بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرسه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۴:۳۰ بعد از ظهر
پیشگامان جنوب

آخرین اخبار

کد خبر: 43722
تعداد نظرات:۳ دیدگاه
تاریخ انتشار:یکشنبه ۱۲ شهریور ۹۶ ۵:۰۱ ب.ظ

شهردار سیراف استعفا داد

شهردار سیراف: بخاطر شرایط خانواده، استعفا داده ام

شهردار سیراف گفت: دلیل کناره گیری بنده از این سمت، مشکلات خانوادگی است و قطعا تنها دلیل این تصمیم رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده و فرزندانم می باشد.

به گزارش ثلاث، صبح امروز غلامحسین حیدری شهردار جوان سیراف در یک اقدام غیر منتظره استعفا داد.

شهردار سیراف در گفتگو با خبرنگار ثلاث اظهار داشت: دلیل کناره گیری بنده از این سمت، مشکلات خانوادگی است و قطعا تنها دلیل این تصمیم رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده و فرزندانم می باشد.

وی افزود: می خوام اندکی بیش از قبل در اختیار خانواده و فرزندانم باشم.

شهردار سیراف عنوان کرد: سیراف می تواند با تکیه بر همدلی میان اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین امام جمعه محترم این شهر و مردم، به مراتب شرایط توسعه و رشد خود را نسبت به قبل افزایش دهد.

حیدری افزود: از تمام مسئولین استانی، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی( نماینده سابق و کنونی)، مسئولین شهرستانی، مردم سیراف و رسانه ها که در این چهار سال ما را همراهی کردند سپاسگزارم.

وی گفت: از اعضای محترم شورای شهر و امام جمعه معزز و پر تلاش نیز صمیمانه تشکر می کنم که همواره ما را حمایت کردند.

شهردار سیراف در پایان گفت: از همه همکارانم در شهرداری سیراف و همچنین خانواده ام که همواره کنارم بوده اند صمیمانه تشکر می کنم و از همه مردم و مسئولین طلب حلالیت دارم.

گفتنی است غلامحسین حیدری از ۴ سال پیش از شورای شهر سیراف به عنوان شهردار سیراف انتخاب شد. وی در ان زمان حدودا ۳۲ سال داشت و لقب جوان ترین شهردار جنوب استان بوشهر را به خود اختصاص داد.

وی در دوره پنجم شورای اسلامی سیراف نیز توانست رای اعتماد شورای شهر را برای ادامه کار اخذ کند.

شورای اسلامی شهر سیراف نیز با تایید موضوع استعفای شهردار سیراف، بیانیه ای را به شرح زیر صادر نموده و جهت انتشار در اختیار سایت خبری ثلاث گذاشتند.

 

باسلام و احترام محضر  همشهریان عزیز همانطور که مطلعید شهردار محبوب و زحمتکش شهرمان جناب آقای حیدری بنا به دلیل بیماری فرزندشان و جهت پیگیری درمان ایشان ، استعفاء خود را به شورای اسلامی تقدیم نمودند. جا دارد به تاسی از فرهنگ والای ایرانی از تلاشهای بی وقفه ایشان در عمران و آبادانی سیراف و نیز حمایت های فرهنگی ،آموزشی و ورزشی ایشان  که بر هیچ کس پوشیده نیست نهایت تقدیر و سپاس داشته باشیم . و برای ایشان آرزوی سلامتی فرزند دلبندشان و موفقیت خودشان در تمام عرصه های زندگی از خداوند خواهانیم

همچنین لازم است به عرض عزیزان برسانم که شورای اسلامی در راستای اجرای وظیفه قانونی خود در اولین فرصت به موضوع استعفاء رسیدگی و در صورت موافقت بلافاصله سرپرست شهرداری را تعیین و متعاقبا اقدام به انتخاب شهردار جدید می نماید قطعا در تصمیمات اتخاذ شده نظرات و رضایتمندی همشهریان عزیز مد نظر می باشد.

شورای اسلامی شهر سیراف

نظرات

  1. ناشناس says:

    واقعا متاسف شدیم امیدوارم خداوند انتقام بی مهری و خیانت بعضی ها به شهردار بگیرد

  2. ناشناس says:

    ان شاالله فرزندانت همیشه صحیح وسالم باشند با اینهمه فروتنی تا لحظه اخر که حاضر نشدی دلیل رفتنت را ازدست نارفیقان و کسانی که از بودنت احساس خطر کردند بگویی انها را شرمنده کردی

  3. ناشناس says:

    چرا هر کی کار میکنه این سرنوشتش میشه ای خدا تا کی شایسته کشی تا کی جوان سوزی

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن