بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهریکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۵۶ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 38524
تعداد نظرات:۴ دیدگاه
تاریخ انتشار:سه شنبه ۵ بهمن ۹۵ ۹:۳۴ ب.ظ

رییس شورای اسلامی شهرستان کنگان:

جوانان کنگان از بیکاری رنج می برند

ثلاث – طاها دشتی مطلق : با توجه به حضور صنعت در شهرستان و نیز توسعه چشمگیر ساخت و سازها در این منطقه ، تجهیز آتش نشانی ها به امکانات روز و متناسب با نیاز شهرستان ضروری است.

عضو شورای عالی استانهای کشور نیز در دهمین جلسه شورای اداری در سال جاری ، با اشاره به حادثه اسفناک ساختمان پلاسکو تهران گفت:با توجه به صنعتی بودن شهرستان کنگان ، تجهیزات فعلی آتش نشانی شهرداری های سه گانه شهرستان کنگان جوابگوی حوادث احتمالی نیست.

طاها دشتی مطلق افزود: با توجه به حضور صنعت در شهرستان و نیز توسعه چشمگیر ساخت و سازها در این منطقه ، تجهیز آتش نشانی ها به امکانات روز و متناسب با نیاز شهرستان ضروری است.

وی به دغدغه مردم در خصوص اشتغال نیز اشاره و گفت: در حال حاضر قریب ۳۰۰ نفر از جوانان شهرستان کنگان در مقطع کارشناسی ۷۰ نفر در مقطع کارشناسی ارشد از مشکل بیکاری رنج می برند.

رییس شورای اسلامی شهرستان کنگان در پایان خواستار راه اندازی اسکله تجاری در کنگان ، احیاء گمرک سیراف ، سوق دادن فعالان اقتصادی برای سرمایه گذاری در کنگان و نیز توسعه گردشگری دریایی در بنادر شهرستان کنگان شد.

نظرات

 1. فرهاد says:

  عجیبه اقای دشتی قبل از انتخابات از خواب زمستانی بیدار شدند بهشون بفرمائید کماکان به برنامه های مافوق برنامه شون ادامه دهند

 2. ناشناس says:

  یعنی ما جز اون ۳۰۰ نفریم؟؟! آمار بالاتر از این حرف هاست.

 3. ناشناس says:

  بیکاری بیداد میکنه همه غیربومی ها کارها وبازار را دست گرفتن هیچکس فکر مردم بومی نیست حتی همین شورا دو نفر شرکتی غیر بومی را درپارک جا داده که با چندتا ابزار بازی خراب دست دوم کلاه سر ما کنگونی ها بزارن این امتیاز به بومی نمیدن چندساله تو پارک جاخوش کرده نه شهرداری میتونه درشون کنه و به هیچ کس حق امتیاز جدید نمیدن بخاطر اینکه طرف غیربومی و پارتی تو استانداری داره شورا هم پارتیشه فقط شعار میدن

 4. مجید says:

  واقعا پارتی بازی برای غیربومی زیاده ،از ماست که بر ماست .بچه های بومی هرجا میروند کار نیست وجا ندارند ولی برای غیربومیها همه پاپیش میگذارند همین تو پارکها وخیابانها اگه بعضی از خیرین شهرداری جلوگیری نمی کردند دکه ها وفست فود وبازی همه مال غیربومی هابود

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن