بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرسه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۴:۳۰ بعد از ظهر
پیشگامان جنوب

آخرین اخبار

کد خبر: 44892
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:یکشنبه ۷ آبان ۹۶ ۹:۰۵ ب.ظ

رئیس بیمارستان کنگان:

آندوسکوپی پیشرفته در کلینیک تخصصی کوثر کنگان مستقر شد

ثلاث- رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: در راستای تکمیل، تجهیز، بهینه‌سازی و به‌روز کردن تجهیزات بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، یک دستگاه آندوسکوپی از محل درامدهای اختصاصی این بیمارستان، خریداری‌شده و در کلینیک تخصصی کوثر (وابسته به بیمارستان کنگان) مستقر شد.

 به گزارش ثلاث وبه نقل از روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان، دکتر حسن حیدری گفت: در راستای تکمیل، تجهیز، بهینه‌سازی و به‌روز کردن تجهیزات بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، یک دستگاه آندوسکوپی از محل درامدهای اختصاصی این بیمارستان، خریداری‌شده و در کلینیک تخصصی کوثر (وابسته به بیمارستان امام خمینی کنگان) مستقر شد. 

رئیس بیمارستان کنگان، اظهار داشت: این دستگاه با هزینه‌ای بالغ‌بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خریداری‌شده است که برای تشخیص و درمان بیماران در درمانگاه تخصصی کوثر (با نرخ دولتی) مستقرشده است، این دستگاه از نوع پیشرفته و ساخت کشور ژاپن می‌باشد.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان ادامه داد: یکی از برنامه‌های ما از ابتدای ورود در بیمارستان، تکمیل تجهیزات پزشکی و پزشکان متخصص بوده است و در همین راستا، به‌روز کردن تجهیزات را در دستور کار قراردادیم.
دکتر حیدری افزود: دستگاه هولتر مانیتورینگ قلب، نوار مغز و اعصاب و دستگاه آندوسکوپی ازجمله دستگاه‌هایی بوده که ظرف چندین ماه گذشته تاکنون برای بیمارستان کنگان برای تشخیص، درمان و خدمت به مردم خریداری‌شده است

 

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن