بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرپنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 5651
تعداد نظرات:۲ دیدگاه
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۶ مهر ۹۳ ۱۲:۲۲ ب.ظ

بهترین مکان برای پنجشنبه بازار کنگان

(زیبا کلام / بخش نظرات سایت): بهترین نقطه از شهر که مناسب پنجشبه بازار می باشد نیمه ی شرقی شهر است که هم شهرکهای جدید الاحداث و هم زمینهای خالی زیادی تو این شهرک ها پیدا میشه. سیاست شهرداری باید جوری باشد که از ترافیک و شلوغی نیمه ی غربی شهر به دلیل ازدهام ساخت […]

(زیبا کلام / بخش نظرات سایت):

بهترین نقطه از شهر که مناسب پنجشبه بازار می باشد نیمه ی شرقی شهر است که هم شهرکهای جدید الاحداث و هم زمینهای خالی زیادی تو این شهرک ها پیدا میشه.

سیاست شهرداری باید جوری باشد که از ترافیک و شلوغی نیمه ی غربی شهر به دلیل ازدهام ساخت وساز شهری کاسته و این شلوغی را به نیمه ی شرقی منتقل کند.

مجوز ساخت فروشگاهها و بازارچه ها با کمترین مالیاتها استارت زده بشه.ببینید از ترافیک مرکز شهر کاسته خواهدشد یا نه.

نظرات

 1. علی صوفی says:

  به نظر میرسد ایجاد کمیته ای بنام کمیته نظافت شهری و ارائه برنامه های جلب مشارکت عمومی ، همسویی دستگاههای اجرایی و نزدیکتر شدن ارتباط مردم و دستگاهها در جهت ارتقاء سطح بهداشت عمومی و روحیه نشاط و شادابی در شهرستان کنگان بسیار ضروری است.
  که این کمیته نظافت شهری اطلاع رسانی در مورد پاکسازی فضاهای عمومی شهر و اماکن عمومی و پایش شرایط بهداشتی نحوه دفع فاضلاب ، کشتارگاهها، دفع پسماند، پایانه ها ، بیمارستانها ، مراکز اداری بازارها را عنوان کرد.

  ضرورت دارد که فرهنگ سازی در خصوص بهداشت عمومی با جدیت برنامه ریزی و دنبال شود.

  مرکزبهداشت نیز بهتر است به این مکان های پرتردد نگاهی بیاندازد و رعایت بهداشت را یادآوری کنند و چه خوب است شهرداری غیر از گرفتن عوارض از نظر بهداشت نیز به این مکان ها امتیازاتی را بدهند چرا که بهداشت در این مکان ها قطعا بر سلامتی مردم و زیبایی شهر ارتباط مستقیم دارد..
  با توجه به اینکه ایجاد امکانات بهداشتی یکی از مولفه های اساسی فرهنگ سازی است،مسئولین بهداشت و شهرداری می توانند با فرهنگ سازی و آموزش رعایت بهداشت همه جانبه انگیزه عموم مردم و کسبه و بازاریان را نیز در آن محل در ادامه بیشتر کنند تا شاهد وجود زباله ها در شهرمان نباشیم.
  برای بهبود و ضعیت موجود باید نکات زیر را مدنظر قرار دهیم.
  ـ اطلاع رسانی مستمر به افراد جامعه برای ارتقای سطح آگاهی‌های بهداشتی
  ـ آمادگی دائمی سرویس‌های خدمات بهداشتی برای اقدام سریع در برابر خطرات آتی و اضطراری که سلامت فرد و جامعه را تهدید می‌کند
  ـ ترویج اصول علمی بهداشت عمومی در جامعه به منظور تغییر سبک زندگی و اصلاح رفتارهای فردی و اجتماعی در مقابله با تهدیدهای سلامتی
  در پایان امیدواریم همه مردم و مسئولان در انجام وظایف خود کوتاهی نکنند که شاهد شهری زیبا و در خور شان مردم نجیب این دیار باشیم.

 2. سعيد says:

  ازدحام منظورشه.بله درست می فرمایید ولی به قول شاعر:
  گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ی من/آنچه البته به جایی نرسد فریاد است

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن