بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۷:۱۳ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 42260
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۴ تیر ۹۶ ۷:۱۸ ب.ظ

کسب رتبه پویا در مدیریت عملکرد توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/تقدیر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از دانشگاه

ثلاث- در سی و چهارمین همایش معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور و دومین جشنواره مدیریت عملکرد معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره از ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر به عمل آمد.

به گزارش ثلاث و به نقل از پرتال خبری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در سی و چهارمین همایش معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور و دومین جشنواره مدیریت عملکرد معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره از ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر به عمل آمد. 

دکتر سید علی صدرالسادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره از توفیق دانشگاه در کسب رتبه پویا در مدیریت عملکرد تقدیر کرد.
در این لوح آمده است:

“جناب آقای دکتر علیرضا رئیسی
رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر
با اهداء سلام و تحیات الهی
تداوم نظام مدیریت عملکرد یکی از نشانه‌های اساسی حرکت در مسیر تعالی هر سازمان محسوب می‌گردد که چنین نظامی مرهون تلاش‌های بی‌دریغ مدیران و کارکنان اندیشمند و عمل‌گرایی است که در پی شناسایی، تأمین و تخصیص هدفمند برای دستیابی به اهداف سازمان می‌باشند.
اکنون‌که با عنایت الهی، وارد سومین سال استقرار نظام مدیریت عملکرد در حوزه توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده‌ایم، بدین‌وسیله اعلام می‌دارد معاونت توسعه مدیریت و منابع آن دانشگاه در ارزیابی به‌عمل‌آمده در سال ۱۳۹۵ به رتبه (پویا)(**) نایل آمده است.
لذا ضمن تقدیر از اهتمام ویژه جنابعالی و معاون محترم توسعه و مدیریت منابع آن دانشگاه و همکاران ایشان، توفیقات بیشتر همگان را در نیل به اهداف بلند نظام سلامت از درگاه خداوند متعال خواهانم.
سید علی صدرالسادات
معاون توسعه مدیریت و منابع”
گفتنی است با استقرار نظام مدیریت عملکرد در حوزه توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از سال ۱۳۹۳ با ارزیابی‌های به‌عمل‌آمده در این خصوص، دانشگاه‌های علوم پزشکی به سه رتبه پیشتاز، پویا و کوشا در مدیریت عملکرد، رتبه‌بندی می‌شوند.

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن