بروز شده در : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهرسه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۲۸ بعد از ظهر

آخرین اخبار

کد خبر: 42179
تعداد نظرات:بدون نظر
تاریخ انتشار:پنج شنبه ۸ تیر ۹۶ ۳:۳۵ ب.ظ

پیگیری جدی الماسی برای احداث ایجاد پایگاه اوراژانس هوایی و مرکز فوریت های پزشکی در جنوب استان بوشهر

ثلاث- الماسی برای احداث ایجاد پایگاه اوراژانس هوایی و مرکز فوریت های پزشکی در جنوب استان بوشهر در حال پیگیری جدی این مطالبه است.

به گزارش ثلاث، الماسی در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر دوراهک اظهار داشت: یکی از مطالبه جدی من از وزیر بهداشت و درمان ایجاد پایگاه هوایی و فوریت های پزشکی و ایجاد مرکز مدیریت بحران در جنوب استان بوده است.

الماسی در خصوص اشتغال جوانان جنوب استان بوشهر گفت: در بحث اشتغال جوانان در اولین گام پیگیر اصلاح و اجرای ماده ۴٧ قانون برنامه ششم توسعه شدم و در این قانون اولین کار را با مشخص کردن حوزه و مشخص کردن محدوده افراد بومی جلو رفتم.

وی ادامه داد: مصوبه ۵٠ درصد بومی را در ماده ۴٧ قانون برنامه ششم توسعه اصلاح کردیم و از این فرصت تازه برای اشتغال جوانان استفاده خواهیم کرد که چه بسا من در این مسئولیت نباشم نمایندگان بعد با توجه به این قانون و مصوبه می توانند برای اشتغال جوانان بومی منطقه ورود جدی کنند.

فاز ١۵و١۶ در این مدت زمان حضور نفت و گاز در منطقه برای اولین بار با برنامه جذب نیرو می کند

وی ادامه داد: برای جذب نیروهای بیشتر در اولین گام با تفاهم با وزیر نفت برای بیرون آمدن ۵ فازی که توسط رئیس جمهور افتتاح شد از حالت پروژه و واگذاری زودتر این ۵ فاز به spgc است که صرفا برای اینکه بتوانیم نیرو بیشتر برای جذب در این فازها معرفی کنیم.

الماسی افزود : تا پایان سال جاری تمام فازهای افتتاح شده اخیر توسط ریاست محترم جمهور از پروژه بیرون خواهد آمد و به spgc تحویل داده خواهد شد.

 

الماسی در خصوص گسترش فضای سبز گردشگردی گفت: با تفاهم ما با وزارت نفت، سازمان جنگلها و سازمان منطقه ویژه  ۱۱۰۰ هکتار جنگل کاری در ۴ شهرستان جنوبی استان بوشهر انجام خواهد شد.

 

منبع: کانال اطلاع رسانی سکینه الماسی

نظرات

ارسال نظر

این خبر برای شما تهیه شده است لطفا نظرتان را بیان کنید.

یادداشت سایت

دیدگاه کاربران

موبایل

۱۱۸ موبایل

۱۱۸ موبایل

۲۶ مهر ۹۳
بازیReal Racing 3 2.5.0

بازیReal Racing 3 2.5.0

۵ شهریور ۹۳
بازی مدرن کمبات 5

بازی مدرن کمبات 5

۵ شهریور ۹۳
نرم افزار Android Firewall

نرم افزار Android Firewall

۵ شهریور ۹۳
بازیneed for speed

بازیneed for speed

۱۱ مرداد ۹۳
ادامه...

متن