بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهریکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۵۶ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 5569
تعداد نظرات:یک نظر
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۴ مهر ۹۳ ۷:۱۰ ق.ظ

تجمع دلهره آور «افغانی های بیکار» در مرکز شهر کنگان

اگه صبح از خیابان وحدت رد بشید متوجه صف عریض و طویل افغانی هایی میشوید که مانند (گنجشک های روی سیم برق)؛ کنار خیابون از مسجد امیرالمومنین تا فلکه وسط شهر صف گرفته اند. این وضع واقعا برای شهر کنگان زشته و نیروی انتظامی هر دفعه میاد یه تکونی بهشون میده و میره و اصلا […]

اگه صبح از خیابان وحدت رد بشید متوجه صف عریض و طویل افغانی هایی میشوید که مانند (گنجشک های روی سیم برق)؛ کنار خیابون از مسجد امیرالمومنین تا فلکه وسط شهر صف گرفته اند.

این وضع واقعا برای شهر کنگان زشته و نیروی انتظامی هر دفعه میاد یه تکونی بهشون میده و میره و اصلا برخورد جدی با اونها نمیشه.

چرا که زن و دختر مردم اول صبح یا آخر شب که از اون مسیر میخواد رد بشه اصلا جرات عبور نداره و کسی هم به این امر توجهی ندارد. از مسئولین شهر خواهش دارم که برخورد جدی با این مقوله داشته باشند البته با هدف حل مشکل نه ازدیاد تعداد اونها(چون قبلا تعدادشون کمتر بود و بعد از اینکه نیروی انتظامی بهشون گیر میده مث اینکه بیشتر شدن).

جالبه وقتی خودروی نیروی انتظامی میاد سمتشون و اونا به اصطلاح فرار میکنن هرج و مرج میشه و امکان داره از تصادف، اتفاق بیوفته تا درگیری و کلاً وجهه خوب و جالبی نداره برای شهری که از تمام ایران توی اون زندگی می کنند.

برچسب ها: , ,

نظرات

  1. آوین says:

    مسئولین خودشون ماشین سوارند زیاد آزار نمیبینند ، بقیه مردم هم اهمیتی ندارند . اگر مسئولی بود این وضعیت کنگان نبود پیاده روهای کنگان یا گردهمایی کارگران افغانی هست یا ویترین مغازه دارن هست ، چیزی به نام پیاده رو در کنگان وجود ندارد .همه ی زشتی های یک شهر از نبود مسئول هست که برخوردی جدی داشته باشد .

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن