بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرسه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۲۸ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 42257
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۴ تیر ۹۶ ۱۰:۲۱ ق.ظ

افزایش تعداد داوطلبان کنکور در کنگان /بیشترین شرکت کننده در رشته علوم تجربی

ثلاث – فردا و پس فردا کنکور سراسری در رشته های ریاضی و فنی، علوم انسانی، هنر ، علوم تجربی و زبان های خارجی در سراسر کشور برگزار می گردد تا داوطلبان برای ورود به دانشگاهای دولتی با هم به رقابت بپردازند.

به گزارش ثلاث فردا و پس فردا کنکور سراسری در رشته های ریاضی و فنی، علوم انسانی، هنر ، علوم تجربی و زبان های خارجی در سراسر کشور برگزار می گردد تا داوطلبان برای ورود به دانشگاهای دولتی با هم به رقابت بپردازند.
شاکر محیسن رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کنگان با بیان اینکه تمامی مقدمات برگزاری یک آزمون خوب برای داوطلبان فراهم شده است؛ ابراز داشت : خوشبختانه مجموعه اموزش و پرورش شهرستان کنگان سالهاست که با درایت و همراهی تمامی همکاران مان در اموزش و پرورش و مجموعه ادارات و نهاد های مختلف شهرستان این آزمون ها را در آرامش کامل و به خوبی برگزار کرده است.
وی افزود: امسال نیز تمامی تدارکات برگزاری این آزمون ها دیده شده است و امیدواریم همه بزرگواران در این خصوص همکاری لازم را انجام دهند.
محیسن گفت: دانشگاه پیام نور کنگان میزبان و پذیرای داوطلبان شرکت در کنکور سراسری امسال است و تمامی آزمون های سراسری امسال در این دانشگاه برگزار خواهد شد.
وی اظهار داشت : امسال ۸۷۴ نفر از شهرستان کنگان در آزمون سراسری رشته های مختلف با هم رقابت خواهند کرد. سال گذشته ۷۵۳ نفر در این آزمون ها شرکت کرده بودند.

وی گفت: در رشته ریاضی ۸۷ نفر آزمون خواهند داد که از این تعداد ۲۶ نفر خانم و ۵۲ نفر آقا می باشند. در رشته علوم انسانی ۱۰۳ نفر داوطلب حضور دارند که از این تعداد ۸۳ نفر خانم و ۲۰ نفر آقا ، در رشته هنر ۵۳ نفر داوطلب ۴۸ نفر خانم و ۵ نفر آقا ، در رشته علوم تجربی ۵۳۵ نفر داوطلب ۳۴۴ نفر خانم و ۱۹۱ نفر آقا و در رشته زبان های خارجه ۱۰۵ نفر داوطلب با هم رقابت خواهد کرد که از این تعداد ۶۹ نفر خانم و ۳۶ نفر آقا حضور دارند.

میسن در پایان با تشکر از مجموعه ادارات و نهادهای مختلف شهرستان کنگان افزود: با همکاری شهرداری و شورای اسلامی کنگان ، اتاق اصناف و شورای لنجداران کنگان پذیرایی از داوطلبان شرکت در کنکور امسال به نحو احسن برگزار خواهد شد و در انتها برای تمامی داوطلبان عزیز آرزوی سربلندی و موفقیت در این آزمون و آزمون های مختلف زندگی داریم.

 

 

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن