بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرجمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 45780
تعداد نظرات:یک نظر
تاریخ انتشار:پنج شنبه ۲۸ دی ۹۶ ۱۱:۱۶ ب.ظ

دبیر شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس:

آماده همکاری بیشتر با بیمارستان‌های کنگان و عسلویه هستیم

ثلاث- دبیر شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس در نشست با رئیس بیمارستان کنگان گفت: آماده همکاری بیشتر با بیمارستان‌های کنگان و عسلویه نسبت به تجهیز آن‌ها هستیم.

به گزارش ثلاث و به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان، روز گذشته، دکتر حسن حیدری رئیس بیمارستان کنگان با محمد صفاییان دبیر شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس ملاقات کرد.

 

محمد صفایان دبیر شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس در این نشست ضمن تشکر از حضور رئیس بیمارستان کنگان در دفتر وی، گفت: مقوله سلامت، موضوع بسیار مهم برای صنایع منطقه می باشد و لذا نگاه ما به حوزه سلامت مناطق پیرامونی، کاملا مثبت و تعامل گونه است.

وی ادامه داد: شرکت های پتروشیمی در راستای مسئولیت های اجتماعی منطقه به شکل مرتب و همیشه دور هم جمع می شوند و اقداماتی در این راستا انجام می دهند. در سال گذشته تعداد ۹ مدرسه را با همکاری سازمان نوسازی مدارس استان بوشهر احداث و تقدیم مردم خوب منطقه کرده ایم. در همین راستا امسال از مهرماه نیز این روند را ادامه داده ایم و عملیات اجرایی ۱۱ مدرسه را شروع کرده ایم که انشاءالله تا مهر ماه سال ۹۷ تحویل خواهیم داد.

دبیر شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس افزود: در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس، خدماتی به بیمارستان های عسلویه و کنگان ارائه داده ایم که مجموعا از نگاه ما این کمک ها بسیار ناچیز است.

صفاییان گفت: امیدواریم بتوانیم در آینده نیاز منطقه را در حوزه سلامت بیش از قبل سرویس و خدمات دهیم که هم مردم بتوانند از آثار آن بهره ببرند و هم اینکه کارکنان و خانواده شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی منطقه نیز از آن استفاده کنند.

وی اظهار داشت: وظیفه است که شرکت های منطقه، بیمارستان کنگان و عسلویه را بیش از پیش تجهیز کنند تا انشاءالله کمبود خاصی برای ارائه خدمات مطلوب به مردم نداشته باشد.

دبیر شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس بیان داشت: بیشتر تخصص ها در بیمارستان های کنگان و عسلویه مستقر می باشند؛ باقی رشته های تخصصی و حتی فوق تخصصی نیز می توان بنا به نیاز منطقه به شکل هفته ای یک الی دو روز از وجود آن پزشکان بهره مند شد که در این راستا نیز ما می توانیم در حد توان همکاری نماییم.

صفاییان گفت: ما آماده ایم در صورت نیاز بیمارستان های کنگان و عسلویه، تجهیزاتی نظیر ام آر آی، سی تی اسکن، سونو گرافی و غیره را خرید کنیم و در اختیار این مراکز درمانی قرار دهیم و این منوط به این است که متخصص مرتبط موجود باشد و جانمایی مناسب در بیمارستان برای این موضوع نیز انجام شود.

وی ادامه داد: امروز شرکت های منطقه آماده همکاری برای تجهیز بیمارستان های کنگان و عسلویه می باشند و لذا مدیران این دو مرکز درمانی می توانند از این شرایط و فرصت برای بالا بردن کیفیت و کمیت خدمات خود به مردم استفاده کنند و لذا باید به صورت مرتب پیگیر باشند.

دبیر شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس اظهار داشت: ما خانواده صنعت نیز در همین منطقه کار و زندگی می کنیم و لذا در صورت بروز هر گونه اتفاق و حادثه ای، نخستین جایی که می تواند به ما در بحث درمان کمک کند بیمارستان های کنگان و عسلویه می باشد و از این رو هر کاری که برای منطقه در حوزه سلامت انجام دهیم، استفاده آن برای خانواده خودمان نیز می باشد.

صفاییان اضافه کرد: هر تجهیزاتی که این دو بیمارستان به لحاظ ظرفیت و تخصص از ما درخواست کنند، سعی می کنیم با نظر مثبت و تا جایی که برایمان میسر است محقق کنیم.

 

در این نشست که با هدف توسعه بیشتر امکانات و تجهیزات بیمارستان کنگان برگزار شد، دکتر حسن حیدری، رئیس بیمارستان کنگان نیز گزارشی از وضعیت کنونی بیمارستان کنگان ارائه داد.

وی گفت: امکانات و تجهیزات کنونی این مرکز درمانی، ماحصل تلاش مجموعه مسئولین و دلسوزان منطقه و استان است. بدون تردید نقش صنعت منطقه نیز در توسعه بیمارستان کنگان بسیار موثر و قابل تقدیر می باشد.

رئیس بیمارستان کنگان اظهار داشت: ام آر آی، ان آی سی یو و بخش بزرگ الحاقی، جزء بخش های تقریبا جدید ما هستند که خدمات منحصر به فردی در منطقه ارائه می دهند. در کنار این موضوع، مجموعه خدمات دیگر مانند ارائه خدمات حدود ۴۰ پزشک متخصص در این مرکز درمانی و ارتقا تعداد تخت های فعال بیمارستان به ۱۹۲ تخت، از جمله اقداماتی بوده که بیمارستان کنگان را به قطب درمان جنوب استان بوشهر تبدیل کرده است.

دکتر حیدری گفت: بار مسئولیت قطب درمان جنوب استان بوشهر به حدی گسترده است که علاوه بر چهار شهرستان دیر، کنگان، جم و عسلویه، مراجعین شهرستان هایی مانند پارسیان از استان هرمزگان و همچنین مناطقی مانند مهر، لامرد و گله دار از جنوب استان فارس را نیز پوشش می دهد و همین موضوع باعث شده تا تعداد کل مراجعین بیمارستان کنگان در سال ۹۵ به رقم بی سابقه ی، یک میلیون و ۱۶۴ هزار نفر برسد.

دکتر حیدری ادامه داد: بخشی از این مراجعین مربوط به خانواده بزرگ و زحمت کش صنعت می باشند.

وی گفت: این حجم از مراجعین، نیازمند امکانات و تجهیزات بیشتر می باشند که لازم است صنعت منطقه نیز ما را در این راه یاری نماید.

 

گفتنی است که شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس، مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را برای تهیه دو دستگاه اتوآنالایزر آزمایشگاهی و DDR ( رادیولوژی دیجیتال) بیمارستان امام خمینی کنگان و یک دستگاه پیشرفته سی تی اسکن به بیمارستان عسلویه اختصاص داده است.

دکتر حیدری در این نشست به پاس همکاری صفاییان با بیمارستان کنگان، لوح سپاس به وی اهدا کرد و از نگاه مثبت وی به حوزه سلامت شهرستان کنگان قدردانی نمود.

در این نشست مهندس صفاییان که صاحب چندین تالیف ارزشمند در زمینه های مختلف می باشد، کتاب ” گرانبهاتر از در” را به رئیس بیمارستان کنگان و کتاب ” روابط عمومی و تشریفات” را به مسئول روابط عمومی بیمارستان کنگان اهدا کرد. هر دو کتاب مذکور، تالیف محمد صفاییان می باشد.

در این نشست، صفایی به عنوان مسئول روابط عمومی و یوسفی مسئول بخش تصویربرداری بیمارستان کنگان نیز به همراه دکتر حیدری حضور داشتند.

 

نظرات

  1. عبیدلی says:

    مهندس صفاییان از مدیران دلسوز و سخت کوش صنعت نفت می باشد که همواره دیدی ملی و انسان دوستانه به احاد مردم سرزمین خود دارد.
    خداوند به ایشان سلامتی عطا نماید و از خداوند متعال خواهانیم به جامعه ما افرادی این چنین عطا فرماید.

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن