بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرجمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 6275
تعداد نظرات:۳ دیدگاه
تاریخ انتشار:پنج شنبه ۲۴ مهر ۹۳ ۶:۵۶ ب.ظ

آیا با جریمه خودروها مردم قوانین رو رعایت میکنند؟؟

(نظرات سایت/ وبگرد)

(نظرات سایت/ وبگرد): با سلام،در مورد راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی خواستم عرض کنم که برای این نیرو که شایسته نیست گاه و بیگاه در محل فلکه پریشانی شروع به جریمه های بی مورد کنید،اونهم با کمین کردن برای خودروهای عبوری که اصلا صورت خوشی نداره چون محلی برای پارک خودروها به درستی در نظر گرفته نشده یا متاسفانه رانندگان از این محل ها بی خبر هستند.

بار ترافیک شهر کنگان کلا روی یکی دو خیابون پیاده شده و طراحی ترافیکی در این شهر اصلا مد نظر نبوده و عملاً انفجار جمعیت و نبود زیر ساخت های مناسب از دلایل اصلی شلوغی هاست است.

همچنین همان گونه که از اسم این نیرو پیداست اول باید راهنمایی صورت بگیره بعد برید سراغ رانندگی.

راهنمایی و آموزش یه مقوله مستمر و دائمی هست،حالا از شما این سوال رو دارم که در سال چند تا همایش و برنامه و…برای آموزش و راهنمایی مردم در مورد رعایت قوانین رانندگی دارید؟؟

آیا با جریمه و ابزار قهری مردم قوانین رو رعایت میکنن؟؟

کلام آخر اینکه این کارها نه شایسته شماست نه شایسته این مردم عزیز،لطفا بجای سعی در تمام کردن هرچه سریعتر برگه های جریمه،به فکر فرهنگ سازی باشید چون یکی از وظایف اصلی شماست.با تشکر

نظرات

 1. حمید says:

  راهنمایی و رانندگی فقط دنبال جریمه کردن هستند. از خداشونه مردم ماشین پارک کنند و تا راننده از ماشین دور شد، برگ جریمه چسپیده به شیشه ماشین..دلیل این کارها چیه ؟ به جای این کارها وایسید و راهنمایی مردم کنید نه جریمه.. حالا قانون دستتون رو باز گذاشته نباید هر کاری که دلتون خواست کنید.

  پارکینگ درست حسابی ندارید.. طرح کارت پارک ندارید.. اصلا هیچی ندارید، فقط تابلو پارک ممنوع زدید فکر مردم هم باشید کجا پارک کنند.. دوربین های چراغ راهنما هم که فقط یک ماکت هستند، اگر هم واقعی باشه آدم رو نمیبینه چه برسه به پلاک خودرو تو این تاریکی شب.

  ………………………

 2. حسین کرمی says:

  تشکر از این مطلب بجا. متاسفانه هدف راهنمایی و رانندگی در سطح کشور درآمد زایی و جریمه است. و هیچ اهمیتی به فرهنگ سازی داده نمی شود.
  یک مورد جریمه های بی مورد در کنگان حوالی فلکه نماز صورت می گیرد که با توجه به اینکه تابلوی نصب شده کنده شده و از نظر اصول شهری این فلکه میدان محسوب نمی شود اما کماکان مردم را جریمه می کنند.
  چرا که میدان باید از عرض بلوار بزرگتر باشد و دو سر بلوار فرو رفتگی داشته باشند.

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن