بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرسه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۳:۰۱ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 45095
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۳ آبان ۹۶ ۸:۲۸ ب.ظ

فرمانده سپاه ناحیه عسلویه:

بسیج، ذخیره ی انقلاب

ثلاث – جلسه شورای اداری شهرستان عسلویه با محوریت هفته بسیج در محل سالن جلسات فرمانداری عسلویه برگزار شد

به گزارش ثلاث نقل از روابط عمومی سپاه عسلویه، به مناسبت هفته بسیج و هماهنگی های لازم در اجرای هرچه بهتر برنامه های هفته بسیج، با حضور فرماندار شهرستان عسلویه، فرمانده سپاه ناحیه عسلویه و سایر مسئولین ادارات شهرستان، جلسه شورای اداری در محل فرمانداری شهرستان عسلویه برگزار گردید.

سرهنگ مهدی حسن زاده فرمانده سپاه ناحیه عسلویه با اشاره به سی و هشتمین سالگرد تاسیس بسیج افزود:  نقش بسیج در دفاع از انقلاب و ارزش های آن بسیار مهم و پررنگ می باشد. که نمونه آن رشادت و دلاورمردی های بسیجیان در طول هشت سال جنگ تحمیلی بود که نقشه دشمنان انقلاب اسلامی را در جهت نابودی انقلاب عقیم گذاشت.

سرهنگ حسن زاده بیان کرد: در این برهه از زمان که دهه چهارم انقلاب می باشد، بسیجیان باید در یک جبهه جدید به ایفای نقش بپردازند و آن جنگ نرم و مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان است.

حسن زاده به بیان رئوس برنامه های هفته بسیج در سطح شهرستان عسلویه پرداخت و اجرای هرچه بهتر برنامه های هفته بسیج را با همکاری سایر مسئولین شهرستان عسلویه را خواستار شد.

حسن زاده در پایان صحبت های خود عنوان کرد که: بسیج از ارزش ها و ذخایر انقلاب اسلامی می باشد و از تمامی مسئولین شهرستان عسلویه خواست تا در اجرای هرچه بهتر برنامه های هفته بسیج همکاری و مساعدت لازم را با مجموعه سپاه ناحیه خاتم الانبیا(ص) را داشته باشند. 

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن