بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرپنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱:۳۸ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 45614
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:یکشنبه ۱۷ دی ۹۶ ۵:۰۵ ب.ظ

فرماندار کنگان ؛

مشکل بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان کنگان حل شد

فرماندار شهرستان کنگان گفت: مشکل تجهیز بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان کنگان با اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان حل شده است.

به گزارش ثلاث عبدالنبی یوسفی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: روزی که از طرف دکتر حیدری رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان اطلاع داده شد که قرار است متخصص جراح مغز و اعصاب را برای این مرکز درمانی جذب کنند، ما نیز بدون تامل، آمادگی خود را برای کمک به تحقق این موضوع اعلام کردیم و گفتیم که آنچه مورد نیاز است و از دست شهرستان برای تحقق این مسئله بر می آید تامین اعتبار خواهیم کرد و قطعا به قول و وعده خود جامه عمل می پوشانیم.

وی افزود: مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان از طرح های دیگرمان را جابجا کردیم و جهت احداث بخش نوروسرجری ( جراحی مغز و اعصاب)بیمارستان کنگان مصوب کرده و به سازمان مدیریت داده ایم.

فرماندار شهرستان کنگان تصریح کرد: بحث مبادله موافقت‌نامه با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر در حال انجام است و چنانچه این مبلغ نیز کم باشد، مجدد از پروژه های دیگر برای تامین این پروژه، جابجا خواهیم کرد، ضمن این که دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز برای تامین اعتبار بخشی از این کار اعلام آمادگی کرده است.

وی ادامه داد: ممکن است برخی اوقات در پی سفارش تجهیزات برای یک بیمارستان، هفته ها طول بکشد تا آن دستگاه یا تجهیزات به دست آن مرکز درمانی برسد، اما مهم این است که برای شهرستان کنگان و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اهمیت راه‌اندازی بخش  نوروسرجری در بیمارستان کنگان بسیار ویژه بوده که در حال نتیجه است.

یوسفی اضافه کرد: مطمئنا بستر کار فراهم خواهد شد و به زودی شاهد راه اندازی بخش نوروسرجری با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خواهیم بود.

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن