اختصاصی ثلاث- یک مقام دومی و دو مقام سومی حاصل کار کشتی گیران کنگانی در مسابقات استان عملکردی نچندان مطلوب کاروان کشتی شهرستان در دو بخش آزاد و فرنگی بود.
به گزارش ثلاث، مسابقات کشتی نوجوانان استان، انتخابی کشور به میزبانی بوشهر برگزار شد تا طی آن تیم ها و بازیکنان برتر مشخص شدند.
نتایج انفرادی کشتی فرنگی نوجوانان استان بوشهر پس از پایان مسابقات به شرح زیر است: ۴۲ کیلو : اول . علی نیوشا بوشهر دوم . علیرضا مرادی کلمه سوم . مهدی صالحی فرد دیلم ۴۶ کیلو : اول . مجتبی صاحبی دیلم دوم . یحیی اسفندیاری خارگ سوم . محمدرضا مرادی کلمه ۵۰ کیلو : اول . رحمان محمدی خارگ دوم . علی عدالت بوشهر سوم . بنیامین درویشی دیلم
۵۴ کیلو : اول . محمدرضا عوض زاده دیلم دوم . محمد امین بزرگی زر تنگستان سوم . امین امیریان گناوه ۵۸ کیلو : اول . هادی احمدی بوشهر دوم . مهدی خضری چغادک سوم . ابراهیم کرامیان تنگستان و علی عزیزی دشتستان ۶۳ کیلو : اول . محمدرضا اسپرغم چغادک دوم . مهدی احمدی بوشهر سوم . رضا پورحمادی چغادک
۶۹ کیلو : اول . امیرحسین بابایی دیلم دوم . محمد مرادی کلمه سوم . محمدحسین حسینی دشتستان ۷۶ کیلو : اول . مهرداد میرشکاری تنگستان دوم . علی غلامشاهی دیلم سوم . محمد امین بازارگان بوشهر ۸۵ کیلو : اول . مهدی حسین پور بوشهر دوم . علی احمدزاده دیلم ۱۰۰ کیلو : اول . محمد سجادیان بوشهر
فنی ترین کشتی گیر : مجتبی صاحبی دیلم
کشتی گیر نمونه : فرشید عدالت بوشهر
نتایج تیمی : اول . بوشهر ۸۰ امتیاز دوم . دیلم ۷۸ امتیاز سوم . کلمه ۳۹ امتیاز
نتایج انفرادی کشتی ازاد نوجوانان استان بوشهر
۴۲ کیلو : اول . علی اکبر پیرا – جم دوم . حسین صفاری رفتار – چغادک سوم . سید سبحان موسوی – گناوه
۴۶ کیلو : اول . علیرضا جوهری – جم دوم . سید محمدرضا حسینی – دشتستان سوم . مجید ناصری زاده – گناوه
۵۴ کیلو : اول . حسن بهرامی نیا – دشتستان دوم . مسعود حسن زاده – کنگان سوم . ابوالفضل واجاری چغادک
۵۰ کیلو : اول . دانش موسوی چغادک دوم . محمود بهزادی گناوه سوم . امررضا کرمی هزار چشمه- کنگان
۵۸ کیلو : اول . محسن ازرم نسب – چغادک دوم . محمد عبدالهی – گناوه سوم . پویا بازیار – بوشهر
۶۳ کیلو : اول . علیرضا گویایی – جم دوم . داریوش موسوی – چغادک سوم . محمد یعقوب بحرینی – کنگان
۶۹ کیلو : اول . رضا خسروی نژاد – دشتستان دوم . محمد معصومی – جم سوم . علیرضا گلستانی – چغادک
۷۶ کیلو : اول . سعید شمالی – دشتستان
۷۶ کیلو : اول . سعید شمالی – دشتستان دوم . حسین مهدوی – گناوه سوم . محمد باقر کرمزاده – بوشهر
کشتی گیر نمونه : حسین نرایش جم
اپ: ۱۰۰ کیلو : اول . محمدعلی شمس الدینی بوشهر دوم . سجاد سهیلی چغادک سوم . علیرضا فخرایی دشتستان
فنی ترین کشتی گیر : محسن ازرم نسب چغادک ۸۵ کیلو : اول . امیرحسین به نژاد چغادک دوم . علی دشتی گناوه سوم . علی سوسنی بوشهر
نتایج تیمی : اول . چغادک ۸۶ امتیاز دوم . گناوه ۷۹ امتیاز سوم . دشتستان ۷۳ امتیاز |
متن
بسام کریمی- من بی ثوادم و این مهمترین ...
مش مختار گفت: چته ملا مُنگ الدین اول ...
ندارد روغنی فانوس فرهنگ در این ...
از آسانسور که برگردند برمی گردند ...
بسام کریمی: وقتی در سال ۲۰۱۶ میلادی ...
یه صبح دیگه و یه سلام دوباره به همه شما ...
بسام کریمی (هامور) و اما امروزه ...
خب حضار گرانقدر... همه شما با بیوگرافی ...
ایهاالناس... دولتمردان گرام، سران ...
آقا من اعتراض دارم… یعنی نه تنها من ...