بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرچهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۸ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 45452
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:یکشنبه ۲۶ آذر ۹۶ ۱:۴۲ ب.ظ

محصولات دارای علامت تجاری شفابخش فاقد مجوز بهداشتی می‌باشد

ثلاث- اداره کل امور فرآورده‌های سنتی و طبیعی و مکمل سازمان غذا و دارو اعلام کرد: محصولات شرکت‌های گل‌ها و گیاهان شفابخش، اکسیر گیاهان شفابخش حکیم شکری و محصولات دارای علامت تجاری شفابخش فاقد مجوز تولید، توزیع و عرضه می‌باشند.

 

اداره کل امور فرآورده‌های سنتی و طبیعی و مکمل سازمان غذا و دارو اعلام کرد: محصولات شرکت‌های گل‌ها و گیاهان شفابخش، اکسیر گیاهان شفابخش حکیم شکری و محصولات دارای علامت تجاری شفابخش فاقد مجوز تولید، توزیع و عرضه می‌باشند. 

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، لازم به ذکر است که شهروندان محترم قبل از خرید هرگونه فرآورده‌های طبیعی، مکمل و سنتی گیاهی با تماس با کارشناسان معاونت غذا و دارو، نسبت به دارا بودن مجوز بهداشتی و ماهیت مجوز داده شده اطمینان حاصل نمایند.
درضمن اسامی محصولات دارای مجوز در سایت رسمی سازمان غذا دارو به آدرس Http://Www.Fda.Gov.Ir/ در بخش فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل قابل مشاهده می‌باشد.
گفتنی است که خرید و فروش فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل نیازمند اخذ مجوزهای قانونی از طریق اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو می‌باشد.
معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از کلیه مصرف کنندگان گرامی درخواست می‌کند از خرید و مصرف محصول مذکور خودداری و در صورت مشاهده مراتب را به معاونت‌های غذا و دارو در سراسر کشور اطلاع دهند.

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن