندار شهرستان کنگان نیز با اشاره به همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در ارتباط  به مقوله سلامت در جامعه عنوان کرد: از آنجایی که اولین رکن جامعه سلامت روح و جسم است، برای تضمین سلامت روح و جسم افراد جامعه در این خصوص با عنوان سلامت و امنیت غذایی فعالیت‌هایی انجام می‌شود.

عبدالنبی یوسفی ضمن اشاره و تأکید بر لزوم ارتقای سطح سلامت و بهداشت شهروندان در این شهرستان، خواستار تلاش همه مسئولین در راستای نیل به این هدف شد.

پیشرفت جامعه نیازمند توسعه سلامت است

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار داشت: هر جامعه‌ای که در عرصه سلامت گام‌های بلند و موثری برداشته است، توانسته به بسیاری از اهداف و برنامه ریزی بلند مدت وکوتاه مدت خود دست یابد.

روسای دستگاه‌های اجرایی به ارائه راهکارها و بیان نقطه نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم در راستای سلامت وامنیت غذایی شهرستان اتخاذ شد.  

این نشست به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور معاون سیاسی شهرستان و رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر،  رئیس شبکه و اعضاء شورای امنیت غذایی شهرستان برگزار شد.

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن