بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرسه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۲۸ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 45312
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:جمعه ۱۰ آذر ۹۶ ۱:۴۶ ق.ظ

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:

آنتن‌دهی تلفن همراه در روستاهای جنوب استان بوشهر تقویت می‌شود

ثلاث- مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: توسعه زیرساخت‌های مخابراتی روستاها اولویت دارد که در این راستا آنتن‌دهی تلفن همراه در روستاها تقویت می‌شود.

به گزارش ثلاث و به نقل از تسنیم ، رسول سراییان امشب در نشست بررسی مشکلات مخابراتی شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر با بیان اینکه ایجاد شبکه فیبرنوری از اولویت برنامه‌های شرکت مخابرات است اظهار داشت: استان بوشهر نسبت به دیگر استان‌ها در عرصه شبکه فیبرنوری پیشتاز است که آمادگی لازم برای سرویس‌های جدید مخابراتی فراهم کرده است.

وی با تاکید بر رفع مشکلات تلفن ثابت در روستاها بیان کرد: با توسعه زیرساخت‌های مخابراتی که از عسلویه تا دیر بررسی شد مشکلات تلفن همراه روستاهای استان بوشهر برطرف می‌شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: توسعه زیرساخت‌های مخابراتی در روستاها در اولویت است که در این راستا آنتن‌دهی تلفن همراه در روستاها تقویت می‌شود.

سراییان با بیان اینکه شبکه فیبرنوری در استان بوشهر زمینه رفع بسیاری از مشکلات را فراهم کرده است تاکید کرد: با بررسی‌های انجام شده سرعت اینترنت در استان بوشهر مطلوب است و نقاط ضعف این عرصه که نشان از مطالبات مردم است برطرف می‌شود.

وی، با اشاره به تامین اعتبارات برای ایجاد زیرساخت‌های مخابراتی در شهرها و روستاها تصریح کرد: در این عرصه اعتبارات در دو بخش تعریف شده که بخشی در اختیار دولت است و بخشی هم شرکت مخابرات تامین می‌کند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: امید می‌رود  با تخصیص اعتبارات لازم و حل مشکلات و تامین مطالبات مردم، در سفر بعدی شاهد رفع مشکلات مخابراتی این شهرستان‌ها باشیم.

 

 

 

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن