بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرجمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 44307
تعداد نظرات:۲ دیدگاه
تاریخ انتشار:سه شنبه ۴ مهر ۹۶ ۷:۰۵ ب.ظ

سرپرست مدیریت پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد:

اولین دوره مهارت آموزی کارکنان پالایشگاه و نیروهای بومی در فاز ۱۲ آغاز شد

ثلاث- اولین دوره از طرح مهارت آموزی نیروهای بومی جویای کار با موضوع مهارت آموزی در محیط کار، در پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد.

به گزارش ثلاث نقل از روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ سید محمد مهدی هاشمی سرپرست مدیریت پالایشگاه نهم در این باره گفت: دوره های آموزش تخصصی و عمومی نیروهای بومی با موضوع مهارت آموزی در محیط کار با حضور مدیران و کارکنان پالایشگاه نهم آغاز شد.

هاشمی در آیین افتتاحیه این طرح گفت: با توجه به رویکرد اهداف اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال سعی بر این شده که مطابق با منویات مقام معظم رهبری ضمن توانمندسازی نیروهای شاغل در کمیته اقتصاد مقاومتی پالایشگاه نهم از فرصت های آموزشی مهیا شده برای توانمند سازی و آموزش جوانان جویای کار در منطقه نیز استفاده شود .

مدیر پالایشگاه نهم در ادامه افزود : هنرجویان اداره کل فنی و حرفه ای استان که توسط مراکز کنگان ، جم دیر و عسلویه ثبت نام شده اند در سه رشته HSE ، بهره برداری و تعمیرات آموزش خواهند دید .

وی با بیان اینکه آموزش ها در یک دوره ۶ ماهه برگزار خواهد شد اظهار داشت: برنامه های آموزشی پالایشگاه حدود ۳۶۰ ساعت برای هر نفر می باشد که تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

سید محمد مهدی هاشمی صرفه جویی در هزینه ها را از جمله مزیت های این طرح نام برد وتصریح کرد: هزینه های این طرح از محل اعتبارات پیش بینی شده اداره آموزش پالایشگاه بوده و هیچ گونه هزینه و سرمایه گذاری مازادی صورت نگرفته است.

وی در ادامه با اشاره به یکی از مزیت های مهم این طرح گفت: نامحدود بودن تعداد پذیرش کارآموزان یکی از مزیت های مهم در این طرح می باشد.

این مقام مسئول ادامه داد: در پایان دوره پس از برگزاری آزمون برای هنرجویان گواهینامه های مرتبط صادر می شود.

وی در پایان ضمن ابراز امیدواری از این دوره بسیار مهم گفت: کارآموزان محلی و بومی با حضور در این کلاس ها می توانند مهارت های عملی و علمی خود را ارتقا دهند و در فرصت های شغلی آینده وارد صنعت نفت و گاز شوند.

نظرات

  1. محمد says:

    درود بر هاشمی اولین بار که میبینم یک مدیر پالایشگاه پشت آموزش نیرو ها هست اونم نیرو بومی

  2. Akbar says:

    سلام ماهم از ثبت نام کننده بودیم ولی هم اکنون آموزش برگزار شد به ما اطلاع ندادن ما باید چکار کنیم؟؟؟

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن