بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرپنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱:۳۸ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 45683
تعداد نظرات:۳ دیدگاه
تاریخ انتشار:پنج شنبه ۲۱ دی ۹۶ ۸:۳۷ ب.ظ

آنچه در شب درگیری سارقین مسلح با شهروند کنگانی اتفاق افتاد

ثلاث- دو شب قبل، حدود ساعت ۳۰ دقیقه بامداد، هنگامی که یکی از شهروندان کنگانی با خودروی سانتافه خود وارد حیاط منزلش می شود، مورد حمله سارقین مسلح قرار می گیرد.

به گزارش ثلاث، دو شب قبل، حدود ساعت ۳۰ دقیقه بامداد، هنگامی که یکی از شهروندان کنگانی با خودروی سانتافه خود وارد حیاط منزلش می شود، مورد حمله سارقین مسلح قرار می گیرد.

شهروند کنگانی بنام “ن” که مالک و راننده این خودرو بود، پس از وارد شدن به داخل حیاط، وقتی با ریموت(در بازکن) اقدام به بستن درب می کند، سارق وارد حیاط شده و دکمه استپ آن را می زند و اسلحه خود را به سمت راننده خودرو میگیرد. صاحب ماشین به وی خطاب می کند: هر چه می خواهی بردار و برو بیرون.

در همین حین صاحب خودرو به صورت ناگهانی به زیر دست سارق می زند و اسلحه وی را که فندک آشپزخانه بوده از دستش به زمین می زند و درگیری شروع می شود. در این هنگام خانواده آقای ” ن” از سر و صدای ایجاد شده به حیاط آمده بودند . مالک خودرو پس از اندکی درگیری با سارق، نقاب او را نیز بر می دارد.

سارق همدست فرد اول که تا این هنگام پنهان شده بود، بلافاصله سوار بر خودرو آقای ” ن” می شود و با سرعت، دنده عقب می گیرد که به مادر مالک خودرو برخورد می کند و وی را نقش بر زمین می کند. مالک خودرو با آمدن خانواده اش به حیاط ، سارق اول را رها کرده و به سرعت به سمت درب پشتی خودرو می رود که بتواند خود را وارد ماشین کند. سارق خودرو، مجددا با سرعت اقدام به جابجا کردن خودرو در فضای داخلی حیاط می کند که مجددا به مادر مالک آقای ” ن” و درب و ستون حیاط برخورد کرده و وی را مصدوم می کند. مالک خودرو نیز در این صحنه که درب خودرو را برای وارد شدن به داخل آن گرفته بود، روی زمین کشیده می شود. خودرو در این هنگام و پس از برخورد به ستون درب حیاط به شکلی ناجور در خارج از حیاط توقف می کند و عملا دیگر در آن شرایطی که همسایه ها وارد صحنه درگیری شده بودند و زمان کافی برای فرار با ماشین نبود، گیر می افتد.( خودرو اندکی از حیاط خارج شده ولی به شکلی توقف کرده بود که امکان فرار وجود نداشت.)

مالک خودرو در این هنگام از روی زمین بلند می شود و سریعا درب سمت راننده را باز می کند و یک ضربه مشت به سر سارق می زند. سارق نیز اسلحه واقعی خود را در این هنگام خارج می کند؛ مالک خودرو، دست سارق را به بغل می کشد و دکمه خشاب آن را میزند و اسلحه از حالت مسلح خارج می شود( خشاب آن می افتد). اسلحه را از او می گیرد و پس از اندکی دعوا و زد و خورد، سارق دوم را به اتفاق افرادی که در صحنه حضور داشتند می گیرند و دست وی را با طناب می بندند.

پدر و خانواده مالک خودرو که تا آن زمان فکر می کردند این یک درگیری غیر مسلحانه است و سارق اول را رها کرده بودند، آن سارق( نخست) از صحنه متواری می شود و فرار می کند. در این درگیری، نقاب هر دو سارق توسط مالک خودرو برداشته می شود.

گشت نیروی انتظامی نیز در این هنگام به صحنه درگیری می رسد؛ سپس خانواده” ن” ، فرد سارق به همراه کلت کمری و خشاب وی را به گشت نیروی انتظامی تحویل می دهند.

گفته می شود که فرد دستگیر شده در اعترافات خود به حاضرین در صحنه گفته که اهل شهرستان مجوارِ کنگان می باشد و فرد متواری نیز اهل استان فارس است.

شایان ذکر است که حضور موثر گشت نیروی انتظامی در این صحنه باعث شد این اتفاق خوشبختانه ختم به خیر شود.

— 

ثلاث- کاربران گرامی، لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص خبر بالا با ما درمیان بگذارید.

 

نظرات

 1. ستایش says:

  وای خیلی خنده بود. دزدی هم دزدی های سابق، این که بیشتر شبیه فیلم کمدی بود😂.

 2. حسن says:

  گزارش مسخره ای بود.روپوش چه بود؟شاید منظورتون نقاب بوده.بعد این طریقه گزارش سرقت مسلحانه نیست،لطفا با ادبیات بهتری بنویسید.به قول ستایش فیلم کمدی بوده.

 3. ناشناس says:

  ندیدم جایی کسانی که خوابند در مورد کسانیکه بیدارند قضاوت کنند و بیداران مورد شماتت قرارگیرندو درخواب مانده ها موردتقدیرقرارگیرند.
  آقای تنویر!خودت را به شهروندان نچسبان ویا شهروندان به خودت. وازاین فضای در اختیارنهایت سو استفاده . ان الله بصیربالعباد

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن