بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرچهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲:۳۳ بعد از ظهر
پیشگامان جنوب

آخرین اخبار

کد خبر: 44193
تعداد نظرات:یک نظر
تاریخ انتشار:شنبه ۱ مهر ۹۶ ۷:۰۱ ب.ظ

همزمان با بازگشایی مدارس

زنگ مهر توسط فرماندار کنگان به صدا در آمد/ کتاب املای عشق در دبیرستان اندیشه رونمایی شد

ثلاث- زنگ بازگشایی مدارس در دبیرستان نمونه اندیشه توسط فرماندار نواخته شد.

به گزارش ثلاث، مدیر اموزش وپرورش شهرستان کنگان ضمن خیر مقدم به فرماندار و مسئولین شهرستان بیان داشت: ماه مهر، ماه تعلیم و تربیت، ماه طراوت و شادابی بار دیگر از راه رسید تا برگ دیگری از کتاب عشق ورق بخورد و فرزندان این شهرستان لبریز از رویای شکفتن در مسیر دانش و بینش گام بردارند.

شاکر محیسن ادامه داد: همزمانی ماه مهر با ماه محرم الحرام، که یاد اور حزن و اندوه آل الله (ع) به فال نیک می گیریم زیرا هر دو حادثه برای زدودن جهل، نادانی و استقرار علم و آگاهی به وقوع پیوستند و ماندگار شدند.

وی افزود: همچنین تقارن هفته دفاع مقدس با فصل بازگشایی مدارس فرصت مغتنمی است تا یاد و خاطره ی شهدای اسلام به ویژه شهدای معلم و دانش اموز شهرستان کنگان را گرامی بداریم.

مدیر اموزش وپرورش شهرستان کنگان اظهار داشت: از دانش آموزان به خصوص دانش آموزان این دبیرستان تقاضا دارم، همچون گذشته پر تلاش با انگیزه و اعتماد به نفس به افتخار آفرینی برای شهر و دیارمان ادامه دهند.

شاکر محیسن در مراسم رونمایی از کتاب املای عشق که با حضور فرماندار، امام جمعه و مسئولین شهرستان در دبیرستان نمونه اندیشه برگزار شد؛ گفت: جهت آشنایی دانش آموزان شهرستان با شهدای کنگان و فرهنگ جهاد و شهادت اقدام به جمع آوری وصیت نامه شهدا توسط پژوهش سرای شهید احمدی تنها شد که در قالب کتاب به چاپ رسید.

وی تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید این کتاب را دراختیار دانش اموزان ابتدایی قرار خواهیم داد تا ضمن مطالعه و تقویت نوشتار، بین آنها مسابقه املا برگزار شود.

شایان به ذکر است در حاشیه این مراسم، عبدالنبی یوسفی فرماندار شهرستان به همراه حجت الاسلام محمودی امام جمعه، مدیر آموزش پرورش و مسئولین شهرستان کنگان از نمایشگاه دفاع مقدس در دبیرستان نمونه اندیشه بازدید کردند.

 

 

 

 

نظرات

  1. م says:

    آفرین به مدرسه پرتلاش اندیشه با دانش آموزان مستعدی که همیشه باعث افتخار شهر هستند.

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن