بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرپنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 43038
تعداد نظرات:۲ دیدگاه
تاریخ انتشار:جمعه ۲۰ مرداد ۹۶ ۳:۳۲ ب.ظ

دفتر خبری ثلاث به طور رسمی بهره برداری شد

ثلاث- روز گذشته مراسم بهره برداری رسمی از مجموعه خبری ثلاث در دفتر این رسانه برگزار شد.

 

به گزارش ثلاث روز گذشته مراسم بهره برداری رسمی از مجموعه خبری ثلاث در دفتر این رسانه برگزار شد.

این نخستین دفتر یک سایت خبری مجوز دار در جنوب استان بوشهر می باشد.

در این مراسم مهمانان دعوت شده در ابتدا از بخش های مختلف دفتر ثلاث بازدید نمودند و سپس در یک نشست صمیمی مسائل ومشکلات شهرستان را با همدیگر مرور کردند و بر نقش موثر رسانه ثلاث در آگاه سازی و ایجاد همدلی و هم صدایی در میان مردم تاکید کردند.

 

احمد خاکنژاد معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار در مراسم بهره برداری از دفتر ثلاث : رسانه ها هم نقد کنند و هم نقاط قوت را بیان کنند.

خاکنژاد افزود : ترکیب رسانه ها،  شوراها و سمن ها می تواند به توسعه و پیشرفت شهرستان کمک شایانی کند. انسجام این سه گروه می تواند هر فولادی را خم کند

**حسن مختارزاده رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کنگان در مراسم بهره برداری رسمی از دفتر موسسه فرهنگی، ورزشی و اجتماعی ثلاث گفت: همه پازل های قدرتمند که بتواند تصویر زیبایی را بوجود آورد در شهرستان کنگان وجود دارد و تنها قطعه مفقوده این پازل، انسجام مردم برای پیشرفت است.

وی افزود: کوچک سازی رسانه ها و تبدیل آن به رسانه های تلگرامی می تواند به آگاهی مردم لطمه وارد کند. روزنامه ها و سایت های خبری باید به چرخه مطالعه مردم بازگردند.

 

** جلیل صفایی نماینده تجار کنگان در نشست صمیمی بهره برداری دفتر ثلاث گفت: رسانه ها در بحث انتقال و اطلاع رسانی در خصوص مشکلات باید قوی تر عمل کنند و در این خصوص بازار نیز باید حامی رسانه های مردمی و بی طرفی مانند ثلاث باشد.

وی افزود: شورای اسلامی شهر کنگان باید با تمام توان در بحث مشکلات ورود کنند. شورای شهر یک قدرت بسیار بالاست که متاسفانه به طور کامل و به خوبی از این ظرفیت استفاده نشده است.نماینده تجار کنگان خاطرنشان کرد: مردم کنگان مطالبه گر هستند ولی مسئولین به مطالباتشان توجهی نمیکند.

صفایی گفت: رسانه ها باید حرف دل مردم را به گوش همه برسانند.

وی عنوان کرد: فقر در این شهر ( که در کنار صنایع عظیم قرار دارد) بیداد می کند . در کنار تاسیسات عظیم پارس جنوبی صحنه هایی مشاهده میکنیم که دلمان را به درد می آورد.

نماینده تجار گفت: نماینده محترم مجلس باید به توسعه تجارت و بنادر کمک کند . درست است که استاندار وعده ای برای ته لنجی داده و هنوز در فاز مصوبه است؛ با این وجود ورود کالاهای اساسی همچنان ممنوع است.

** عیسی کرمی رییس اتاق اصناف شهرستان کنگان در نشست بهره برداری از دفتر ثلاث گفت: رسانه ها به دنبال تقویت بندر و کمک به حل مشکل ته لنجی باشند.

وی افزود: رسانه ها می توانند به رونق بازار کمک کنند.

** شهردار بندر سیراف در نشست بهره برداری از دفتر ثلاث اظهار داشت : به شورای شهر کمک کنید تا شورا بتواند با تمام توان به مردم خدمت رسانی کند.

غلامحسین حیدری گفت : شورایی که درگیر مسایل جزیی و روز مره شود، توان خود را از دست خواهد داد و فاتحه آن را باید خواند.

وی تصریح کرد: یک مسئول باید همواره با مردم شفاف باشد . حاضرم تمام دارایی خود را برای بار دوم رسانه ای کنم.( یک بار در اوایل شروع به کار و یک بار در پایان دورهخدمت در شهرداری)

شهردار سیراف در ادامه گفت: بخش خصوصی باید برای پیشرفت شهر به اعضای شورا کمک کند.

حیدری عنوان کرد: زمانی که شهردار سیراف شدم اعتبار تملک دارایی سیراف ۱ میلیارد بود و در حال حاضر ۶ میلیارد است؛ حمایت دولت در این خصوص بسیار پر رنگ بوده است.

وی گفت: ثلاث یک رسانه فعال در سطح منطقه و استان است و لذا باید حمایت شود. همه باید برای حمایت از ثلاث گام بردارند. رسانه ثلاث یک ابزار قدرتمند در منطقه محسوب می شود که باید به خوبی تقویت شود.

** دکترحسن حیدری رییس بیمارستان در جمع مسولین، بازاریان و خبرنگاران ثلاث گفت: بیمارستان نگین و جزیی از شهر است لذا باید به آن به شکل ویژه نگاه شود. موضوع سلامت و درمان از مولفه های اولیه توسعه هر منطقه محسوب می شود.

وی گفت: رسانه ها امروزه به عنوان یک ابزار بسیار موثر می توانند در خدمت منافع ملی و منطقه ای باشند. در کشورهای توسعه یافته رسانه ها نقش تعیین کننده ای در همه امور دارند.

حیدری ثلاث را یک ابزار موثر جهت اگاهی دادن به مردم منطقه دانست و افزود: امیدوارم شاهد پیشرفت و موفقیت روز افزون جوانان دلسوزی که در این مجموعه بدون ادعا کار می کنند باشیم.

** اصغر پاریابی یکی از منتخبین مردم در شورای اسلامی کنگان نیز در این نشست صمیمی که در دفتر ثلاث برگزار شد تاکید کرد: همدلی و کنار گذاشتن برخی کدورت های کوچک می تواند نقش موثری در اتحاد بیشتر کنگان جهت پیشرفت و آبادانی این منطقه داشته باشد.

وی تمام اقشار جامعه کنگان را دعوت به همدلی و همصدایی بیشتر نمود و گفت در این زمینه نقش رسانه ها بسیار موثر است.

پاریابی عنوان کرد: باید از تفرقه افکنی و زیرآب زدن هم دیگر بپرهیزیم تا بتوانیم با همدلی بیشتر یک صدا مطالباتمان را فریاد بزنیم.

** محمود کشاورز مشاور رئیس اتاق اصناف در امور فروشگاه های بزرگ( و مدیر مراکز خرید پردیس و پاندا) نیز در این نشست گفت: کنگان سومین شهر پر جمعیت استان است که در شاهراه سه استان بوشهر، فارس و هرمزگان قرار دارد و این موضوع موقعیت این منطقه را بسیار ارزشمند کرده است.

وی گفت: رسانه می تواند با شناساندن کنگان به مناطق دیگر کشور، نقش مهمی در افزایش رونق منطقه داشته باشد.

کشاورز گفت: انتظار می رود که ادارات همکاری بیشتری با این مجموعه خبری داشته باشند و برای مثال در مواقع قطعی آب، برق، گاز، تلفن و مشکلات دیگر، از طریق ثلاث، اطلاع رسانی به موقع انجام دهند.

وی تاکید کرد: بازاریان باید با ثلاث همکاری داشته باشند و در این راستا ما نیز همچنان از ثلاث حمایت خواهیم کرد.

**سعید صفایی مدیر مسئول سایت خبری ثلاث نیز ضمن خیر مقدم به مهمانان از حضور آنان تشکر کرد.

وی با تاکید بر اسقلال این مجموعه خبری از هرگونه جناح بندی سیاسی و محله و غیره، گفت: کارمان را از سال ۸۷ به کا رسمی آغاز کارده ایم و تا کنون هرچه در توان داشته ایم با کمترین امکانات و بدون مزد ارائه داده ایم.

صفایی گفت: ثلاث یک سایت خبری مجوز دار است که می تواندمسائل و مشکلات مردم را به گوش مسئولین برساند و درجاهایی که نیاز است نیز عملکرد مسئولین را که وجهه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است نیز منتشر کند.

وی افزود: انتظار می رود مردم و مسئولین همکاری بیشتری با این مجموعه خبری داشته باشند.

 

در این مراسم معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان، تنی چند از منتخبین شورای جدید شهر کنگان، شهردار سیراف، رئیس اتاق اصناف، مسئول خدمات شهری شهرداری کنگان، مسئول روابط عمومی فرمانداریشهرستان کنگان، نماینده تجار کنگان، مدیران مراکز خرید پردیس، پاندا و مروارید کنگان، مسول بزرگ ترین داربست فلزی جنوب استان بوشهر( محمدپور)  و عکاسان و خبرنگاران ثلاث حضور داشتند.

دفتر ثلاث واقع در خیابان فرمانداری، فرعی اول، کوچه روبروی آموزش بهورزی، درب دوم، سمت چپ واقع شده است که همه روزه بجز روزهای تعطیل از ساعت ۸ الی ۱۳ باز می باشد.

 

 

/

/

برچسب ها: , ,

نظرات

  1. خورنگ says:

    سلام برآقای صفایی و دیگرا همکاران امید به موفقیت و پیشرفت روزافزون شما

  2. zainab says:

    سلام ضمن عرض تبریک به آقای صفایی ازشما درخواست میکنم که بخش مهمان سایت رابروزآوری وفعال کنیدتا ازاین طریق مردم بتوانند از مسئولان انتقادویا پیشنهاد کنند.متشکریم

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن