بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهردوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۳:۴۶ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 44819
تعداد نظرات:۳ دیدگاه
تاریخ انتشار:یکشنبه ۳۰ مهر ۹۶ ۱۱:۵۱ ق.ظ

رئیس کل دادگستری استان بوشهر ؛

پرونده‌‌های زمین‌خواری شهرستان کنگان با قید فوریت رسیدگی می شود

به گزارش ثلاث – رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: پرونده‌‌های زمین‌خواری شهرستان کنگان با قید فوریت و به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار می‌‌گیرد و بدون هیچ اغماضی با متخلفان برخورد می‌شود.

به گزارش ثلاث – رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: پرونده‌‌های زمین‌خواری شهرستان کنگان با قید فوریت و به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار می‌‌گیرد و بدون هیچ اغماضی با متخلفان برخورد می‌شود.

 علی جمادی صبح امروز در نشست شورای حفظ حقوق بیت المال در شهرستان کنگان با بیان اینکه برخورد قاطع با زمین‌خواران یکی از برنامه‌های دستگاه قضا در استان بوشهر است اظهار داشت: در رسیدگی به پرونده‌های زمین خواری شعبه‌ای ویژه در دستگاه قضا در استان بوشهر راه‌اندازی شده که بدون نوبت به این پرونده‌ها رسیدگی می‌شود.

وی با  اشاره به تشکیل پرونده زمین‌خواری در شهرستان کنگان خاطر نشان کرد: پرونده‌‌های زمین‌خواری در شهرستان کنگان با قید فوریت و به صورت ویژه در شهرستان کنگان و مرکز استان بوشهر پیگیری و اقدامات قضایی انجام می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر برخورد قاطع و شدید با زمین‌خواران را از سیاست و راهبرد دستگاه قضایی دانست و تاکید کرد: در این راستا بدون هیچ اغماضی با متخلفان برخورد و اموال بیت‌المال باز پس گرفته می‌شود.

جمادی با بیان اینکه رسیدگی به پرونده‌های زمین‌خواری سرلوحه دستگاه قضایی استان بوشهر قرار دارد افزود: صرف نظر از تعداد و میزان پرونده‌های زمین‌خواری رسیدگی به این پرونده‌ها با نهایت دقت و اعمال کامل قانون سرلوحه کار دستگاه قضایی قرار دارد.

وی با بیان اینکه در نشست شورای حفظ حقوق بیت‌المال کنگان راهکارهای اساسی ارائه شد گفت: در این نشست خوشبختانه راهکارهایی ارائه شد تا در اسرع وقت به پرونده‌های زمین‌خواری رسیدگی و مقرر شد دستگاه‌های ذی‌ربط نسبت به مستندسازی زمین خواری در کنگان اقدام کنند.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با بیان اینکه در پرونده زمین‌خواری کنگان مستندات تدوین و ارائه می‌شود تصریح کرد: پرونده‌های زمین‌خواری در شهرستان کنگان به صورت فوق‌العاده و سریع مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و تصمیمات مقتضی ارائه می‌شود.تسنیم

نظرات

 1. حرف منصفانه says:

  ضمن تشکر از مجموعه دادگستری استان

  چند موضوع:

  افشاگری یعنی اینکه از خائنین نام ببرید.

  اینکه این جلسه در یکی از فازهای نفتی برگزار شده اندکی شبهه داره و امیدواریم این داستان برای ذی نفع کردن نفتی ها نباشد.

  سوم اینکه چرا تا کنون هیچ صحبتی در این ۳۷ سال اخیر راجع این نوع پرونده های کنگان نشده بود؟

  چهارم اینکه: در بخشی از صحبت های مدیر کل بازرسی استان به محرض بودن برخی از خیانت ها اشاره شده بود؛ سوال اینجاست که آیا حدس زدن اینکه چه مسئولینی با این خائنین همکاری کردند یا خود عامل اصلی و خائن بودند، سخت است؟ آیا حکمی مبنی بر ممنوعیت خارج شدن از شهر برای این مسئولین و خائنین ایجاد شده؟ آیا حکمی مبنی بر ممنوعیت فروش املاک توسط مضنونین ایجاد شده؟

  تقاضای مردم کنگان اشد مجازات برای این خائنین است. خائنینی که قیمت زمین را نجومی در کنگان بالا بردند.

  تکلیف مردم در این بین چه میشود؟ آیا ثبت زمین تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد شد؟

 2. ناشناس says:

  خدا خیرتون بده فقط یه کاری بکنین که ما جوانان کنگانی بتونیم یه زمین تو شهرمون بخریم انقدر قیمت زمینها تو کنگان رفته بالا که نمیشه زمین خرید ماشالا که بنگاه دارا کم نیوردن تمام زمینها کنگان خریدند

 3. ناشناس says:

  ای کاش زودتر این اتفاق افتاده بود ای کاش زودتر به فکر افتاده بودید ولی حالا هم دیر نشده، جوانوای کنگانی حقشون نیست در خانه ی اجاره ای بشینن وغیر بومی در خانه ی میلیونی بشینه

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن