بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۷:۱۳ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 45218
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۹ آبان ۹۶ ۸:۱۱ ب.ظ

الماسی:

صبر من برای ارسال نامه اعتراضی از سوی مجمع نمایندگان تمام شد / شخصا به وزیر نامه زدم

ثلاث : سکینه الماسی نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی علت تاخیر در نامه اعتراضی اش به وزیر نفت را بیان کرد.

سکینه الماسی نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی علت تاخیر در نامه اعتراضی اش به وزیر نفت را بیان کرد.
به گزارش ثلاث  به نقل از آوای جم، سکینه الماسی نماینده جنوب استان بوشهر با بیان اینکه در اعتراض به آگهی استخدامی اخیر وزارت نفت مراتب اعتراض خود را به وزیر نفت کتبا ارسال نموده است اظهار داشت: در نامه ای به وزیر محترم نفت اعتراض خود را به عنوان عضو کمیسیون انرژی و نماینده پایتخت انرژی در مجلس ارسال کرده ام.
عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: پس از اعلام شرایط اگهی استخدامی  متوجه این شدیم که شرایط بسیار سختگیرانه و محدودیت زا برای نیروهای بومی استان است به همین دلیل با آگاهی کامل از موضع خود کوتاه نخواهم آمد.
وی گفت: رویه صحیح این بود که نامه اعتراضی از سوی مجمع نمایندگاه استان صادر شود اما به دلیل ضیق وقت و همچنین طولانی شدن این رویه صلاح دانستم به صورت انفرادی از حقوق حقه مردم دفاع کنم.
سکینه الماسی در پایان گفت: مطمئنن در برابر این اتفاق نامیمون کوتاه نخواهم آمد و به عنوان نماینده مردم از حقوق آنان به جد دفاع خواهم کرد.

برچسب ها:

اخبار مرتبط

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن