بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرچهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۸ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 43121
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۵ مرداد ۹۶ ۷:۳۵ ب.ظ

دستگیری سارق حرفه ای در کنگان

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان از دستگیری سارق حرفه ای و کشف ۱۵فقره انواع سرقت در شهر کنگان خبر داد . سرهنگ رهام رضایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت :در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات داخل خودرو ،با تشکیل کارگروهی موضوع به صورت ویژه در دستور […]

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان از دستگیری سارق حرفه ای و کشف ۱۵فقره انواع سرقت در شهر کنگان خبر داد .
سرهنگ رهام رضایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت :در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات داخل خودرو ،با تشکیل کارگروهی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت .
وی بیان داشت کلانتری ۱۱شهری با انجام اقدامات اطلاعاتی ، تحقیقات لازم و استفاده از تمامی ظرفیت ها موفق به شناسایی سارق شده و در یک عملیات غافلگیرانه در حین سرقت وی را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم به نام” ح.ب” ۲۰ساله در بازجویی فنی و پلیسی به ۱۵فقره سرقت قطعات داخل خودرو و اماکن خصوصی معترف گردیده که اعتیاد به مواد مخدر داشته و تهیه هزینه خرید مواد مصرفی را دلیل اصلی ارتکاب سرقت هایش برشمرد.
وی با تاکید بر تلاش پلیس مبنی بر شناسایی مالخر و دستگیری همدست سارق ،تصریح کرد متهم با تشکیل پرونده قضایی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
سرهنگ رضایی در پایان به شهروندان توصیه کرد وسائط نقلیه و اماکن خود را به تجهیزات ایمنی و بازدارنده مجهز و فرصت ارتکاب جرم را از مجرمان سلب و با پلیس در راستای ارتقاء احساس امنیت در شهرستان همکاری کنند.

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن