بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرجمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 42464
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۱ تیر ۹۶ ۲:۳۸ ب.ظ

خدمت به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران باعث افتخار و لذت‌بخش است

ثلاث- مشاور رییس و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خدمت به خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و عزیزانی که با صبر و گذشت خود درس ایثار و فداکاری به ما دادند باعث افتخار و لذت‌بخش است.

مشاور رییس و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خدمت به خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و عزیزانی که با صبر و گذشت خود درس ایثار و فداکاری به ما دادند باعث افتخار و لذت‌بخش است. 

به گزارش ثلاث و به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مهدی مرکبی در دیدار با خانواده آزاده و جانباز محمد تابش کردار زاده افزود: هدف از این دیدار بزرگداشت یاد و خاطره‌ی ایثارگری‌های عزیزانمان در دوران دفاع مقدس است و باید انگیزه خود را در این زمینه تقویت کنیم.
وی تصریح کرد: دیدار با خانواده‌های شهدا، ایثارگران و آزادگان که از سرمایه‌های اصلی نظام انقلاب اسلامی هستند، با عنایت ویژه‌ای که الحمدالله رییس دانشگاه به این قشر عزیز دارند، به‌صورت مستمر با ایثارگران گرامی و خانواده محترم آنان صورت می‌پذیرد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز در این دیدار اظهار داشت: تلاش برای خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران باهمت ویژه‌ای در شهرستان کنگان در اولویت قرارگرفته است.
دبیر مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این دیدارها با تأکید بر تکریم و تجلیل از خانواده معظم ایثارگران گفت: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.
آزاده و جانباز و بازنشسته شبکه بهداشت و درمان کنگان نیز در این دیدار گفت: ما چشم‌داشتی به حل مشکلات جسمانی خود توسط دیگران نداریم چراکه ما ایثارگران و آزادگان باخدا معامله کرده‌ایم و طرف معامله جانبازان اشخاص نیستند.
محمد تابش کردار زاده افزود: این دیدارها سبب دلگرمی ایثارگران است و این جلسات و بازدیدها به‌گونه‌ای در جامعه نمود پیدا می‌کند که ایثار و ایثارگری در جامعه اسلامی ما ارزشمند و موردتوجه جامعه و مسئولین واقع می‌شود.
در این دیدار مسئول امور ایثارگران، دبیر مشارکت‌های اجتماعی و مسئول و کارشناس بازرسی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، حراست و مسئول ایثارگران این شبکه بهداشت و درمان حضور داشتند.
گفتنی است محمد تابش کردار زاده از ایثارگران و آزاده ۸ سال دفاع مقدس، بازنشسته شبکه بهداشت و درمان می‌باشد.
این ایثارگر و آزاده در پایان خاطراتی را از دوران اسارت بیان کرد و با اهدای لوح یادبودی از وی تقدیر شد.

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن