بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهریکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۵۶ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 3071
تعداد نظرات:۱۵۱ دیدگاه
تاریخ انتشار:جمعه ۱۷ مرداد ۹۳ ۸:۳۴ ب.ظ

محمد بحرینی نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان کنگان/دومین مهمان سایت

ثلاث-رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان پاسخگوی سوالات مردمی می باشد .
بنده محمد بحرینی نژاد با صداقت عرض کنم که مردم شهرستان کنگان انسانهایی صادق و نجیب ،دلسوز،علاقمند به ورزش، منطقی وآگاه هستند.
همانطور که هم شهرستانی های عزیز می دانند، دولت در بحث بودجه ای از دو سال پیش دچار مشکل شده است ، و به صرامت عرض میکنم که بدون اعتبار نمی توان انتظار معجزه داشت ؛

ثلاث: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان پاسخگوی سوالات مردمی می باشد .

 

 

 محمد بحرینی نژاد (1) [640x480]

 

 

بیوگرافی مهمان:

نام ونام خانوادگی: محمد بحرینی نژاد فرزند ابراهیم

محل تولد:          شهرستان دیر

تاریخ تولد:       1 تیر 1347

سطح تحصیلات: دیپلم انسانی – هم اکنون دانشجوی رشته ی مدیریت

وی متاهل و دارای یک پسر و دو دختر می باشد.

 

سابقه کار:

 • به مدت 4 سال در بنیاد مستضعفان وجانبازان شهرستان دیر
 • به مدت 18 سال مسول تربیت بدنی(اداره ورزش جوانان)شهرستان دیر
 • از بهمن 91 تا کنون رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان

 

سمت ها:

 • کارمند بنیاد مستضعفان و جانبازان
 • رئیس هیئت تنیس روی میز شهرستان دیر
 • مسول تربیت بدنی(اداره ورزش جوانان)شهرستان دیر
 • رئیس اداره تربیت بدنی (ورزش وجوانان) شهرستان کنگان

 

مهمترین عملکردها:

 • اعزام تیم های ورزشی به مسابقات استانی وکشورباکمک شورای محترم شهروکسب مقام های استانی.
 • برگزاری مسابقات استانی درشهرستان
 • برگزاری مسابقات زیرگروه لیگ کشور در شهرستان
 • برگزاری مسابقات قویترین مردان استان و شهرستان در دو مرحله
 • برگزاری پیاده روی بزرگ و بی نظیر خانوادگی در شهرستان
 • احداث سومین دیوار صخره نوردی استان در شهرستان کنگان
 • راه اندازی و فعال نمودن رشته های کشتی، ژیمناستیک، وزنه برداری، پینگ پنگ، جانبازان و معلولین، شطرنج

حقیر از بدو ورود به اداره ی تربیت بدنی دیگر رشته هایی که مدنظر بود وعلاقمند داشت را فعال نمودم که بصورت خیلی مختصر به برخی ازآنهااشاره میکنم:

 • رشته ی پینگ پونگ:ازسال 75 تا85 در تمامی رده های سنی در استان دارای مقام های اول تاسومی بودند.درهمین راستاو باوجود علاقمندان مستعد از نوجوانان تاامیدها بارها در قالب تیم منتخب استانی راهی مسابقات کشوری شدند. با توجه به همین فعالیت ها سالنی اختصاصی پینگ پنگ درسال 90 کلنگ زنی شد که امسال به پایان میرسد.
 • رشته ی والیبال یکی از کرسی های اول، دوم و یا سومی رده های نوجوانان ،جوانان و امید و بعضا بزرگسالان رادر سالهای گذشته را بدست آورده اند و دوبار به عنوان نماینده استان به مسابقات جوانان وامید کشوری به کرمان ویاسوج اعزام شدند.
 • در رشته ی شطرنج با حمایت از آنان دارای 6       ریتینگ بین المللی شدند که آقای طالب مؤمنی بارها به عضویت تیم ملی نوجوانان انتخاب شد؛ لذا به همین علت تنهاسالن اختصاصی شطرنج بعداز مرکز استان که       درسالن بوشهرمسابقات ملی نیزبرگزارکرد،با98%پیشرفت در حال تکمیل است.
 • سالن اختصاصی ژیمناستیک و ورزش های رزمی- بطوری که آن شهرستان دومین شهرستان استان است که ژیمناستیک آن دارای امکانات و نوجوانان و نونهالان فعال است.
 • در دو میدانی: با حمایت های اداراه و تلاش مربی زحمتکش شهرستان در دارایی آقای علی قاسمی بارها و بارها مقامهای قهرمانی استانی و کشوری را بدست آوردند و حتی یکی دوسه بار در مسابقات انتخابی تیم ملی نیز حضور یافتند.
 • برگزاری مسابقات همه ساله شنای آزاد در دریا در یکی دو نوبت که به اذعان مسئولین استانی هم از لحاظ برگزاری و شرکت کنندگان و تماشاگران حائز اهمیت بود.
 • رشته ی بدبینتون : علاوه بر فعالیت های مستمر شهرستان دیر در مسابقات استانی و کشوری نیز حضوری فعال داشته ودارند.
 • احداث 5 زمین چمن فوتبال در شهرستان دیر
 • احداث 9 سالن ورزشی در شهرستان دیر که دو باب آن امسال به بهربرداری می رسد.

 

مهمترین برنامه ها :

 • ارتقاء جایگاه ورزش کنگان عزیزدراستان
 • تشویق و ترغیب مردم به ورزش های همگانی
 • راه اندازی رشته های ساحلی وآبی

 

دارایی ها:

با لطف خدا دارای زندگی متوسطی هستم.

 

وضعیت یارانه :

دریافت می نمایم

 

توضیحات تکمیلی جهت آگاهی بخشی بیشتر:

دارای کارت داوری درجه 2 والیبال، تجربه 19 ساله در عرصه مدیریت ورزشی گرانسنگ ترین همراه همیشگی ام است بطوری که در اکثر رشته های ورزشی آشنایی دارم.

بنده محمد بحرینی نژاد با صداقت عرض کنم که مردم شهرستان کنگان انسانهایی صادق و نجیب ،دلسوز،علاقمند به ورزش، منطقی وآگاه هستند.

همانطور که هم شهرستانی های عزیز می دانند، دولت در بحث بودجه ای از دو سال پیش دچار مشکل شده است ، و به صرامت عرض میکنم که بدون اعتبار نمی توان انتظار معجزه داشت ؛ لذا همین فعالیت های تق و لق هم باهمت مسئولین و علاقمندان بوده ولی صادقانه عرض کنم واقعااستعدادهای فراوانی درشهرستان وجود دارد که انشالله بامرحمت خداوند بزرگ درصدد برنامه ریزی برای فعال نمودن آنها هستیم.

جا دارد که به صحبت های آقای انصاری معاون پارلمانی ریاست جمهوری که بیان داشتند”این همه انتقاد نمایندگان محترم و طرح سئوالات پی در پی بخاطر نبود بودجه کافی و پول است” اشاره کنم.

مطمئنا دولت محترم درسال های آتی برنامه ریزی خوبی برای ورزش دارد.

برخی مشکلات امسال ما به مسابقات اینچوئن کره برمیگردد که کلی بودجه می خواهد و چنانچه اتفاق بیفتد، به لطف خداوند پس از پایان بازیها یقینااعتبارات سمت و سوی استانی و شهرستانی خواهد یافت وهمه مسئولین محترم استانی از استاندار بومی و دلسوز استان جناب دکتر سالاری و مدیرکل محترم ورزش و جوانان و مسئولین شهرستانی جهت رفع مشکلات اعتباری ورزش تلاش خواهند نمود.

درطی هفته گزارشی ازعملکرد هیئت ها را نیز ذکر خواهیم کرد.

مطالبی در خصوص طرح های سفر رهبری معظم انقلاب خواهیم داشت.

————————–

شهروندان گرامی می توانند پاسخ های خود را در همین قسمت و زیر هر نظر دریافت نمایند.

 

 

 

نظرات

 1. فوتبالی says:

  چرا هیئت فوتبال نسبت به دیگر هیات ها عملکرد مناسبی در شهرستان و استان ندارد ؟؟

  • طبق برنامه های اعلام شده مثل تقویم مسابقات استانی و شهرستانی هیئت فوتبال شهرستان کنگان به اذعان رئیس محترم هیئت فوتبال استان یکی از هیئت های فعال استان بوده است و انشاء اله در سال جاری فعالیتها بهتر نیز خواهد شد

  • حمید says:

   اگر منظور شما رییس هیئت فوتبال استان آقای دوانی هستند که ایشون جز بدبختی فوتبال کنگان هیچی نمیخواهند.. اگر یادتون باشه که فکر نکنم یاد بیارید، تو بازی تعیین کننده ابوذر کنگان با توحید بوشهر که قضاوت آن هم خداداد افشاریان بود، هزینه داوران رو تیم ابوذر پرداخت کرده بود که داور بی طرف باشه، اما دو کمک داور رو از بوشهر گذاشته بود و خودشم هم در هیئت فوتبال کنگان قایم شده بود.. بعد شما این آقا رو مورد تایید میدونید ؟؟

   فوتبال کنگان چند مقام کشوری و استانی داشته ؟؟
   چرا برنامه ریزی دقیق ندارید برای این رشته ؟؟

   ورزش کنگان رو زیر سوال برده اید ؟ هیچوقت هم جرات برخورد با مسئولین استانی نداشته اید.. هیئت فوتبال تمام تمرکز خودش فقط روی شهرستان بوشهر و برازجان و گناوه هست، چرا ؟

 2. فوتبالی says:

  سلام لطفا در مورد قیمت کرایه های سالن ها توضیح دهید.

 3. همشهری says:

  باسلام خدمت اقای بحرینی نژاد.اقای بحرینی چرا هیچ کنترلی روی باشگاهای ورزشی مانند کاراته وتکواندو نیست واقایان هر طور که دوست داشته باشند شهریه تعیین میکنند ومحیط این باشگاها خیلی کثیف است واز نظر بهداشتی ودستگاهای خنک کننده خیلی ضعیف می باشد

 4. قلدر says:

  میشه در مورد در آمد سالنها اطلاع رسانی کنید ولطفا بگید که در امد سالنها برای چه اهدافی بکار میرود

 5. آنتی صهیونیست says:

  قیمت شهریه باشگاه بدنسازی در کنگان بی رویه داره بالا میره لطفا جواب بدید چه کاری برای جلوگیری از این عمل کردید

 6. خمید says:

  یه پیشنهاد دارم در رابطه با زمین های ورزشی در محله ها ( مثلا : زمین والیبال و بسکتبال و فوتسال در پارک ها ) با همکاری شهرداری.. حداقل این کار صورت بگیره خیلی بهتر از پارکهای بدون امکانات هست.

  • له بارها این مسئله با عزیزانمان در شورای محترم شهر و شهرداری در میان گذاشته ایم . و قول هایی داده اند انشاء اله که عملی شود ما هم در حد وسع خود کمک میکنیم و در سال گذشته به تعدای از محلات میله والیبال و توپ و تور داده ایم اگر موردی باشد که نیاز به میله والیبال یا توپ دارند لطفا” به اداره مراجعه فرمایند .

 7. حمید says:

  با سلام در مورد اجاره سالن های ورزشی در ساعت اولیه به شرکت ها توضیح دهید و کمبود امکانات ( روشنایی اندک و آب آشامیدنی و تمیز بودن کف سالن ) لطفا پیگیری کنید.

  • بله بارها این مسئله با عزیزانمان در شورای محترم شهر و شهرداری در میان گذاشته ایم . و قول هایی داده اند انشاء اله که عملی شود ما هم در حد وسع خود کمک میکنیم و در سال گذشته به تعدای از محلات میله والیبال و توپ و تور داده ایم اگر موردی باشد که نیاز به میله والیبال یا توپ دارند لطفا” به اداره مراجعه فرمایند .

  • ما نمیتوانیم شرکت ها را از انجام ورزش محروم کنیم ولی 90%وقت ها در اختیار همشهریان عزیز میباشد و امسال انشاء اله کفپوش 8 میلی برای سالن کوثر پیش بینی کرده ایم وضعیت روشنایی دو سالن نیز به امید خدا در ماه های آتی بهتر و تعمیر اساسی میشوند . 2 دستگاه آبسردکن در سالن امام نصب است ودر سالن کوثر هرچه آبسردکن با هزینه بالا هم نصب میشود متاسفانه بیشتر از یک هفته تا ده روز دوام ندارند حال خود قضاوت بفرمایید.

 8. شهروند says:

  باسلام و احترام.اماکن ورزشی کنگان از لحاظ ایمنی و اتش نشانی بسیار ضعیف است لطفا برسی کنید .وبهبود ببخشید

 9. اینجا کنگان says:

  در خصوص حمایت از تیمهای که به عنوان نماینده ورزشی شهرستان در مسابقات استانی وکشوری هستند چه کار کردید وچه برنامه ای دارید؟

  • با سلام در سال گذشته از منابع گوناگون به نمایندگان شهرستان کمک شد هرچند نه در شأن شهرستان ، که شاید ذکر آن بنابه دلایلی درست نباشد ولی اگر این دوستمان میخواهند اطلاعات بیشتری کسب نمایند تماس بگیرند یا مراجعه فرمایند تا توضیح کامل دهم .

 10. حق گو says:

  چرا نباید هیات های ورزشی مکان وجایگاه و امکانات مناسبی داشته باشند در این خصوص چه برنامه ای دارید؟

 11. ورزشکار says:

  برنامه های شما برای جذب بوجه واسپانسر برای ورزش چیست؟

  • در طول سال گذشته چندین بار با مسئول محترم ورزش منطقه ویژه و دیگر مسئولین آن سازمان صحبت شده با شرکت ها نیز همینطور هم از کمبود بودجه گله دارند و کمک را به وقتی دیگر حواله میدهند انشاءاله که وضعیت بودجه کشور عزیزمان با رفع تحریم ها بهتر شود تا شرکت ها بتوانند کمک کنند در خصوص امتیاز یک تیم از لیگ های کشوری در روزهای آتی توضیحاتی را به عرض میرسانم .

 12. کدخدا says:

  با سلام چند سوال داشتم که امیدوارم صادقانه پاسخ داده شود!!!!!!!

  سوال اول اینکه میزان بودجه های هیئت های ورزشی وباشگاهها چقدر می باشد ؟
  2- چه خدماتی به باشگاه که مجوز دارند ارائه می کنید؟
  3- اداره ورزش وجوانان چه نقشی در تصمیم گیری های شهری دارد ؟
  4-آیا اداره ورزش وجوانان شهرستان کنگان در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر نماینده دارد ؟
  5- آیا قانونی وجود دارد که اداره ورزش وجوانان بتواند در مقابل ناهنجاری های ضد ورزشی ایستادگی کند نظیر قلیان سراها ،فروش دخانیات وغیره ؟
  6- میزان در آمد و بودجه این اداره مهم در سال چقدر است ؟

  • همانگونه که مستحضرید باشگاهها بخش خصوصی هستند ود هیچ زمانی بودجه دریافت نداشته اند . هیئت های ورزشی نیز بعلت وضعیت بد مالی وزارتخانه و اداره کل در طی 2 سال اخیر اوضاع مناسبی ندارند و ذکر اعتبار دریافتی هیئت ها ملال آور است . اداره ورزش و جوانان هم عضو شورای اداری و هم عضو کمیته برنامه ریزی شهرستان است در شورای فرهنگ عمومی نیز عضویت دارد . بلی در ستاد فرعی مبارزه با مواد مخدر عضو هستیم . تا آنجائیکه بنده اطلاع دارم در کنگان قهوه خانه ای که قلیان عرضه کند نداریم .

 13. معتاد says:

  آیا به نظر شما یکی از دلایل افزایش میزان گرایش به اعتیاد در شهرستان ، نداشتن فضای ورزشی کافی و کمرنگ شدن ورزش درجامعه ما نیست ؟

  • بی انصافی است بگوئیم فضای ورزشی کم داریم . در قدیم فضا کم بود ولی علاقمند و ورزشکار فراوان ولی اکنون فضا گرچه در حد مطلوب و عالی نیست ولی اماکن ورزشی برای بیشتر رشته های ورزشی فراهم شده است و خدا را شاکریم . با تکمیل اماکن ورزشی در حال احداث تا پایان سالجاری وضعیت بهتری پیدا میکنیم .

 14. نکته سنج says:

  در حال حاضرامکانات ورزشی شهرستان درحد روستا هم نیست دلیلش چه چیزی می باشد ؟

  • همانطور که در پاسخ به سوال قبلی گفته شد گرچه با فضاهای آرمانی در خور شأن مردم فاصله داریم اما مشابه همین سالن فقط در مرکز استان و دشتستان است و سالن 1500 نفری سفر رهبر معظم انقلاب بعد از شهر بوشهر پس از انقلاب اولین سالن استاندارد و با این سطح در شهر کنگان در حال احداث میباشد که به امید حق تعالی اگر مشکل خاصی بوجود نیاید تا پایان سال به بهره برداری می رسد . زمین چمن مصنوعی و سالن رزمی و خوابگاه ورزشکاران از دیگر فضاهای ورزشی است که بزودی در شهر کنگان افتتاح و در اختیار ورزشکاران عزیز قرار خواهد گرفت علاوه بر این شما فضاهای آموزش و پرورش و جدیدا” چمن اداره کار را نیز اضافه کنید .

 15. نا امید says:

  آقای بحرینی نژاد واقعا
  ورزش کنگان درچه جایگاهی است؟

  • اولا” ناامیدی بزرگترین گناه است ثانیا” با این وضعیت بودجه ای همین که برخی تیم ها به مسابقات استانی و کشوری اعزام میشوند خیلی هنر است یقینا” وضعیت ما بهتر تز خیلی شهرستانهاست و به امید حق ورزشکاران عزیز کنگانی در سطح استان در رشته های گوناگون صاحب عنوان هستند و خواهند بود و در آینده شهد درخشش این ورزشکاران خواهید بود .
   اگر حضورا” تشریف بیارید دفتر حقیر که بروی همه مردم باز است قانع خواهید شد .

 16. شهروند says:

  بسلام خدمت آقای بحرینی نژاد 1- در شهرستان کنگان چند مدرسه فوتبا ل وجود دارد 2- چرا ساعتهای اولیه سالن در اختیار شرکتیها می باشد مگر ما خودمان نمی توانیم در ساعت اولیه بازی کنیم یا اینکه شرکتیها پول بیشتری می دهند

  • با سلام در حال حاضر در شهرستان یک مدرسه فوتبال بنام پاسارگاد فعالیت می کند – ساعت های زیادی از وقت سالن ها در اختیار هیئت های ورزشی است که رایگان میباشد و از ورزشکاران بومی نیز مبلغ کمی گرفته میشود اگر سالن به شرکت ها داده نشود به اندازه هزینه برق درآمد کسب نمیکنند . و همانطور که قبلا” هم عرض کردم فقط 10% وقت به شرکت ها داده شده است .

 17. مربي says:

  سلام
  دليل خرابي كف پوش هاي سالن كوثر چيه ميشه توضيح بدين

 18. مربي says:

  خودم جواب ميدم بيمسعوليتي مسعول سالن كاركنان سالن كيا هستن نظارتي هم بر سرانان هست

 19. ایرانی says:

  راه کار شما برای جلوگیری از انحلال تیم های فوتبال(ابوذر)، بسکتبال و…. که مقام استانی دارند چیست؟

  • متأسفانه تیم ریشه دار ابوذر که منحل شد ولی در خصوص بسکتبال علیرغم رایزنی های گوناگون با شرکت ها و منطقه ویژه و .. موفق نشدیم اعتباری را جذب نمائیم امیدواریم با تغییرات بوجود آمده در منطقه ویژه مدیرعامل محترم جدید بتواند از تیم بسکتبال کنگان در مسابقات کشوری حمایت کنند و ما و بچه های هیئت تلشمان را میکنیم .

 20. قلدر says:

  چرا هزینه استخر این همه گران است مگر شما نظارتی بر این اماکن ندارید؟

 21. مهدی says:

  نوع خودرو ی شخصی شما چیست؟

 22. اسیرافی says:

  چرا رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرسیراف عوض نمیکنید آخه آقای حاجیانی اونو گذاشت بخاطر پارتی بازی شما هم دارید ایشان حمایت میکنید آقای بحرینی نژاد شما در مقابل خدا مسئول هستید آخه تو ای چند سالی که شما هستید ایشان چه کار مثبتی داشته نه مسابقه دؤ نه تنیس نه پیاده روی برگزار کرده آخه…..

 23. هیات says:

  انتخاب روسای هیات ها بر چه اساسی می باشد؟

 24. ورزشکار says:

  جناب آقای بحرینی نژاد دلیل اینکه ورزشهای همگانی در شهرستان کنگان اینقدر ضعیف می باشد چیست؟

 25. شهروند کنگانی says:

  1 فرمودید در حد متوسط هستید ما می خواهیم بدانیم همان سرمایه متوسطی هم که دارید در چه حد است ?
  2 چرا به جای رنگامیزی سالن ها اول به بهداشت انجا رسیدگی نکردید ایا سرویس های بهداشتی ورزشگاه نظافت چی دارند?
  3 چرا قیمت کلاس های شنا بالاست?ودر قبال چند حرکت جزیی هزینه هنگفتی گرفته می شود ?
  4 این 98 درصد پیشرفت سالن شطرنج کی صد درصد خواهد شد و شطرنج بازان تا کی در این اتاق کوچک باید شطرنج بازی کنند.

  • سرویس های بهداشتی قبلا” چه وضعیتی داشت الان چطور است درب سرویس بهداشتی را بیرون سالن انتقال دادیم تا بوی زننده در راهرو سالن نباشد و شما اگر الان نگاه کنید تمیز است اگر موردی بود یادآوری کنید تا ما هم تذکر دهیم .

  • اداره ورزش و جوانان کنگان - بحرینی نژاد says:

   هزینه آموزش شنا طبق اشل فدراسیون می باشد – سالن شطرنج را سعی خواهیم کرد در مجموعه جدید جا بدیم ولی امسال حمایت جدی و بیشتری را از شطرنج خواهیم داشت .

 26. همشهری says:

  این هزینه هایی که از شرکتها گرفته می شود در چه راهی مصرف میشود و چه مقدار است

 27. همشهری says:

  ایا شما موقع مسابقات نظارت مستقیم بر بازی ها دارید ? اگر داشته اید مثال بزنید .
  ایا تصمیماتی برای شطرنج بازان کنگان در پیش دارید ?
  چرا شطرنج کنگان مربیان ریتینگ دار ندارد یا در حد یک نفر است ?
  ایا تلاش دارید از مربیان ماهر و زبر دست در این مجموعه ورزشی دعوت کنید .
  تا چه میزان شما به کشف استعداد در این رشته همت داشته اید ان 6 ریتینگ دار شطرنج را میشه به طور کامل نام ببرید

 28. شهروند says:

  چرا در قبال چند حرکت جزیی در رشته شنا باید هزینه هنگفتی بابت کلاس ها داده شود

  • هزینه آموزش شنا طبق اشل فدراسیون است و همه جای کشور همیر را اجرا میکنند .

  • اداره ورزش و جوانان کنگان - بحرینی نژاد says:

   همانطور که در سوالات قبل پاسخ داده شد در صورتیکه در مدت آموزش کسی شنا یاد نگرفت میتواند شهریه را تمام کمال پس بگیرد . اگر موردی هست به اداره مراجعه نمایند .

 29. آرزو says:

  انگار اداره شما فقط اداره ورزشه! پس کو جوانانش؟ در رابطه با موضوع جوانان و نشاط و تفریح اونها برنامه ای ندارین؟

 30. ناشناس says:

  نظرشمادررابطه باسازمانهای مردم نهادچیست؟وچه راهکاری برای پیشرفت انان دارید..

 31. خوانواده شطرنجی says:

  آقای بحرینی چرا هیات شطرنج از دست یک بومی گرفته شده وبه دست یک غیر بومی داده شده؟ چرا فکری برای شهریه بالای شطرنج نمیکنید؟ آیا انصاف است که شهریه شطرنج ۳۰ هزار تومان باشد؟ در مورد صلاحیت مربیان ومسولین هیات تحقیقی صورت گرفته؟

  • شطرنج کنگان رئیس هیئت نداشته که بخواهیم از کسی بگیریم شطرنج متعلق به همه مردم و علاقمندان میباشد و رئیس هیئت جدید با توجه به علاقمندی و فعالیت ایشان توسط اداره کل و هیئت استان انتخاب شده و تا حالا هم از ایشان راضی هستیم و فعالیت مینماید خواه بومی باشد یا غیر بومی قبلا شهریه بالا بود ولی در حال حاضر شهریه رایگان میباشد .

 32. سیراف says:

  دوست عزیز اگر مسئول ورزشهای همگانی سیراف تغییر هم کند فایده ای ندارد بخاطر اینکه امکانات ورزشی سیراف زیر صفر می باشد

 33. علیرضا says:

  باسلام و ادب
  با توجه به نظر دوست عزیزمون از سیراف واقعیت همینه آقایان و مدیران و مسئولین ورزش بنده به عنوان یک آدم بیطرف خداوکیلی خیلی داره ظلم میشه به ورزش سیراف
  هیئت همهگانی با در آمدی نزدیک به بیست میلیون شاید هم بیشتر از شرکت های اطراف شهر سیراف ولی کارایی صفر بدون برگزاری حتی یه مسابقه برایدلخوشی جوانها و تشویق آنها به ورزش مردم شهرسیراف پیش کی داد بزنند شاید شما هم شریک ایشانید مسئولین ورزش کنگان…..
  خودتان قضاوت کنید ایشان استادیوم چمن تحویلش دادن ک مخالفان قسمتی از آن به آتش کشیدن و سالن تحویلش دادن و مخالفان کولرهای آن بردند اینها یعنی علامت نارضایتی مردم سیراف از مسئول هیئت همگانی شهر باستانی سیراف آقای مسئولین ورزش بدانید و برخورد کنید تا کار به جای باریک نکشد
  باتشکر دلسوز ورزش 

  • آقای علیرضای عزیز با یک حساب سرانگشتی میشود درآمد سالن را محاسبه نمود و اینطور که شما میگوئید نیست .

  • سیرافی says:

   بنده خواستم عرض کنم خدمت شما که از زمان که ایشان. اقای ع.س سالن وزمین چمن رو بر عهده گرفتن افراد بیشماری از مردم وخا نمها وکوچکترها جهت ورزش وسلامتی خودشون به زمین چمن وسالن هجوم اوردند.اما از انجایی که متاسفانه حسادت وکینه ورزی عده ای سود جو مانع پیشرفت عزیزانمان در شهر سیراف میباشند به این موضوعات روی می اورند. 

  • ناشناس says:

   اگر فرد دیگری هم مسول بود جوانان هجوم می آوردند چون چمن تازه افتتاح شده و همین بچه هایی که هجوم آوردند از تیم شاهیدن هستند همان تیمی که آقای سماچی و دیگر مسولان تیم سیراف با این بچه ها و تیم شاهین مشکل دارند

  • ناشناس says:

   سوختن چمن قبل ازتحویل به هیات بوده..وسالن هم هفده لامپش سوخته بوده..اگرورزشکاری میخاددرقالب دزدی به کسی خسارت بزنددیگه بایدباچراغ موشی به دنبال روح پهلوانی ومردانگی گشت..ازمسجددزدی میشه این که سرجاش

 34. فرهنگی سیراف says:

  خدا قوت ب همه مسئولین
  آقای بحرینی نژاد وظایف هیئت همگانی چیست؟
  آیا در زمان مدیریت شما در کنگان در این چند سال مسئول هیئت همگانی شهر سیراف عملکرد قابل قبولی داشتند؟

  • بنده بیشتر از یکسال نیست که در خدمت مردم خوب شهرستان کنگان و بندر باستانی سیراف هستم سیراف فقط دارای همین هیئت است و توقع بجائیست که فعالیت نماید نفس واگذاری سالن به هیئت همین بوده انشاء اله در سال جاری فعالیت بیشتری داشته باشد .

 35. همشهری says:

  چرا هزینه کلاس شنا اینقدر بالاست که کسی نمیتونه بره فق شرکتیا کرایه میگیرن

 36. حرف منصفانه says:

  آقای بحرینی نژاد پس کی می خواهی جواب بدهی
  کلی سوال مطرح شده
  مردم دلسرد شدند

  برای شرکت در مسابقات شنا چه ملاکی وجود دارد؟
  ظاهرا تیم شنا از قبل بسته شده و همین تعداد افراد همیشه در مسابقات استانی شرکت می کنند
  لطفا از مدارس ابتدایی و راهنمایی برای رشته شنا استعدادیابی کنید

  • اداره ورزش و جوانان کنگان - بحرینی نژاد says:

   خدمت شما عرض شود هیئت شنا تاکنون تیمی را نبسته و علاقمندان به شنا باید به هیئت شنا یا نجات غریق (استخر)مراجعه نمایند . هنوز اول راهیم حتما” از بچه های با استعداد جهت تیم شنای شهرستان استفاده خواهد شد .
   با مدیریت محترم جدید در آموزش و پرورش شهرستان تعامل بیشتر و بهتری خواهیم داشت و در فصل فعالیت مدارس حتما” برنامه ریزی صورت خواهد پذیرفت .

 37. محسن says:

  چرا روشنایی سالن کمه؟
  چرا سیستم خنک کننده سالن خرابه؟

  • با سلام در حال حاضر روشنایی سالن امام بسیار عالی و تعمیرات لازم صورت گرفته است سیستم خنک کننده نیز دست می باشد سالن کوثر به تازگی سه دستگاه کولر ایستاده 60 هزار خریداری شده و بزودی در سالن نصب میشود و مشکل روشنایی هم چند روز آینده حل میشود .

 38. محسن says:

  چرا لیگ کنگان تعطيله ؟
  تشکر

 39. انگوتین says:

  سلام
  به نظر خیلی از ورزشی ها مدیریت شما خیلی ضعیف است.آیا قصد استعفا ندارید تا یک مدیر قوی و بومی و کار بلد جای شما بگیرد؟؟؟؟

 40. انگوتین says:

  با اینکه هیات فوتبال آقای احمدزادگان عملکرد خوبی داشت و فوتبال ما را متحول کرد و با برنامه بودچرا از ایشان حمایت نکردید تا روند رو به رشد ادامه داشته باشد؟؟؟

  • با سلام بنده همیشه از همه هیئتهای فعال حمایت کرده و خواهم کرد از هیئت فوتبال سابق هم همیشه حمایت داشته ام خوب بنا به مصلحت هیئت استان قادر به همکاری با ایشان نبود و بنده با توجه به فعالیت ایشان هیئت والیبال را به ایشان واگذار کردم که خوشبختانه فعال هم میباشند .

 41. سیراف says:

  باسلام خدمت علیرضا مردم سیراف با مسئول ورزش همگانی سیراف هیچ مشکلی ندارند مشکل اصلی کسانی دیگر هستن
  آقای بحرینی نژاد خواهش فکری هم برای کف پوش سالن سیراف کنید که داره تبدیل به زمین سیمانی میشه

 42. حمید says:

  با سلام و احترام به جنا ب آقای بحرینی نژاد
  همانطوریکه که جنابعالی مستحضرید امتیاز تیم فوتبال گاز فجر جم در دسته دوم فوتبال کشور به دلیل عدم تمایل به تیمداری به سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس واگذار شده…
  آیا واقعا اکنون فرصت مناسبی نیست که با توجه به این همه مشکلات و آلودگی هایی که صنایع نفت و گاز برای شهر ما بوجود آورده اند بایک مذاکره و تعامل این امتیاز به کنگان واگذار شود تا حداقل کوچکترین قدمی برای ورزش این شهر برداشته باشند؟
  از جنابعالی درخواست میکنم وقتو تلف نکنین مطمئنا بسیاری از شهرستانها منتظر این فرصت هستند و به احتمال زیاد رایزنی هاشونو زودتر از شما شروع کردند.

  • با سلام از سال قبل رایزنی هایی صورت پذیرفته است و در حال حاضر با کمک چند نفر از دلسوزان قصد خرید تیمی در یکی از لیگ های کشوری داریم تا پس از آن نسبت به تحت پوشش قراردادن آن اقدام نمائیم از دلسوزی شما تشکر میکنم .

 43. اسماعیل says:

  با سلام خدمت آقای بحرینی نژاد عزیز،امیدوارم این سوال من باعث کدورت خاطر شما نگردد:
  چطور میشود که شما با مدرک دیپلم سالها ریاست میکنید و با اینکه غیر بومی کنگان هم هستید باز هم ریاست شما پابرجاست،اما امثال بنده با مدرک لیسانس و چندین مدرک آموزشی دیگر باید سالها بیکار باشیم؟؟
  سوال دوم اینکه در طی مسابقات قویترین مردان کنگان که اوایل امسال برگزار شد اواخر مسابقه جناب عامری و یکی از دوستان ایشان در حضور خود شما اقدام به فحاشی و نسبت دادن القاب زشت به دو سه نفر از جوانهای بسیار مودب و تحصیلکرده کنگان کردند،چرا جنابعالی واکنشی از خود نشان ندادید؟؟؟؟؟داورانی که جناب عامری جهت مسابقه انتخاب کرده بود حتی سر سوزنی از ورزش فهم و دانش نداشتن چه برسه به مسابقه قویترین مردان و اگر همین دو سه نفر جوان تحصیلکرده ای که عرض کردم نبودند که به داوران راهنمایی کنند مسلما نتایج اعلامی توسط داوران در آخر مسابقه با خنده و مضحکه حاضران روبرو میشد و بی احترامی و فحاشی که صورت گرفت فقط در شان خود عامری و دوستانش بود.اما خیلی ها که نظاره گر ماجرا بودند حداقل از شما انتظار داشتند که تذکر بدهید نه اینکه بی تفاوت بنشینید و منتظر امضاء کردن احکام قهرمانی بنشینید.
  تشکر

  • اسماعیل says:

   جناب آقای بحرینی نژاد عزیز،جواب ندادن شما به سوال در مورد گستاخی جناب عامری،نشانه تایید حرکات و رفتار ناشایست نامبرده است و جای تاسف بسیاری دارد.فقط متاسفم.

  • اولا” در آن سالها که ما استخدام شدیم کارمند با مدرک کارشناسی انگشت شمار بودند ثانیا” من فرزند همین منطقه هستم و آمده ام تا خدمتی کوچک به مردم و خوب و نجیبمان کنم در دنیای کنونی دیگر بحث مرز و سرحد و … مطرح نیست و هدف ما خدمتگذاری است و لاغیر و صادقانه عرض نمایم من از موضوعی که درج فرمودید هیچ اطلاعی نداشته و ندارم توهین و فحاشی از جانب هرکس ممنوع و زشت است .

 44. یگانه says:

  سلام آقای بحرینی نژاد. چرا بعد از آمدن شما به اداره ورزش و جوانان کنگان (تربیت بدنی سابق) سایت اینترنتی اداره تعطیل شد. قبلا شنیده ها در مورد اخبار بانوان بیشتر بود

 45. جوان بیکار says:

  سلام
  برای امور اشتغال جوانان چه کارهایی انجام دادید؟

 46. قهرمان says:

  به نظر شما کنگان چگونه میتواند در مسابقات استانی و کشوری موفق باشد؟

  • با سلام خوشبختانه در کنگان استعدادهای فراوانی جهت پیشرفت در ورزش وجود دارد منتهی بدلیل مشکلات مالی هیئتها و اداره تا کنون به درستی از استعدادها استفاده نشده است با وجود این میشود با برنامه ریزی صحیح هیئتها و برگزاری منظم کلاسهای ورزشی و میزبانی مسابقات به پیشرفت ورزش کنگان امیدوار بود .

 47. هدفدار says:

  برای رشد ورزش چه برنامه ای دارید؟

  • بنده دست تمام کسانی که پیشنهاد خوب برای پیشرفت ورزش کنگان داشته باشند میفشارم و از کسانی که گامی در راه پیشرفت کنگان داشته باشند حمایت میکنم چندین هیئت ورزشی از زمان حضور من در کنگان به ورزش کنگان اضافه شده و حمایت قاطعانه از آنها انجام میدهم شما ببینید قبل از من شطرنج و کشتی هیچ اهمیتی نداشت در حال حاضر دوتا از بهترین هیئتهای شهرستان میباشند با افتتاح مجموعه ورزشی شماره 2 کنگان مسلما” ورزش کنگان باز هم شاهد رشد و پیشرفت خواهد بود .

 48. جوان بیکار says:

  برای اشتغال جوانان
  برنامه ای داشتید یا دارید؟

 49. امين16 says:

  سلام اقاي بحريني نژاد.ميخواسم بگم كه من ميخوام كفپوش سالن سيراف رو بردارم و ببرم تو خيابون.ايا شما اجازه ميدهيد؟اخه تو بيا ي نگاهي به ايي سالن بنداز.وقتي ميخواي بريم اب بخوريم بايد بينيمون رو بگيريم و بريم اب بخوريم از بو بد.تو وپيغمبر ي فكري هم براي ايي سالن بكن.اگه هم قراره از او كفپوشهاي 7 ميليمتري استاندارد به قول خودت بياري براي سالن كنگان سالن سيراف هم محروم نكن از ايي كفپوش.با سپاس………………

 50. اولياء شطرنج باز says:

  باسلام خدمت مدیر تربیت بدنی از زحمات و دلسوزی های شما در پیشبرد اهداف ورزشی تشکر مینماییم شطرنج درسال جدید نسبت به دوره های گذشته پیشرفت چشمگیری داشته بچه های ما که واقعا پیشرفت کرده اند من چهار سال دوتا از بچه هام کلاس رفتند ولی چیزی یاد نگرفتند ولی حالا سطح شان بالا رفته در ضمن هیچ هزینه ای هم از ما نگرفته اند.از زحمات شما وتلاشتان متشکریم

 51. ح فروغی says:

  با سلام
  ضمن عرض خسته نباشید
  در خصوص هیات شطرنج ، ضمن ابراز ارادت و خسته نباشید جانانه به جناب آقای شیخیانی و تشکر ویژه بابت روشن نمودن چراغ تاریک هیات ، بنده به نوبه خود از ایشان کمال تشکر را دارم . بدون شک سابقه چندین ساله ایشان به عنوان رئیس هیات شطرنج ، مربی و داور رسمی فدراسیون کمک شایانی به جوانان این شهر خواهد نمود .
  جناب آقای بحرینی نژاد محبت بفرمایید همانگونه که استحضار دارید سالن فعلی شطرنج در جوار سالن های دیگر مانند فوتبال . و… قرار دارد که بعلت سروصدای زیاد خصوصا هنگام مسابقات باعث ایجاد مزاحمت ناخواسته برای شطرنجی ها میشود .کوچک بودن سالن ، نداشتن فضای کافی ، نداشتن میز و صندلی استاندارد ( همانگونه که مستحضرید به علت زمان زیاد نشستن پشت میز ، در صورت استاندارد نبودن میز و صندلی بازیکنان دچار کمر درد و ناهنجاری ستون فقرات میگردند) نداشتن تابلو هیت شطرنج از جمله درخواست های بنده حقیر و سایر دوستداران این عرصه می باشد .
  در انتها از جنابعالی بابت حمایت های قبلی (از جمله تهیه آبسردکن ، کامپیوتر ، مهره و صفحه فایل و …) کمال تشکر را دارم .
  پاینده باشید .

  • با سلام خواسته های شما بجاست حتما” جهت پیشرفت ورزش کنگان با هیئت همکاری میکنم منم از رئیس هیئت کمال تشکر را دارم که ورزش شطرنج دوباره در کنگان رو به رشد میباشد و ما هم امکانات لازم را برای ورزش شطرنج فراهم خواهیم کرد .

 52. مربی says:

  سلام
  لطفا ولی دانش آموز عزیز تلاش کنید بچه ها را معرفی کنید تا مسولین حمایت کنند و روند رو به رشدی در پیش بگیرند.
  مربی ایشان چه کسی بوده پیش چه کسی شروع کردند الان به چه پیشرفت های رسیدند چه مقام های بدست آوردند والان در چه مرحله ای هستند
  شهریه چقدر میدهند ؟

 53. شاکی says:

  متاسفانه جواب های که میدهید دقیق وکارشناسی شده نیست واگر میخواهید به این گونه جواب بدهید نتیجه نخواهیم گرفت.متاسفم

  • مربی says:

   سلام
   لطفا ولی دانش آموز عزیز تلاش کنید بچه ها را معرفی کنید تا مسولین حمایت کنند و روند رو به رشدی در پیش بگیرند.
   مربی ایشان چه کسی بوده پیش چه کسی شروع کردند الان به چه پیشرفت های رسیدند چه مقام های بدست آوردند والان در چه مرحله ای هستند
   شهریه چقدر میدهند ؟

 54. جوان سیرافی says:

  با سلام
  بنده م . ر هستم از بندر سیراف داوطلب رئیس هیئت همگانی شهر سیراف هستم و با صحبتها ی اولیه با آقای جمشیدی و صالح احمدی خواهان این پست میباشم ودوست دارم ورزش سیراف به جایگاه خودش برسانم آیا شما موافق هستید مجوز از حراست استان هم گرفته ام از آقای پوربهی

  • با سلام خدمت شما شما تشریف بیاوردید دفتر بنده حقیر شما را زیارت کنیم من همیشه از کسانی که بخواهند در ورزش شهر نقش داشته باشند حمایت کرده ام و خواهم کرد مطمئن باش شما هم با روی باز خواهم پذیرفت .

  • ناشناس says:

   جوانی سیرافی عزیز..
   هییت ورزشهای همگانی سیراف حدوددوماه است که سالن وزمین چمن تحویل گرفته ودراین مدت بیشتروقتشوروترمیم روشنایی.اتصا ل ب شبکه اب وبرگزاری جام رمضان مشغول بوده.بی انصافی است بادست خالی چنین کارایی انجام دادوتشکرنکرد

 55. شطرنج باز says:

  شما برای استعداد یابی دانش آموزان شطرنج باز چه برنامه ای داشته اید و دارید ؟
  آیا تا به حال از نخبگان شطرنج شهرستان حمایت شده اگر شده چه حمایتی کردید ؟
  از شما انتظار داریم چند مربی توانمند از استان فارس و یا خود بوشهر برای شهرستان کنگان در نظر بگیرید .
  ناگفته نماند شطرنج کنگان با حمایت اقای ربیع زاده سیر صعودی خودش طی کرد تا الان که به دست افراد دیگری سپرده شده

  • با سلام بنده هیچ وقت با حذف دیگران در ورزش موافق نبوده ام آقای ربیع زاده قبلا” هم فعالیت میکرده الان هم دوباره فعالیت خود را شروع کرده و با هیئت همکاری مینماید شما اگه یه سر به هیئت شرنج بزنید خواهید دید که شطرنج نسبت به گذشته پیشرفت خوبی داشته است .

 56. همشهری says:

  آیا با مدیریت آموزش و پرورش برنامه ای برای شرکت معلمان در رشته های ورزشی مخصوصا شنا در پیش گرفته اید .

 57. شهروند says:

  شما که فرمودید سرویس های بهداشتی مشکلی ندارند یه سر به سرویس بهداشتی سالن کاراته بزنید …
  سرویس بهداشتی سالن امام هم فقط زحمت کشیدید درش از بیرون باز کردید همچنان کثیف باقی مونده لطفا نظارتی داشته باشید ..

  • شهروند عزیز کارگران روزانه سرویسهای بهداشتی سالن امام را تمیز میکنندولی روزانه بیش از 30 اتوبوس درب اداره متوقف میشه و مسافران به سرویسهای بهداشتی هجوم میاورند مسلما” که بهداشت و تمیزی سرویسها بیش از یکساعت هم دوام نمیاورد و سالن کاراته که فرمودید سالن کاراته بصورت خصوصی اداره میشود و خود مربیان کاراته موظف هستند در قبال هزینه هایی که از ورزشکاران میگیرند خدمات بهتری هم ارائه دهند و وظیفه کارگران اداره نیست که سالن کاراته را تمیز کنند

  • همشهری says:

   خیلی از خودتون سلب مسوولیت میکنید پس مدیریت شما کجاست?
   اگه سالن کاراته هم خصوصی باشه مگه نباید نظارتی روش بشه
   اگه این طور مشکلی هست که روزانه مسافران حمله ور میشن ایا شما نمی تونستید این امر با شهرداری کنگان در میان بگذارید تا به فکر چاره ای برای این منطقه کنگان باشه این محدوده نیاز است یه سرویس بهداشتی برای مسافران در نظر گرفته بشه

  • چندین بار از شهرداری درخواست کرده ایم که به فکر سرویس بهداشتی شهر باشند .

 58. م says:

  سلام خسته نباشید بهترین کاربرای ورزش کمک گرفتن، وحمایت از نوجوان عزیز شهرستان. آموزش توسط مربیان خوب که فکر کنم زیاد مشکل نباشد اکنون بعضی از دوستان خیلی زحمت می‌کشند بدون حمایت

  • سلام بله درست میفرمائید تا آنجائیکه در توان ما بوده از عزیزان و نوجوانان و جوانان حمایت کرده و میکنیم ودر بعد آموزش نیز در سال گذشته چندین کلاس توجیهی و مربیگری برگزار شده در همین جا از مربیان عزیز شهرستانمان که خالصانه زحمت میکشند تشکر میکنم .

 59. مسعود says:

  سلام
  تنها سوالم از ریس اداره ورزش این است که چرا باید با وجودش داشتن نعتمت دریا، رشته هایی نظیر قایق رانی، شنا، فوتبال و والیبال ساحلی جایی در شهرستان کنگان نداشته باشد.این درصورتی است که مرکز استان و حتی شهرستان گناوه این نعمت را غنیمت میشمارد و تا حالا مسابقات کشوری و جهانی زیادی در رشته های مذکور با موقعیت شرکت کرده اند و تیم هایی و بازیکنانی در سطح برتر و حتی به تیم ملی از مرکز استان هستند.

  • بله توقع شما بجاست بعلت مشکلات بودجه ای نتوانستیم قایق را خرید کنیم انشاءاله در سالجاری هیئت را راه اندازی خواهیم نمود فقط علاقمندان ما راتنها نگذارند مطمئنا” جوانان عزیز کنگانی در این رشته در سال های آتی افتخار آفرین خواهند بود.

 60. پرکی says:

  سلام اقایی بحرینی نژاد شما برای ورزشکاران پرکی کاریی هم کردید یا نه برنامه ای برای ورزش وجوانان روستایی هم دارید

 61. سیا سیرافی says:

  مسول تربیت بدنی کنگان باسلام
  جایگاه ورزش سیراف کجاست؟
  عملکرد هیئت همگانی سیراف چرا ضعیف است اصلا هیچ کار مثبتی نداشته؟
  توضیح دهید؟

 62. فوتبالی says:

  شما میتوانی یه مقایسه ای بین هات فوتبال قبل والان داشته باشی/مثلا؟
  با چه استدلالی میگویید که هیات فوتبال به زعم رئیس فعال است؟

 63. شطرنجي says:

  شطرنج كنگان مدت 7سال بود كه راكت بود ونه مقامي در استان كسب كردند ونه پيشرفتي داشتند اميدوارم با تجربه ومديريت جديد كه واقعا در طول اين چند ماه ازسال گذشته شطرنج دراين شهرستان بيدار شده بتوانند بزودي پله هاي ترقي را در استان وكشور طي نمايند.به اميد روزي كه شطرنج كنگان بر بلندترين مقام وجايگاه استاني برسد.

 64. انشاء اله که همینطوره بنده از رئیس هیئت حمایت کرده ام و خود استان نیز از ایشان استقبال و حمایت کرده اند .

 65. شطرنج says:

  کی شطرنج کنگان بیدار کرده هم مهمه
  خواهش می کنم مربیان توانمند از استان فارس دعوت کنید برای شطرنج شهرستان

 66. دلم پي دلتن says:

  سلام مجدد حاجي.ميخواستم بگم چرا بعضي از مطالب رو جواب نميدي.بابا سالن سيراف كفپوشش رو ميشه ورداشت و برد بيرون.(كنده شده)چرا فكري به حالش نميكني.؟از اون كفپوشهاي 7 ميليمتري كه ميگي اگه امكانش باشه براي اين سالن هم بيار.بازم با تشكر…………….

 67. ناشناس says:

  چرا کنگان فاقد زمین تنیس و ورزش محیج تنیس مباشد ؟

 68. حرف منصفانه says:

  اگر میشد تعاملی جامع با آموزش و پرورش ایجاد می کردید که به موجب آن افرادی کار بلد در رشته های مختلف را جهت استعداد یابی به مدارس ابتدایی و راهنمایی و حتی دبیرستان و دانشگاه ها می فرستادید عالی می شد
  ضمن اینکه شهریه برخی رشته ورزشی را در صورت امکان برای دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی کمتر کنید

  از زحمات شما در این مدت که انصافا بدون پول هم بوده تشکر می کنم.

  • با سلام با مدیریت جدید اداره مذکور و کارشناس ورزش تازه انتخاب شده فضا برای کار و تعامل بیشتر مهیا شده و حتما” از پتانسیل موجود در آموزشگاهها جهت جذب عزیزان نوجوان و جوان بهره مند خواهیم شد اگر موردی بود که توانایی پرداخت شهریه ندارند مراجعه کنند تا مساعدت شود .

 69. آهو خوش says:

  مدیریت شما کاملاً سنتی است و به درد ورزش ما نمیخورد یا استعفاء بدید یا فرماندار جایگزین خوب که در شهرستان خودمون کم نداریم معرفی کنه.

 70. عباس سماچی says:

  باسلام
  بنده عباس سماچی هستم رئیس ورزش های همگانی سیراف و بر خلاف بعضی ها با نام مستعار چیزی نمی گویم. لازم دیدم مطالبی بگویم که خوانندگان این مصاحبه بدانند بسیاری از سولات در مورد بنده فقط از روی غرض بوده مثلا در مورد فعالیتهای هیت باید بگویم تمامی فعالیتهای ما به شهرستان و استان ارسال شده و اگر سال گذشته فعالیتها کم رنگ بود بخاطر کمی بودجه بود و با گرفتن سالن در همین یک ماه بازیهای رمضان و فعالیتهای بانوان از استارتهای اولیه ما بوده در مورد خود سالن باید بگویم سالنی که بنده تحویل گرفتم از داشتن امکانات اولیه مثل آب و روشنایی محروم بوده که بنده نزدیک به دو ملیون از جیب شخصی خود خرج نموده تا امتیاز آب و مشکل نور بر طرف شود البته با همکاری آقای بحرینی نژاد در مورد سوختن چمن عرض کنم که چمن در اون تاریخ به هیات تحویل نداده شده بود و حالا هم باز با مساعدت آقای بحرینی نژاد و شهردار سیراف بطور مجانی چهار جلسه در هر هفته دراختیار تیمهای فوتبال سیراف و شاهین قرار دارد و در مورد نظافت هم همه ورزشکاران شهر و شرکتها از بنده بخاطر تمیزی سالن تشکر کرده اند و خوشحال میشوم انتقادات بجا را بشنوم و در صدد رفع آنها باشم و در جواب دوستی که میگفت بیست ملیون در آمد داره باید بگویمبا اینحرفی که زدی غرض ورزی خود را نشان دادی و در پایان هم از آقای م.ر که خواهان این پست میباشد تقاضا میکنم اگر دلسوز ورزش شهر سیراف هست بیاید برنامه ها و ایده های خود را در اختیار مسئولین شهر بگذارد و بنده با روی باز از آن استقبال میکنم بنده تا حالا هیچگونه کوتاهی نکرده ام و در زمانی که سالن در اختیار بنده بوده از درآمد آن مدرسه فوتبال، اعزام تیم به بازیهای بمی محلی استان،مسابقات طناب کشی ، مسابقات فوتسال، راه اندازی ورزش بانوان ، کمک به تیم فوتبال سیراف و دیگر فعالیتها که همه ورزش دوستان اطلاع دارن میکردم حال قضاوت با خوانندگان است که بدانند ورزش سیراف در چه جایگاهی است. دوستان به جای اینکه اطلاعات نادرست را در رسانه ها انتشار دهند بیایند و اگر دلسوز هستن دست همکاری دهند

 71. عباس سماچی says:

  در مورد حکم هیات هم بگویم که بنده این حکم را از استان دریافت نموده ام و آقای حاجیانی همکاری لازم ارائه نمودن که جای تشکر دارد

 72. کنگونی says:

  باسلام خدمت جناب آقای بحرینی نژاد
  آقا بنظر شمااین شهریه باشگاه بدنسازی زیادنیست مگه اینها چه امکاناتی میدن که اینهمه شهریه میگیرن این شهریه 30 هزارتومنی برابر با شهریه یه باشگاه بدنسازی خوب و دارای سونا و جکوزی و …. توی شیراز میباشدلطفارسیدگی نماییید

 73. کنگانی says:

  با سلام و تشکر از آقای بحرینی نژاد واقعا مرد شریف و دلسوزی هستن مشکلات همیشه هست آقای بحرینی نژاد خیلی از دوستان بومی و …که ادعای مدیریت میکنن بهتر و کارساز تر هستن انشالله خداوند سلامتی به ایشان و خانواده اش عطا فرماید.
  با تشکر از ثلاث

 74. علیرضا says:

  آقای سماچی تو سیراف اولا که تا حالا اصلا مسابقه طناب کشی برگزار نشده هیچ زمان.
  و درمورد مدرسه فوتبال به کجا کمک کردی…
  مسابقه فوتسال که برگزار میکنی که خودت هم مسئول برگزاری هستی هم مربی تیم هستی هم داوری هم کمک داوری هم مسئول کمیته انظباتی هستی و بیشتر از آن تبلیغ برای شرکت های اطراف میکنی و کل درآمد بازیها از آن شرکت ها میگیری و همه میدونن………
  کمک کردی به فوتبال سیراف مطمئنی …….
  آقای سماچی مردم دیگه آگاه شدن همه چیز میبینن مخفی کاری مال قدیما بود….

 75. بازیکن says:

  فقط باید تاسف خورد برای اداره تربیت بدنی
  وضعیت سیستم خنک کننده غیر قابل تحمله وضعیت روشنایی وضعیت بهداشت وضعیت حمایت مالی ومعنوی
  این دیگه چطور میشخه توجیه کرد؟

 76. مخالف says:

  دلیل اصلی عدم موفقیت مادر ورزش عدم حمایت فرما نداری از ورزش است؟

 77. ناشناس says:

  کاش ما خونمون کنگان بودومیتونستم کلاس ورزشی برم خوش به حال شهرنشین ها

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن