بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرسه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۲۸ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 44522
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:شنبه ۱۵ مهر ۹۶ ۲:۰۳ ق.ظ

شهردار بنک مطرح کرد:

افزایش سطح آراستگی و زیبایی شهر بنک جز برنامه های این شهرداری است

ثلاث – بازدید گروه دوم مشاورین مبلمان شهری ،المان و فضا های گردشگری در روز جمعه به همراه مهندس ریحانی نیا شهردار و اعضای شورای اسلامی از نقاط مختلف شهر از جمله -چاه قدیمی و پارک ساحلی و شهدای گمنام و امام زاده سید حسین و بلوار اصلی و…

به گزارش ثلاث و به نقل از روابط عمومی شهرداری بنک، در این بازدید شهردار بنک با اشاره به توسعه،حفظ و نگهداری مبلمان شهری خاطرنشان کرد شهرداری تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا با ایجاد چشم اندازی زیبا برای همشهریان سطح آراستگی و زیبایی بیشتر به شهر دهد.

وی در ادامه تشریح کرد : زیبایی هرچه بیشتر فضای شهری به تبع آن باعث ایجاد شعف و شادی در روحیه شهروندان خواهد شد شهردار بنک افزود :مبلمان شهری از جمله مولفه های مطرح در طراحی شهری وبه عنوان جزیی از کل شهر تعریف کننده هویت و ساختار شهری است . در معماری معاصر جهان اهمیت طراحی تجهیزات و مبلمان شهری به حدی است که حتی از معماران شاخص فعال در زمینه طراحی جهت طراحی و اجرای مبلمان و تجهیزات شهری دعوت میشود . ما همیشه سعی در انتخاب مشاورین و پرداخت حق الزحمه طراحان، سعی کردیم از ارزان ترها استفاده کنیم و نقش طرح و طراح را در کیفیت و بازده بالای مبلمان دست کم گرفتیم . بخاطر همین یا از طراحان ارزان قیمت و ضعیف استفاده میکنیم ویا اینکه از مبلمان موجود کپی برداری میکنیم  در حالیکه ضرر و زیان یک طراح متخصص و شناخته شده در انتخاب مصالح ، اجرا و کیفیت بمراتب  بصرفه تر خواهد بود .

شهردار بنک ادامه داد: در همین راسا  شهرداری در نظر دارد با دعوت از مشاورین متعدد در حوزهای مختلف و  با شور مشورت جمعی در حوزهای مختلف مبلمان شهری و زیباسازی گام هایی بردارد .

ریحانی نیا گفت : در بازدیدی که امروز صورت گرفت امیدواریم بتوانیم تا پایان سال قدم های خوبی در حوزه زیباسازی و مبلمان شهری بر داریم.

علی هوشیار رئیس شورای اسلامی شهر بنک نیز گفت : با توجه به اینکه از زمان  تاسیس شهرداری تا حال  بیشتر  در حوزه زیرساخت ها که نیاز مبرم شهر بوده فعالیت کرده ایم ، حال وقت ان رسیده که در حوزه زیباسازی و مبلمان شهری و بازبینی بعضی طرح ها  بازنگری صورت بگیرد

 

 

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن